Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Kenia
  •  » RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

#346 2017-03-07 23:27:50

Angela

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

Jeżeli Oscar nie ma nic przeciwko, że mu się w relację tu wcięłyśmy smile
Dzień pierwszy Taita Hills z noclegiem w moim wymarzonym Sarova Salt Lick i dodatkowym nocnym safari
Dzień drugi Amboseli z noclegiem w Kibo Safari
Dzień trzeci Tsavo East z noclegiem w Lion Hill
Dzień czwarty niestety po porannym safari powrót do hotelu wink

A czy nazwę organizatora safari mogę też tu wpisać czy to będzie uważane za jakąś reklamę?? Bo jak nie mogę podać tu, to podeślę Ci na priv smile

 

#347 2017-03-08 00:34:55

mabro

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

 

#348 2017-03-08 06:43:26

oscar

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

 

#349 2017-03-08 09:24:37

Angela

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

Mam nadzieję, że dobrze się sprawdzą, bo mają dobre opinie w necie, a na facebooku ostatnimi czasy ciągle ktoś im wstawia podziękowania za świetnie spędzony na safari czas smile
http://www.tropicaladventure-safaris.com/index.html

 

#350 2017-03-09 16:14:10

oscar

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

 

#351 2017-03-09 18:16:07

Angela

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

Mogą być i takie wspomnienia, byle by to zwierzątko już nie żyło, jak je zobaczymy. Gdzieś ostatnio czytałam wspominki jakiejś kobietki, że jak słyszała wyjącą z bólu zebrę, to dwa dni potem dochodziła do siebie... chciałabym uniknąć takich atrakcji hmm a w ogóle, to jak dla mnie, to lwy na czas moich odwiedzin mogą sobie leżeć pod drzewkiem i odpoczywać wink

 

#352 2017-03-09 18:23:51

piea

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

W Kenii niestety zwierzęta nic sobie nie będą robiły z Twoich preferencji smile; musisz się więc przygotować na hardcorowe widoki ( jeśli Ci się takie trafią) ; na polowanka, gonitwy, na zapach padliny.... to jest sawanna! fascynujące miejsce; każdy kto raz się tam wybierze - już nigdy nie zapomni i będzie ciągle myślał, kiedy wrócić ...? taka jest Czarna Afryka! to potężny magnes smile

 

#353 2017-03-09 20:50:18

Angela

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

No wiem, wiem i dlatego czytam sobie takie informacje w necie, żebym wiedziała na co się potem przygotować smile Pewnych rzeczy po prostu nie da się pominąć i tyle - przecież lwy nie będą chodzić głodne, bo do Afryki przyjechałam ja smiech

 

#354 2017-03-10 07:08:03

oscar

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

Angela – Sorki za pytanie, ale zastanawia mnie jeden szczegół. Jedziesz we wrześniu. To miesiąc największej atrakcji Kenii– Wielka migracja i przekraczanie rzeki w Masai Mara a wybierasz Amboselli i Tsavo. Dziwne że Ci tego nie zasugerowali w BP??

 

#355 2017-03-10 09:05:17

oscar

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

Ostatnio edytowany przez oscar (2017-03-10 09:05:53)

 

#356 2017-03-10 09:35:55

Angela

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

W biurze podróży mi tego nie zasugerowali - fakt. Ale korespondowałam na ten temat z właścicielką tego biura, która organizuje nam safari i niestety, ale jak na moje możliwości finansowe, to Masai Mara jest za drogie hmm  Szkoda, bo chciałabym zobaczyć te tysiące stad gnu i zebr niecierpliwie przebierających kopytkami przed rzeką...

 

#357 2017-03-10 12:32:09

oscar

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

Mimo wszystko jeszcze jest kilka miesięcy do wyjazdu. Może coś sie zmieni??

 

#358 2017-03-10 14:13:08

Angela

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

Taką opcję też biorę pod uwagę, bo być tam w tym idealnym czasie i tego nie wykorzystać, to aż żal mnie bierze... Ale z drugiej strony będąc w Tsavo, będę miała możliwość spania w hotelu na palach i z tego się cieszę smile

 

#359 2017-03-10 22:10:00

Kolka

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

Angela - pisałaś wcześniej, że brałaś pod uwagę "Kenię Classic", ale ze względu na odległy czas wybrałaś inną opcję. Powiem Ci tak...Masai Mara to najpiękniejszy Park jaki widziałam w Kenii czy Tanzanii, a w "Kenii Classic" masz go w planie. Oczywiście - to jest Twój wybór. Spotkałam ludzi, którzy kupili sobie dwudniowy wypad na Parków  z Mombasy i widzieli tyle zwierząt, że aż nie mogłam uwierzyć - dopiero jak zobaczyłam na zdjęciach to byłam w szoku wow można też jeździć po Masai Mara i zobaczyć niewiele...ale w to też mi ciężko uwierzyć wink Ja po prostu zakochałam się w tym miejscu na zabój i moim marzeniem jest właśnie widok antylop przekraczających rzekę Mara lub Grumeti. Ale będę trzymać kciuki za Twoje "polowanie" super

 

#360 2017-03-10 22:35:14

Angela

Re: RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

Wiem, wiem Kolka, że Masai Mara jest w Kenii Classic, ale ta wycieczka jest poza czasem wielkiej migracji niestety hmm Tak jak wspomniał Oscar, mam jeszcze kilka miesięcy, może trafię choć piątkę w totolotka i wtedy jadę do Masai Mara. A jak mnie szczęście w totku ominie wink to pozostanie to co już jest wybrane big_smile Tak czy siak jestem szczęśliwa, że tam jadę smile

 
  • Index
  •  » Kenia
  •  » RELACJA - Do zobaczenia - Kenia

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh