Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » Kilka dni w górach z dziećmi. Co wybrać?

#1 2017-01-02 18:24:47

Mama_pisze

Kilka dni w górach z dziećmi. Co wybrać?

Witajcie. Przeszukałam forum, ale raczej nie znalazłam nic dla mnie konkretnego.
Otóż planujemy kilka dni w górach w okresie 8-13 stycznia, czyli kolejny tydzień. Jednakże nie wiemy gdzie się wybrać. Zakopane już odwiedziliśmy, jest piękne, teraz chcemy coś innego.
Potrzebujemy miejsca na rodzinny wypad z dziećmi w wieku 1,5-4 lata.

Zauroczyła mnie Szklarska Poręba, ale nie jestem do końca przekonana, czy to miejsce jest idealne.

Da się tam zrobić awaryjne zakupy dziecięce (Biedronka lub Rossmann, całodobowa apteka)

Jak jest z dostępnością sklepów z pamiątkami, przede wszystkim czy można zakupić regionalne wyroby na miejscu?

Liczymy na śnieg i urocze widoki, jednak w bagażniku nie będzie miejsca na dziecięce sanki. Można coś takiego wypożyczyć na miejscu? Albo w ostateczności zakupić?

Jak jest z termami, albo innymi basenami?

Przyznam, że choć Zakopane piękne, to nie chcemy ograniczać się tylko do tej "bezpiecznej" lokalizacji.

A może jeszcze coś innego?

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

 

#2 2017-03-29 11:25:35

Bzdislaw

Re: Kilka dni w górach z dziećmi. Co wybrać?

Polecam Szczawnicę. Jest bardzo wygodna właśnie dla osób z dziećmi. Sklepy, apteki są na miejscu. Nie wiem jak z innymi atrakcjami, nigdy specjalnie mnie nie interesowały baseny w górach.

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » Kilka dni w górach z dziećmi. Co wybrać?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh