Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Indonezja
  •  » RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

#286 2016-10-27 10:11:47

Kolka

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Program tej wycieczki mieliście bardzo bogaty. Przeglądałam stronę RT i już go nie widzę - szkoda sad Bardzo chętnie wybrałabym się w taką trasę i chyba nawet nie przeszkadzałby mi fakt, że to wyprawa z biurem.
Ja kawy nie pijam, ale na tą chyba bym się skusiła wink

 

#287 2016-10-27 10:47:21

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Kolka – Program był świetny. Zaspakajał niemal w 100% moje oczekiwania.
Wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni.
Oferta nie zniknęła ze strony Rainbow, tylko terminów brak na ten rok.
Na ta trasę najlepiej wybrać się w lipiec – wrzesień. To optymalny termin i w tych terminach była oferta BP.

http://r.pl/indonezja-sundajska-odyseja/zakwaterowanie-jbm/20160729?czyCenaZaWszystkich=false&liczbaDoroslych=1&liczbaDzieci=0&liczbaPokoi=1&wiekDzieci=&wybraneMiastoWyjazdu=Warszawa&wybraneWyzywienie=Wg+programu+imprezy&dataPierwszegoTerminuZajawki=20160425

Kawa była świetna. Daję słowo smile smile

 

#288 2016-10-27 16:26:40

Kolka

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Dzięki Oskar smile Jak sprawdzałam ofertę Rainbow to nie wyświetlała mi się ta opcja. Czy wszystko jest zarezerwowane ? czy po prostu na razie tego nie organizują?

 

#289 2016-10-27 17:16:54

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Sprawdziłem w katalogach papierowym. W tym roku było 5 terminów. Pierwszy wyjazd - 25 kwiecień, Ostatni był 23.09.16. Dodatkowo dwa w lipcu i jeden w sierpniu.
Nic nie wiem ile zostało zrealizowanych, choć obawiam się że tylko nasz - lipcowy.
W ub. roku (2015) zrealizowano dwa z planowanych pięciu wyjazdów, co widać po opiniach na stronie BP.
Sądzę, że w przyszłym roku będą podobne terminy.
Musisz poczekać aż pojawi się nowa oferta na 2017r.

 

#290 2016-10-27 19:06:07

Antenka

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Fajne świątynki super
Ja kawę pijam i uwielbiam wink W takich okolicznościach przyrody pewnie bym się skusiła wink szkoda tylko łaskunów w tych klatkach, więc na pewno bym nie kupiła i nie ze względu na cenę wink Ale jak to się mówi- taki świat- jest popyt, jest podaż.

 

#291 2016-10-28 06:20:36

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Z wypowiedzi Antenki wynika, że ma inne podejście do spraw kulinarno-wyjazdowych. smile smile
Ja próbuję zawsze i wszędzie lokalne  specjały…. o ile warunki higieniczne na to pozwalają.
Jadłem i piłem już naprawdę dziwne i egzotyczne rzeczy (świadomie wybrany wyraz) i wcale nie zamierzam na tym poprzestać.  Wychodzę z założenia, że lepiej spróbować i wiedzieć niż się domyślać jak coś smakuję.
Mam tylko jeden warunek. Nie może danie uciekać z talerza. smile smile smile
Jak do tej pory tylko gotowany wykształcony zarodek kaczki w jajku (Kambodża) rozłożył mnie na łopatki.
Gdy obrałem skorupkę, wymiękłem. Zanim ugryzłem już prawie puściłem pawia. Nie dałem rady.
Jak już pisałem wcześniej, kawa jest wyśmienita. Bardzo polecam smile smile

Ostatnio edytowany przez oscar (2016-10-28 07:14:02)

 

#292 2016-10-28 10:10:11

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

 

#293 2016-10-28 16:10:34

AniaMW

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Hej, zaglądam tylko z doskoku, na ile mi czas pozwala...
i widzę znów sporo nowych, ciekawych miejsc i pięknych ujęć smile
Fajny wyjazd...

 

#294 2016-10-28 18:06:05

Antenka

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Oskar- może żle się wyraziłam -nie mam nic przeciwko próbowaniu różnych specjałów na wyjazdach wink Sama raczej też nie mam oporów wink Chodziło mi tylko o łaskuny w klatkach( ,,przemysłowa" produkcja kawy) że raczej nie kupiłabym tej kawy, bo staram się nie przykładać ręki tam, gdzie zwierzęta są zmuszane do czegoś. Więc dopóki będzie zapotrzebowanie i ludzie będą chcieli zarabiać- a inni kupować, to łaskuny będą trzymane w klatkach. A że kawa przechodzi przez przewód pokarmowy itd. to za specjalnie mnie nie wzrusza winkwink i bez problemu bym spróbowała big_smile
A czy jest najlepsza? Moim zdaniem- rzecz gustu wink ale najdroższa -to fakt wink

 

#295 2016-10-28 22:37:51

mabro

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Oscar - zdjęcia jak zawsze bardzo fajne smile Czekam niecierpliwie na następną porcję smile

 

#296 2016-10-29 07:32:13

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

 

#297 2016-10-29 07:38:07

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

 

#298 2016-10-29 09:50:51

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

 

#299 2016-10-29 11:47:14

papuas

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

no, Oscar z tym torturowanym słoniem to lekko przesadziłeś. To też zwierzę hodowlane, tak jak łaskuny w niewielkich klatkach. Jak się powiedziało A to wypada powiedzieć B - rozumiem że jesteś wegetarianinem, bo wiele zwierząt ma niewłaściwe warunki hodowli, bo tak jest taniej. A słoń indyjski od wieków jest hodowany i używany jako siła robocza.
Ludzie chorzy, kalecy czy skrajnie ubodzy to przecież też elementy otaczającej nas rzeczywistości, a czasem takie foto przedstawia okrutną, ale prawdę o kraju, który zobaczyliśmy; nie mam obiekcji. Oczywiście nie robię foto niechcianych i zbyt nachalnych. Pozdrawiam

 

#300 2016-10-29 12:33:43

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Wystarczy użyć wujka Google by sie przekonać że nic nie przesadziłem. Poniżej pierwszy z brzegu filmik z netu
https://www.youtube.com/watch?v=eptePMQSTyU
Moze to komuś nie przeszkadza. Mnie tak!!

 
  • Index
  •  » Indonezja
  •  » RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh