Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-12-02 20:12:22

Arlusia

Jak poradzić sobie z różnicą czasową? (Meksyk)

Witam wszystkuch forumowiczów:)
Otoz w lutym wybieram sie do Meksyku i nie ukrywam, ze jest to moja I podroz w taki odlgle strony, a co za tym idzie po raz I bede miala stycznosc z taka duza roznica czasowa:/
Czy znacie moze jakies metody, zlote rady:), ktore stosuje sie, aby jak najszybciej i bezbolesnie przestroic organizm?

Pozdrawiam:)

 

#2 2008-12-02 22:39:48

maciej_moch

Re: Jak poradzić sobie z różnicą czasową? (Meksyk)

heh nie ma tkich rad... zawsze loty do odległych krajów są tak skonstruowane że jak dolatujesz na miejsce to tamtego czasu jest wieczór a ty jesteś zmęczony po wielo godzinnej podróży wiec lecisz w kime a rano tamtego czasu budzisz sie jak gdyby nigdy nic:D

 

#3 2008-12-02 23:07:48

Arlusia

Re: Jak poradzić sobie z różnicą czasową? (Meksyk)

Trzymam Cie za slowo;)
Ps.Tylko, ze mnie wlasnie przeraza fakt, ze w ciagu tych kilkunastiu godzin lotu wyspie sie za wszystkie czasy:) i gdy juz dotrzemy wieczorowa pora do hotelu to bede swiezynka:)

Tak czy siak moze jeszcze sie wypowie?;>

 

#4 2008-12-03 00:41:20

maciej_moch

Re: Jak poradzić sobie z różnicą czasową? (Meksyk)

ja ci gwarantuje że sie nie wyśpisz:) wyobraź sobie siedzieć przy stole ze ściśniętymi nogami przez 14 godzin..) odrazu ci mowie że jak sie nie nawalisz to będzie twoja nahgorsza podróż w życiu:D

 

#5 2008-12-03 00:43:02

maciej_moch

Re: Jak poradzić sobie z różnicą czasową? (Meksyk)

mówie oczywiście o samolocie nie że na miejscu będzie najgorzej:D

 

#6 2008-12-03 08:41:05

Arlusia

Re: Jak poradzić sobie z różnicą czasową? (Meksyk)

Hehehe...no takiej opcji wogole nie bralam pod uwage:) Z tego co slyszalam, to Meksyk ponoc piekny... Hehehe

Pozdrawiam

 

#7 2013-04-09 00:07:26

Zuzinka

Re: Jak poradzić sobie z różnicą czasową? (Meksyk)

Jedyna rada moim zdaniem do odespac. I to na miejscu nie w samolocie... wink

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh