Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#46 2016-06-25 21:34:03

Kolka

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Piknie Gosia! super Jak patrzę na te zdjęcia fiordów to aż chłodniej mi się robi big_smile Bryzy co prawda nie czuję, ale zawsze to coś wink

 

#47 2016-06-27 20:45:58

mabro

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Ostatnio edytowany przez mabro (2016-06-27 20:49:05)

 

#48 2016-06-27 21:33:46

AniaMW

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Oj, Mabro, potrafisz budować napięcie smile Najpierw hasło sporo fotek pokażę, a po kilku... na dziś wystarczy sad hihihi, dobre! smile No cóż, pozostaje nam czekać, chyba, że jeszcze dorzucisz jakiś bonus późniejszym wieczorem big_smile

Co do zachowania na statku doskonale Cię rozumiem, bo robiłam dokładnie to samo; większość czasu spędzałam na 15-tym pokładzie i biegałam od prawej do lewej burty, choć i tak większość mijanych miejsc dobrze już znam. Jednak w tej krainie trudno się powstrzymać od zachwytów, gdy ktoś lubi takie klimaty big_smilebig_smile

A teraz odpowiadam na Twoje pytanie.

Rejs znalazłam na stronie www.namorzu.pl Mają tam przegląd wielu armatorów (z całego świata) i dostępnych kierunków.  Już od kilku lat robiłam przyczajkę na Spitsbergen (są różne oferty i terminy). Najbardziej interesował mnie czerwiec (wiadomo, najdłuższy dzień, duża szansa na słoneczną pogodę, itp). Okazało się, że właśnie w tym roku czerwcowy termin był "w pakiecie" z dojazdem autokarowym do portu i z polskim pilotem. Więc wyszło tak, jakby z biurem. Choć i tak chodziliśmy z mężem własnymi ścieżkami, podobnie jak jeszcze jedna dwójka; nie ma obowiązku, lecz jest możliwość bycia z grupą - co chwilami też jest fajne smile
Tyle na szybko, więcej będzie w relacji, gdy się trochę ogarnę (wróciłam 25-go w nocy).

 

#49 2016-06-27 23:58:40

mabro

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Ostatnio edytowany przez mabro (2016-06-27 23:59:38)

 

#50 2016-06-28 13:28:26

AniaMW

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Dzięki big_smilebig_smilebig_smile
Jesteś wielka!
Właśnie w Geiranger staliśmy - po raz pierwszy - w tym samym czasie co Twój statek smile

 

#51 2016-06-29 00:15:06

mabro

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

 

#52 2016-06-29 00:28:24

mabro

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

 

#53 2016-06-29 14:51:28

AniaMW

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Nie, Mabro, raczej nie byłyśmy w tym samym czasie, bo jeśli dobrze kojarzę, Ty byłaś w ubiegłym roku, a ja wróciłam kilka dni temu smile Spotkałam tam jednak Twój statek - nadal pływa big_smilebig_smile

Widzę, że przeszłaś na nocny tryb życia smile Czekam na c.d. zdjęć... Pozdrawiam!

 

#54 2016-06-30 05:33:13

oscar

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Za to my bylismy w niemal tym samym czasie. smile Ty na rejsie, ja na drodze Atlantyckiej. Czerwiec 2015. Fajnie pooglądać te piekne miejsca okiem kogoś innego. to świetna nauka fotografii.
Zdjątka pierwsza klasa. smile
Czekam na cd.

 

#55 2016-06-30 10:23:31

roman_gor

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Gratuluję pięknych fotek. Miło powspominać  i przypomnieć sobie piękną podróż do Norwegii, tych przepięknych krajobrazów nie można zapomnieć  :-)

 

#56 2016-07-03 11:00:12

Kolka

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Gosia - PRZEPIĘKNIE!!! Kocham góry! A jeszcze jak prawie wchodzą do wody...dla mnie to cuda widokowe! super

 

#57 2016-07-04 21:21:56

hyde

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Pięknie, po prostu pięknie big_smile

 

#58 2016-07-06 00:38:00

mabro

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Ostatnio edytowany przez mabro (2016-07-06 00:38:34)

 

#59 2016-07-06 00:49:23

mabro

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

 

#60 2016-07-06 18:42:53

AniaMW

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

No, piękna kolejna dostawa zdjęć smile Dzięki!
Osada Geiranger pięknie prezentuje się z obu stron - i z drogi orłów i z przeciwległego zbocza...
Ciekawe, że gdy Ty byłaś, też 3 statki równocześnie tam stały, zrobił się jakiś tłok. Dotychczas, będąc w tamtych stronach, widywałam najwyżej po 1 statku wycieczkowym. Już wtedy liczba ludzi dawała się we znaki. No cóż, gdy kilka tysięcy równocześnie wylega na niewielką przestrzeń, musi być gęściej od ludzi. Ale - niech tam, trudno, ważne, że tyle ludzi może podziwiać piękno krajobrazów norweskich. A okolice Geiranger są przecież wyjątkowo urokliwe big_smile
Jezioro (i schronisko nad nim) o nazwie dla nas łatwej do zapamiętania: "Djupa" smilesmilesmile należy do moich ulubionych...
Po pierwsze leży w malowniczym miejscu (czy są inne w Norwegii???!), a po drugie, zazwyczaj w czerwcu i jeszcze w lipcu miewa ślady zamarzniętej tafli gdzieś przy brzegu - to fajny obrazek na lato smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh