Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2015-06-02 22:55:30

katerina

Re: Travelmaniakowe spotkania

Dziekujemy!!! Fajnie,ze pomysl z logo zaakceptowany toast

 

#17 2015-06-03 14:57:48

kangur

Re: Travelmaniakowe spotkania

Pozdrowionka dla wszystkich Travelmaniakow smile

 

#18 2015-06-03 15:27:16

bepi

Re: Travelmaniakowe spotkania

To się nazywa zlot ! tylko pozazdrościć !     czesc  toast     piekna

 

#19 2015-06-03 15:28:36

bepi

Re: Travelmaniakowe spotkania

Ps. Tylko dlaczego tak mało fotek ??? czekam na ujęcia biesiadne... bo to lubię najbardziej    smiech

 

#20 2015-06-03 18:33:58

katerina

Re: Travelmaniakowe spotkania

Bepi ujecia biesiadne to nie ten watek i nie to miejsce big_smile tongue toast alejaja

 

#21 2015-06-04 23:03:26

Kiwi

Re: Travelmaniakowe spotkania

Heheheh goście urodzinowi wyszli więc nadrabiam smiech
Z małym poślizgiem spowodowanym zbiegiem mojej 18-stki alejaja ze zlotem kilka słów w temacie ....
Chcę bardzo podziękować przedewszystkim naszej Katce jak i wszystkim Najpiękniejszym za cudownie spędzone chwile,szaloną Zorbę w samochodzie,buzuki,biesiady tawerniane ,masterkę gofrową,,kilkunastokilometrowe spacery ,zachód słońca na wzgórzu Salonik ,za koronki na zmywaku alejaja ,za ,,szalonAAAAAA " z naciskiem na drugie ,,a" ,mojito na plaży ,przegadane dnie i noce na salonach,tańce przy greckich rytmach, Flecika-Fagocika ,wspólne mussaki,pity,halumi,wypite litry greckiego wina ,śmiech i łzy na lotnisku nad torcikiem urodzinowym ....można tak jeszcze godzinami ,resztę ciiiiii.TESaloniki były the best lol
To co nasze ,nikt nie zabierze.Nasze greckie spotkanie pozostanie mi na zawsze w pamięci .
Katerina,Daga,Holi,Algida jesteście NAJPIĘKNIEJSZE ciałem to pikuś ale DUCHEM ! Buziaczki dla Was Dziewczynki .Nie muszę mówić ,że już tęsknię heheheheh piekna
Jeszcze raz ,Katuś ...wszystkie ,,naj" Holiana,Dagusia,Mała vel Algida znaczy Aneczka,ja Kiwula - DZIĘKUJEMY milosc

Ostatnio edytowany przez Kiwi (2015-06-04 23:59:40)

 

#22 2015-06-05 00:03:06

hapol

Re: Travelmaniakowe spotkania

Kiwaczku&Co....super że dżamprezka się udała bigok

 

#23 2015-06-05 10:20:53

Kropka

Re: Travelmaniakowe spotkania

 

#24 2015-06-05 19:52:35

katerina

Re: Travelmaniakowe spotkania

No,a logo ZNOWU w Grecji jupi Tym razem na Lefkadzie wink
Kropciu pozdrawiamy !!! Ja to bym jeszcze chciala fotke z logo,na tle plazy Porto Katsiki tongue piekna roll
Kiwi to JA DZIEKUJE !!! I PROSZE CZESCIEJ !!! MISS YOU TOO milosc placze

Ostatnio edytowany przez katerina (2015-06-05 19:53:03)

 

#25 2015-06-05 20:19:50

Aneczka

Re: Travelmaniakowe spotkania

hej dopiero w nocy po wrócona z Grecji ;-))))
Kropeczku nawet mi tak nie idzie na kompie dobrze jak Tobie kochana ;-)
Ja chciałam serdecznie podziękować gospodarzom za gościnę ;-)
Kasia że jesteś fajna babka to już wiedziałam prędzej ;-) ale w REALU fajna to mało powiedziane !!!!!Kasia jest ZAJEBISTA !!!! A Kostas też mnie zaskoczył mega pozytywnie ; tańczy śpiewa , w nocy gotuje no brak słów. Kostas calimera , namaste buzuki ;-)
że reszta jest zaj ,,, to juz miałam okazję się wczesniej przekonac to mówi Wam  ja ta bez wad hihi juz za wszystkimi tęsknię i mam wrazenie ,ze ta Grecja była wieki temu , dobrze że jest net i będziemy bukować kolejne bileciki ;-)

 

#26 2015-06-05 22:14:49

katerina

Re: Travelmaniakowe spotkania

Jak chwala to jestem tongue big_smile piekna
.....bukowac,bukowac tongue big_smile Daga juz tam pewnie w tym temacie kombinuje jupi
Aneczka no nie wiem co napisac...milosc Zapomnialas tylko dodac,jaka dobra mussake robie tongue Nawet nie wiesz,jak sie ciesze,ze jestescie takie zadowolone !!! taniec
...no,a Kostas...hmmm z wzajemnoscia do Ani...tak to jest,jak sie fajne kolezanki...do domu zaprasza...tongue big_smile alejaja

 

#27 2015-06-06 00:15:43

maciekart

Re: Travelmaniakowe spotkania

Super pomysł, pozdrawiam!! big_smile

 

#28 2015-06-06 08:23:47

Kiwi

Re: Travelmaniakowe spotkania

Katuś,noooo mussaka w Twoim wykonaniu kultowa milosc .Wyczarowałaś cudo i rozbiłaś nią system buziak I tu mój przerywnik hehe ,,mniam ,mniam ".Kostasa nawet nie chwalę.Złoto nie Chłopak !Ale za dużo nie na co głośno mówić bo licho nie śpi alejaja .Kati, pilnuj jak oka w głowie.IDEAŁ .Polska gościnność znana na całym świecie ale grecka ją przeskoczyła.Buziaki dla naszych greckich Gospodarzy buziak
Jak skończy się Wam zapas,,porzeczkowej" mówcie bez krępacji ...dowieziemy nowy alejaja

 

#29 2015-06-06 14:12:34

katerina

Re: Travelmaniakowe spotkania

Maciek pozdrowionka!
Kiwi KONCZAC OSTATECZNIE temat....nikt nie jest idealny....po prostu nie ma idealow big_smile
Co do zapasow,to znajac mnie szybko mi sie "polskie wspomagacze" skoncza takze bedzie nowy koncert zyczen tongue toast wink

 

#30 2015-06-07 16:33:37

Holi

Re: Travelmaniakowe spotkania

Nooo w końcu dotarłam. Kurcze co tu napisać....wszystko już zostało napisane. To był mega zajebisty weekend. Gościnność naszej Kati i Kostasa przeszła najśmielsze oczekiwania. Atmosfera spotkania nie do opisania.  mało brakowało a by mnie tam nie było. Pod eskortą policji jechałam na lotnisko....ale wszystko dobrze się skończyło. Nie wybaczylabym sobie jakby nie dotarła do TychSalonik hahaa.
Dziękuję Kati i Wam dziewczyny na niezapomniane wrażenia. Do następnego roku smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh