Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Nad jezioro
  •  » Sprzęt elektroniczny pod namiot, kemping, morze itp.

#1 2016-06-24 13:45:45

MarcixM

Sprzęt elektroniczny pod namiot, kemping, morze itp.

Witam,
Jakie sprzęty elektroniczne zabieracie ze sobą nad jakieś wyprawy pod namiot nad jeziorem lub w góry, albo może kemping ?
W te wakacje wyjeżdżam nad jezioro pod namioty (bardzo lubię takie wyjazdy w takich warunkach) jednak tym razem trochę 'na dziko' (pusta działka należy do znajomego i nic tam nie ma, prądu, kanalizacji, wody bieżącej). Mam zamiar zabrać ze sobą telefon + dużej pojemności power bank (ogólnie to będą 3 takie pb bo tak się umawialiśmy ze znajomymi). Wszyscy wiemy, że dzisiejsze telefony ( smartfony ) trzeba ładować raz dziennie a będąc tam zapewne zrobię dużo zdjęć więc taki power bank przyda się na pewno Tylko nie wiem jeszcze jaki kupic (na pewno powyżej 10 000 Mah).
Do tego jakieś lampki na baterie i zapas baterii, na pewno latarki, zapalniczki. Może, żeby nie było tak nudno wezmę głośnik bluetooth z wbudowaną dużą bateria (mam taki dość porządny i może grać 12h non stop).
Zastanawiam się jeszcze nad zabraniem kuchenki gazowej takiej malutkiej, chociaż w sumie i z ogniska można dobrze korzystać

Jakie sprzęty elektroniczne jeszcze byście zabrali ? Może zapomniałem o czymś ważnym ? Ogólnie to nas tam zawiozą i na drugi dzień odjadą a my we 3 zostaniemy od 1 do 2 tyg. (zobaczymy jak nam się potoczy )

 

#2 2016-07-06 14:06:02

Papir21

Re: Sprzęt elektroniczny pod namiot, kemping, morze itp.

Kuchenka gazowa, grill itd to podstawa. Odnośnie tych Power bank to jakoś ja sceptycznie do tego podchodzę. Ja na takie wyprawy jadę autem i wtedy jak chce podładować telefon itp. to go odpalam i ładuję.
A odnośnie innego sprzętu elektronicznego to polecam nic więcej nie brać. zamiast głośników to radio jakieś na baterie aby klimacik był i tyle. Tak aby nie za kucać kontaktu z naturą smile

 

#3 2016-07-24 21:54:16

Uska77

Re: Sprzęt elektroniczny pod namiot, kemping, morze itp.

Grill, kuchenka, zapalniczki, latarki, radio- tyle smile

 
  • Index
  •  » Nad jezioro
  •  » Sprzęt elektroniczny pod namiot, kemping, morze itp.

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh