Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#106 2015-06-11 23:19:35

katerina

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Dziubus,jak ja uwielbiam Twoje pioro wink Normalnie,jakbym znowu byla w Mex milosc
Az sie boje myslec co bedzie,jak tu Benia wpadnie z rana alejaja
Ja tez typ plazowy,ale w Chichen Itza bylismy okolo 3 godzin i mialam niedosyt smile
Jesli chodzi o "obrazki" mieszkancow Jukatanu po drodze to mysle,ze nie jest az tak strasznie...w Taj bylo "tego" wiecej....z tym,ze my z Tulum mielismy nieco ponad godzinke do piramid,a nie 4 smile
Ogolnie to sa kraje szczesliwych ludzi,ktorzy ciesza sie wciaz ze zwyklych,codziennych rzeczy...jedzenia,usmiechu,pracy,muzyki...rzeczy,ktorych przecietny Europejczyk nie docenia...
Meksykanskia taxi to dopiero przezycie,ale ja Agus od Nikogo nie slyszalam,zeby mial jakies negatywne przygody big_smile Jak jechalismy z Playa do Naszego hotelu w Tulum to wzielismy taxi i zona mojego kuzyna cala droge miala takie odczucia,jak Ty i non stop powtarzala:"Kasia co to za pomysly,zeby taxi w Mex brac..przeciez facet nie zna angielskiego,nie ma pojecia,gdzie jest nasz hotel,zaraz nas wywiezie do lasu,potnie i sprzeda nasze nerki i takie tam" big_smile
Nic takiego sie nie stalo,do hotelu trafilismy w dodatku za bezcen big_smile
Za duzo filmow ogladamy...a Meksyk to bardzo zroznicowany kraj!Na Jukatanie jest mega bezpiecznie....zreszta z jednego kranca Meksyku na drugi jest az 10.000 km takze nie mozna wrzucac odczuc do jednego worka...smile
Anyway miasteczko Valladolid w sloneczny dzien cudo wink My mielismy pecha,bo to byly jedyne 2 godziny deszczu podczas Naszego pobytu w Mex takze foteki mamy kiepskie,ze nie wspomne o tych cudnych kobietach w meksykanskich sukienkach,ktorych tam praktycznie nie widzialam sad
Echhhh teraz Secrets The Vine Cancun wakacje toast
Tez nie moja bajka,ale gdybym mogla cofnac czas to pewnie zdecydowalabym sie na pobyt w tym hotelu z takim sniadaniem i TAKIM widokiem...na jedna noc,bo na wiecej i tak mnie nie stac big_smile
Napilabym sie na tarsiku,dobrego szampana do sniadania i pamietalabym to nastepne 10 lat alejaja alejaja alejaja
Kochaniutka dziekuje za ponowne,meksykanskie momenty milosc

P.S.Bedzie foch,jak nie zapodasz przynajmniej jednej fotki Ciebie&R na tle meksykanskich widoczkow...
LOVE YOU

Ostatnio edytowany przez katerina (2015-06-11 23:34:53)

 

#107 2015-06-12 07:15:42

Pawel_88

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Super widoki smile Dzieki za relacje smile

 

#108 2015-06-12 08:39:26

bepi

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Dziubku ! dziękuję za cudowną relację ! Było wszystko tak jak lubię-) dużo lazurków, laby i wspaniałego jedzenia i rajskich widoczków ..haha do pełni szczęścia brakuje tylko drineczków na fociach abym nacieszyła oczy  haha..
Kochana tak mnie zauroczyły fotki Twoje z Barcelo  że znowu mi się zachciało wrócić do tego hotelu choć na parę dni, powspominać stare kąty. Cancun pomimo mniej rajskich plaż ( brak palm) też biorę pod uwagę na ok 3 noce. Dziubek  Twój hotelik wymiata w Cancun ! Choć też nie do końca mi pasuje te ciągłe przedstawianie się obsługi, ale reszta OK ! ja tam lubię takie dopieszczenia na wakacjach , ścielenie leżaków, noszenie drinków do leżaka itp.  pod warunkiem że obsługa na poziomie  roześmiana a nie sztywna  i chętna do żartów  itp. Jedzenie cudownie podane tak jak lubimy z Roberto, szkoda tylko że oprócz tych mini salaterek... które byłyby dla nas na przystawkę nie było obok normalnego  bufetu z piramidami jedzenia., zwłaszcza mięsa bo my mięsożerni !  haha
Dziubku cudowny mieliście urlop, hotele obłędne !  wakacje pełną gębą !  Ahh jakbym chciała  tam wrócić teraz ehh aż się łezka w oku zakręciła

 

#109 2015-06-12 08:42:17

bepi

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Ps. Ehh szkoda że nie masz obfoconych drinków z tego  hotelu Secret w Cancun , pewnie były mega dopieszczone i smaczne ! Kojarzysz czy w ciągu dnia podawali tam  driny w szkle ? czy może w plastiku ?

 

#110 2015-06-12 08:44:09

dzioby125

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Kati, my się chyba źle zrozumiałyśmy, albo ja teraz źle przeczytałam co napisałaś tak
ja nie bałam się jakiejś masakry piłą mechaniczną, czy porwania dla okupu smiech
nic z tych rzeczy nie mnie tylko i wyłącznie na śmierć przeraziła ta jedna jazda taxi, gdzie byłam pewna, że zaraz będziemy dachować i wyląduję w najlepszym razie w szpitalu na pół roku wow

a ludzie w Mex są cudowni milosc dla mnie to właśnie tam jest kraina uśmiechu i życzliwości, a nie w Taj i byłam tym bardzo zaskoczona na wielki plus tak

to ja tez jeszcze raz podkreślę, żeby była jasność - tak samo jak Kati uważam, że jest bardzo bezpiecznie, kręciliśmy sie po ciemku po Playa i to wcale nie po rozświetlonej 5av i nigdy nie wydarzyła się sytuacja żebym zwątpiła i chciała szybko wracać na jakąś z większych ulic wtopić się w tłum.

bieda...tutaj też się zgadzam, że w Taj było o wiele gorzej sad ale tam jakoś to naturalniej wyglądało wink tak sie zastanawiam teraz w jakim sensie... chyba tutaj te odczucia, że na prowincji jest tak źle miałam nawet nie dlatego, że wyszłam z jednego czy drugiego cudownego resortu, ale po pobycie w Playa najprawdopodobniej zakodował mi się w głowie jej obrazek i gdy zobaczyłam, że ludzie mieszkają podobnie jak w Taj to ścisnęło mnie w dołku sad W sumie to daleko nie trzeba szukac takich skrajności, bo w PL dokładnie tez tak mamy sad

Kati milosc nasze fotki są na picasie smile wiesz, ze na forach nie ujawniam się, chociaż tutaj i tak trochę sie pokazałam, a i R jest smile tylko trzeba lupę przyłożyć żeby rozpoznać Go po glacy smiech

Hyde piwo Antenka piwo Kati piwo Paweł piwo 
dziękuję, że przez to przebrnęliście piwo2

Ostatnio edytowany przez dzioby125 (2015-06-12 09:23:21)

 

#111 2015-06-12 08:46:47

kasik364

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

ojjj Agus ale dziś pyszną kawke piłam dzięki Tobie   milosc
wydaje mi się Kochana że gdybyś spędziła tydzień w hotelu w Cancun to spokojnie mogłabyś zostać celebrytką   alejaja    piekna  ja uwielbiałam jak do mnie mówili :Madame  piekna   alejaja
śniadanie po prostu kosmos!!!! pewnie do końca życia bedziecie je wspominać!! super i ten widok o poranku!!!    wow
cenoty..... kolorowo odziane Meksykanki... usmiechnięci i mili Meksykanie... ech... warto lecieć te 13 godzin by to wszystko przezyć!!!! jupi  dla mnie Meksyk to bajka!!
Kati mój mąż też lecąc do Meksyku miał przeczucia: pewnie rekin mu w morzu nogę upierd.... , do więzienia go wsadzą bo mu narkotyki podrzucą, wywiezą gdzieś nas i poćwiartują na częśći pierwsze  alejaja moja biedna mama dziennie do Kościoła chodziła i modliła się o szczęśliwy powrót córki z "buszu"  alejaja  a ja tam czułam się mega bezpieczna  i mega szczęsliwa!!  wakacje
Aguś dzięki za super relacje!!!  buziak fotki żarełka doprowadzały mnie do ślinotoku    smiech
PS. Driver nie dostał zawału rozumie?????   alejaja

 

#112 2015-06-12 09:09:03

dzioby125

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Bepi, dzięki piwo wcale się Tobie nie dziwię, bo Barcelo jest mega, a plaża bajka milosc
ta w Palladium się nie umywa nie ale o dziwo, razem z R stwierdziliśmy, że bardziej zżyliśmy sie właśnie z Palladium i to tam czuliśmy się najbardziej wakacyjnie smile chociaż Barcelo wizualnie ładniejsze tak


obsługa w Secret na luzaku jak już przebrnęło się przez tą oficjalną część, gdzie każdy musiał się przedstawić smiech
non stop nas zaczepiali pytając skąd jesteśmy, bo wyglądamy kolorem skóry jak rodowici Mex smiech
jednak wyglądało to tak, że najpierw swój obowiązek czyli praca, a jak gość nie połknął kija to już śmiechy i wygłupiania tak
Gośćmi hotelowymi byli głównie Amerykanie i Azjaci, ci drudzy powaga wink a wokół Amerykanów zawsze zabawa, ale Oni też bawili sie w większych grupach, więc pewnie stąd moje odczucia.

wiesz, my nie pijemy %, ale mam prawie pewność, że na basenie widziałam piwo i jakiegoś drina w szkle super ale wiesz co, ja zapytam o to hotel big_smile

 

#113 2015-06-12 09:10:04

Kasia6555

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Dziobusiu...dziekuje Ci za cudowna relacje....wracam zaraz na pierwszastrone i wszystko jeszcze raz przerabiam-hoteliki które wybraliscie superasne-ten w Cancum tez cudowny...ten widok z tarasu i basen ....rozmarzyłam sie    buziak

 

#114 2015-06-12 09:16:11

dzioby125

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Ostatnio edytowany przez dzioby125 (2015-06-12 09:17:24)

 

#115 2015-06-12 09:18:21

dzioby125

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Kasiu, dziękuję piwo gdyby nie Ty to tej relacji by nie było kwiaty

 

#116 2015-06-12 09:42:43

kasik364

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

hahaha Aga z Rycha to tez aparat    alejaja      alejaja      alejaja      alejaja wiadomo jak poziom cukru lub % spada to róznę rzeczy moga się zdarzyć    alejaja      alejaja      alejaja   
a z Palladium to zagadka rozwiazana Kochana!! zżyliście się z Palladium bo tam NAJLEPSZE chili con corne podawają    alejaja      alejaja      alejaja      alejaja      alejaja  tak jak z biedry najlepsze trio      alejaja      alejaja     alejaja     alejaja

 

#117 2015-06-12 10:01:39

Kasia6555

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

 

#118 2015-06-12 10:15:27

katerina

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Dziubus dziekujesz,ze "przebrnelismy"...dobre big_smile alejaja
Kochana ja tez MEGA pod wrazeniem Mex milosc Lubie,jak mam wielkie wyobrazenie o jakims miejscu i na zywo okazuje sie jeszcze lepsze jupi
Rycha przez lupe alejaja R wielki facet,takze widoczny jest wink Ale malo Was Agus i chcialam Wasza fotke na koniec tej pieknej relacji wink Picase mam oczywiscie obcykana wow I w sumie to wcale sie nie dziwie,ze sie z malzem nie afiszujesz wink tongue
Usciski

 

#119 2015-06-12 10:22:04

kasik364

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

prawda Kasiu???  super  wink

 

#120 2015-06-14 20:07:19

katerina

Re: RELACJA - Mexico fantastico :)

Kasik no nie da sie ukryc tongue
Agus w Taj wioski i ludzie chyba rzeczywiscie wygladaja "naturalniej" wkomponowane w otoczenie ceratek,garkuchni i calego tego tajskiego folkloru...
W Mex droga z Cancun do Playa i Tulum to fajna autostrada,po ktorej jezdza same fajne auta w wiekszosci nowe 4X4 co najmniej fordy,ale najwiecej to fajnych chevroletow i land roverow,a po drodze MEGA resorty.Tak wyglada trasa z lotniska do hotelu,takze pozniej na wycieczkach przejezdzajac przez wioski "obrazek" mieszkancow moze rzeczywiscie bardziej kontrastowy...

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh