Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#286 2017-03-13 07:29:22

oscar

Re: RELACJA - Filipiny - 2017

Ostatnio edytowany przez oscar (2017-03-13 07:30:45)

 

#287 2017-03-14 22:41:18

Kolka

Re: RELACJA - Filipiny - 2017

 

#288 2017-03-14 23:36:58

Angela

Re: RELACJA - Filipiny - 2017

Fajne wspomnienia smile a na filmiku widać szczęście wypisane na Waszych twarzach...

 

#289 2017-03-16 22:57:24

julka2

Re: RELACJA - Filipiny - 2017

Kolka bardzo lubie Twoje relacje  super Świetne opisy, piękne fotki i super filmiki  super Filipiny jednak mają swój urok, zwłaszcza w słonku  super
Jednak coś ze mną nie tak, bo im więcej czytam relacji z tego kierunku tym bardziej przesuwam go gdzieś pod koniec swoich marzeń...myśle sobie, że może kiedyś...może tak...a może jednak nie...
Dziękuję Ci za fajną relację smile

 

#290 2017-03-17 18:20:30

Kolka

Re: RELACJA - Filipiny - 2017

Dzięki Jula smile No właśnie tak jakoś dziwnie jest z tymi Filipinami - niby pięknie, ale ... no właśnie. Niektórzy wracają zachwyceni, a niektórzy tak ja ja - niezdecydowani czy im się podobało czy nie smiech

 

#291 2018-05-06 22:35:31

hyde

Re: RELACJA - Filipiny - 2017

Kolka nie wiem, czemu przegapiłam Twoją relację, jak była pisana. Nie ma tego złego ... dzisiaj nadrobiłam big_smile
Super wyprawa cool ale chyba rzeczywiście powinnaś jakiegoś szamana znaleźć na Siguijor, od pogody wink
Królowie na San Escobar smiech myślę, że podbiliby internet big_smile
Mam pytanie big_smile Jakbyś miała 10 dni na miejscu, co by było obowiązkowe? Czytam, czytam i już sama nie wiem. Transfery to mordęga. Myślałam o klasyce El Nido i Bohol/Panglao. Oslob i rekiny sobie daruję ale może żółwie na Apo Island. Pisałaś, że jeśli byś wróciła to na Siquijor. Nadal to podtrzymujesz? wink

Ostatnio edytowany przez hyde (2018-05-06 22:35:49)

 

#292 2018-05-23 11:22:13

Kolka

Re: RELACJA - Filipiny - 2017

A ja teraz przegapiłam Twój wpis - przepraszam. Czyżbyś się wybierała? wink Jeśli tak to postaram się odpowiedzieć szczerze jak myślę /oczywiście będzie to tylko i wyłącznie moje zdanie/.
Trochę czasu minęło i już inaczej wspominam te Filipiny. Przeczytałam teraz swoją relację od deski do deski i wściekałam się czytając, że nam tyle atrakcji uciekło - faktycznie jakieś fatum nad nami wisiało. Czy wróciłabym tam? Oczywiście! Mimo wszystko wink
Piszesz o 10 dniach...szczerze? Ja bym na 10 dni nie leciała, chyba że to tylko taki przystanek w drodze. Poważnie. Zanim się człowiek rozkręci, zanim zacznie się zaprzyjaźniać z danym miejscem, już trzeba wracać sad Jeśli miałabym z tych miejsc, które odwiedziłam wybrać to na pewno:
1. Panglao - ze względu na czekoladowe wzgórza i tarsiery.
2. ElNido - mimo naszych zawirowań zdrowotnych...te zatoczki, skałki zobaczysz tylko tam! Nie byłam na Coron, klimaty podobne i chciałabym tam kiedyś dotrzeć
3. Siquijor - cudowny klimat wyspy, dużo atrakcji. Pamiętaj, ze ApoIsland możesz też zrobić z Siquijor - ja tego wtedy nie wiedziałam. Koleżanka była w hotelu Coco Grove i hotel organizował takie wycieczki.
Tam jest mnóstwo miejsc wartych zobaczenia i lecąc na 10 dni też miałabym spory dylemat. Dwie wyspy - nie więcej bo więcej czasu spędzisz na transferach, a przecież trzeba też trochę wypocząć smile
Życzę powodzenia w knuciu super

 

#293 2018-05-23 22:30:14

hyde

Re: RELACJA - Filipiny - 2017

Kolka dziękuję alejaja No nie każdy ma luksus urlopu 3 tygodnie albo dłużej. U mnie dwa to już max maxa smile Przed i po będę musiała się i tak mega nagimnastykować, żeby wszystko ogarnąć big_smile Doskonale wiem, że w 10 dni nie zwidzę wszystkich wysp wink
Myślałam właśnie o dwóch wyspach smile El NIdo i Panglao. Myślałam, że mi podpowiesz, ze względu na transfery smile

Ostatnio edytowany przez hyde (2018-05-23 22:30:42)

 

#294 2018-05-25 22:15:35

Kolka

Re: RELACJA - Filipiny - 2017

Rozumiem smile Ja zawsze mogę mieć tylko dwa tygodnie ciągłego urlopu - ten wyjazd to był wyjątek, o który walczyłam jak lwica smiech
Przy planowaniu wyjazdu weź pod uwagę lot do Cebu, teraz jest sporo takich połączeń, a omijasz Manilę smile
Z Cebu możesz promem przepłynąć na Panglao. Jeśli chciałabyś potem z Panglao dostać się do ElNido to w 99% loty są z przesiadką w Manilii /transfer wtedy trwa prawie cały dzień/ więc też warto wrócić promem do Cebu i dopiero stamtąd lecieć do PuertoPrincesy.
Jeśli chodzi o pogodę to ...poznałam na miejscu Filipinkę, która na stałę mieszka w Hiszpanii i przyleciała tam akurat na urlop. Mówiła, że najpewniejsza pogoda jest tam od końca marca do maja smile i jeśli miałabym tam wrócić to tylko i wyłącznie w tym okresie.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh