Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-01-01 15:17:55

marlenka12

samochodem do Grecji

Znajomi namawiają nas na wyjazd samochodem do Paralii. Ja wolałabym jednak pojechac z biurem podróży samolotem do Grecji (chyba na jakąś wyspę). Jednak chciałabym uzyskac jakąś informację na temat wyprawy samochodem, czy jest to bardzo męczaca podróż i jak najlepiej ja zaplanowac żeby po drodze zwiedzić inne kraje, zatrzymać się na kilka dni. Jak już się męczyc tak długą trasa to przynajmniej jeszcze jakos z tego skorzystać.

 

#2 2009-01-19 21:51:45

Buterfly

Re: samochodem do Grecji

ja nie byłam, ale chyba bardzo mecząca trasa - na pewno zwiedzicie więcej, ale czy tak zmęczeni bedziecie w stanie siętym cieszyć, poza tym lezy ile macie czasu, bo sporo zajmuje dojazd, a jeszcze dojazd z przystankami na zwiedzanie..w koncu się okaze ze na miesjcu zabraknie wam czasu...

 

#3 2010-06-26 16:41:02

thegriasia

Re: samochodem do Grecji

czasem lepiej opłaca się pojechać z biurem, wystarczy dobrze poszukać i za dobrą cenę bez męczarni można pozwiedzać Grecję.

 

#4 2010-06-26 19:36:34

Michasia_Bogus

Re: samochodem do Grecji

Witamy! Autokarem do Grecji na Olimpijską riwierę,jedzie się 24-27godz,my jechaliśmy ok26 godz.Samochodem pojedzie się podobnie,w zależności od postoi.Można przenocowac na trasie w hotelu w okolicach Belgradu(połowa drogi)i zwiedzic to miasto.Ale dla porównania samolotem do Salonik to ok.1godz.i 30 min z Katowic!My jechaliśmy tak dwa razy do Grecji i Bułgarii i raczej nie polecamy taaakiej jazdy.Jak jest możliwośc to lepiej trochę dopłacic i leciec samolotem w bardziej spokojne miejsce niż Paralia.Pozdrawiamy! wink

 

#5 2010-06-27 18:33:17

thegriasia

Re: samochodem do Grecji

a mi się Paralia podoba, wole takie miasteczko tętniące życiem niż wiochę zabitą dechami.

 

#6 2010-06-27 20:56:52

Michasia_Bogus

Re: samochodem do Grecji

To zależy czy człowiek chce dobrze odpocząc w ciszy i spokoju,czy się bawic nocami, całe wakacje wink

 

#7 2010-06-29 09:14:03

piea

Re: samochodem do Grecji

to zależy czy się lubi dłuuuuuugie godziny w aucie, czy nie.  Zdecydowanie (moim zdaniem) lepiej lecieć samolotem- Grecja jest za daleko na jazdę samochodem (chyba, że ma się 4 tygodnie urlopu i wolnym tempem, z noclegami i zwiedzaniem po drodze można sobie spokojniie jechać!) Ale jeśli chcecie sie zmieścić w 2 tygodnie -to szkoda czasu! lepiej lecieć!
PS. A tak apropos Riwiera Olimpijska to jest najmniej ciekawe miejsce w pięknej Grecji. Ja, z Grecji lądowej byłam na Chalkidiki, na Peloponezie i na objazdówce (to zupełnie inne klimaty- jak Paralia)-ale to wyłacznie moje subiektywne zdanie.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh