Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#121 2016-07-11 23:03:29

oscar

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

Oooo! Właśnie!! Jak by co, to się przyznałaś smile smile Zostawiłaś i zbłądziłem! Twoja wina! Potwierdzam smile smile
A tak na poważnie. Dzięki za miłe słowa. Wyjątkowo mnie cieszy ten wyjazd, bo doszedł do skutku trochę niespodziewanie. Niby był planowany od dłuższego czasu, ale rzeczywistość nie sprzyjała wyjazdom. Nagle trach! Można jechać! Nawet na dłużej niż 15 dni. To jadę smile smile smile  przecież nie mam innego wyjścia. Jak mus to mus.  smile smile W końcu życie to nie tylko przyjemności……. smile smile smile smile
Mam nadzieję że wrócę cały i zdrowy, a przy okazji zachwycony i z kupą zdjęć.

 

#122 2016-07-11 23:24:31

katerina

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

Oscar smile Jak mus to mus tongue Nie ma lekko smile
No i fakt rzeczywistość nie sprzyja wyjazdom roll ...się pytam dlaczego zly
Zachwycony...pewnie na maxa...echhhh
Rozwalamy totalnie relację z Birmy smile

 

#123 2016-07-12 00:06:37

Kolka

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

Oskar wierszem gada.... smiech i jeszcze razem z Mabro mnie dobija! Nie za dobrze Wam??? smiech Nie no...skręca mnie, ale gratulacje dla Was - lećcie, róbcie fotki, słuchajcie, wypatrujcie, a potem opowiadajcie big_smile A Twoja Birma Oskar bardzo kolorowa się zrobiła - do złota doszły jeszcze inne kolory smile Fajnie super

 

#124 2016-07-12 00:13:06

katerina

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

Oscar !!! Zabierz mnie do walizki piekna
Schudło mi się ostatnio wink ...nawet Małża nie zauważy smile piekna

 

#125 2016-07-12 05:49:13

oscar

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

 

#126 2016-07-12 05:54:42

oscar

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

Antenka - Z pakowaniem do walizki jest mały problem, Mamy aż 6 lotów wewnętrznych na których obowiązuje limit bagażu 15 + 5.  Może ktoś mądry podpowie, jak spakować się na 22 dni przy takim limicie. Gdy trzeba zabrać na wulkany coś cieplejszego, na deszcz coś nieprzemakalnego, na las deszczowy buty Trekkingowe.  Długie spodnie i rękawy na komary. Ładowarki, aparaty itp. Itd. Coś mi się wydaje ze będzie niezła gimnastyka. Najwyżej aparat zostawię w domu…. smile smile smile
Mimo wszystko. propozycję przemyślę. smile smile Za taki bagaż warto dopłacić. Szczegóły na @ smile smile

 

#127 2016-07-12 07:50:58

oscar

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

Chyba za wcześnie wstałem. Sorki dziewczyny, ta odpowiedź  była dla Kati smile

 

#128 2016-07-12 08:30:33

piea

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

birmańskie klimaciki niesamowite.... faktycznie dobry tytuł dobrałeś: kapiący złotem kraj biednych ludzi.....
(zebu-taxi wymiatają smilesmilesmile
Sundajska Odyseja!!! no gratulacjony, że marzenie się  spełnia juz tuż tuż; ale faktycznie 15 kg na 3 tygodnie to skandal jakiś! ( życzę Ci żeby w dniu wylotu było zimno i deszczowo, to sporo wrzucisz na siebie tongue, zawsze to trochę miejsca w walizce...tongue
Oj to będzie co pooglądać, tym bardziej że robię małe zakusy (tzn przymierzam się) do Bali, choć małż nie chce juz słyszeć o Azji - te upały, ten żar... tongue
8 lotów!!!! (łącznie z tymi długimi do/i z! - toż to prawie wczasy w samolocie:)smilesmile - czyli "miodność" imprezy maleje smile; ale bez żartów: będzie na pewno wspaniale; już widzę oczami wyobraźni te Twoje cudne foty.....

PS. Skąd Ty masz tyle tego urlopu???- ja nawet z zaległym- wymiatam przy Tobie! tongue) - ponownie Gratulacjony!, ech życie.... niesprawiedliwe , a człowiek musi tyrać.... smile
Pozdrowionka,

 

#129 2016-07-12 08:30:58

oscar

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

 

#130 2016-07-12 08:57:23

oscar

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

Piea - Tak dla ścisłości lot jest z przesiadka w Dubaju. To daje 10 startów i ladowań. Na dolocie i powrocie jest chyba 23 + 7kg. Tu nie ma problemu. Zdaje sobie sprawę że jest sporo latania, ale to duuuzy kraj i na dodatek z wyspy na wyspę. Trudno by było zrobić tą trasę w inny sposób w podobnym terminie. Sądzę że z uwagi na klimat i intensywność zwiedzania, wcale nie będzie tak łatwo. Coś za coś! Mnie to odpowiada. smile Spać mogę w domu.
Z urlopem nie mam najmniejszych problemów. Mówię do siebie: dasz urlop?… i zawsze dostaję. Mam super szefa! smile
Życzę powodzenia w negocjacjach z mężem. Z pewnością tylko się droczy.

Ostatnio edytowany przez oscar (2016-07-12 08:58:29)

 

#131 2016-07-12 09:51:35

katerina

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

 

#132 2016-07-12 09:52:51

katerina

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

Teraz to rzeczywiście kapie złotem smile Fajne parasolki super Miałam kiedyś taką na Malediwach,przydała się do sesji big_smile wink

 

#133 2016-07-12 11:28:02

oscar

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

Malediwy, parasolka, sesja...gdzie to można obejrzeć? smile

 

#134 2016-07-12 20:15:05

katerina

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

...w kinie tongue alejaja roll
A co tam jeszcze ciekawego w tej Birmie ? wink

 

#135 2016-07-12 22:15:28

mabro

Re: Relacja - Birma - Kapiący złotem kraj, biednych ludzi

Oscar, na temat zdjęć to już nic pisać nie będę no bo co tu jeszcze można dodać - przecież już wszystkie zachwyty zostały wypowiedziane smile A teraz poproszę następną porcję smile

Ps. Jak się nazywała ta Twoja wycieczka ? Muszę zacząć coś knuć żeby mnie zazdrość nie zeżarła bo czuję, że już mnie trochę nadgryzła, hi, hi, hi smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh