Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-12-31 15:11:39

asnieszka

Barcelona i okolice w styczniu/lutym??

Chcemy wyskoczyć na tydzień własnie do Barcelony.. podpowiedzcie jakiej pogody się spodziewać i co oprócz samego serca tego miasta mozna zobaczyc.. tydzien to sporo czasu na jedno miasto więc myslimy o wypozyczeiu auta i pojezdzeniu po wybrzezu.. ktore miejsca warto odwiedzic?

 

#2 2009-01-05 21:19:38

marciano

Re: Barcelona i okolice w styczniu/lutym??

A co uważasz poprzez samo serce :p
Na pewno park Gaudiego ( Park Guell) znajduje sie gdzieś na wzgórzu na połódnie chyba ale w scislym miescie smile Ale to w barcelonie wink


A tak na wybrzeżu to niestety nie pamietam nazw odwiedzanych miejsc wiec pomóc nie moge smile

 

#3 2009-03-01 21:05:55

changes

Re: Barcelona i okolice w styczniu/lutym??

a ja proponuję jechać wybrzeżem niemal aż do Francji - piękne widoki !

 

#4 2009-03-01 21:40:55

tea3k

Re: Barcelona i okolice w styczniu/lutym??

Oj tydzien w Barcelonie to wcale nie tak duzo...Piekne miasto.

 

#5 2010-02-21 22:27:19

shiri

Re: Barcelona i okolice w styczniu/lutym??

ja byłam w Barcelonie niestety tylko 2 dni, ale zakochałam się w tym mieście smile też polecam park Guell, chociaż nie wiem czy zimą będzie tak piękny jak latem

 

#6 2010-10-04 08:19:29

Marlin

Re: Barcelona i okolice w styczniu/lutym??

La Rambla, Kamienice Gaudiego, jego ogród, Wybrzeże, Stadion, warto się wybrać w Gotycką dzielnicę. Generalnie, gdzie się nie ruszysz jest pięknie. A pora? U nich są początki wiosny w tym czasie. Więc to jest świetne miejsce na leczenie zimowej polskiej depresji wink

 

#7 2010-11-04 18:54:50

kochampodroze1

Re: Barcelona i okolice w styczniu/lutym??

Słyszałam, że warto zobaczyć w Barcelonie domy, parki i ogrody zaprojektowane przez Gaudiego, Lluísa Domènech i Montaner.


Pozdrawiam
kochampodroze

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh