Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Meksyk
  •  » RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

#61 2015-05-06 21:25:23

Pawel_88

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

Ja nie wiem bo tylko tu nic nie widze az to dziwne jest... sad Chyba Lenusia jakiś czar rzuciła...

 

#62 2015-05-06 22:52:13

katerina

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

Pawel ja widze zdjecia,ale otwieraja sie bardzo powoli(duzo wolniej niz w innych relacjach)
Lenus moze kopiuj mniejsza ilosc fotek na post?To juz chyba Adminek lepiej objasni,ale mysle,ze to ma znaczenie roll
Znam Twoja relacje na pamiec,bo jak pisalas "na goraco" to ja planowalam swoj Meksyk wink
Pawel wstep do Tulum 59 pesos,do Chichen Itza 145 pesos.Cen wycieczek nie znam,bo my stacjonowalismy w Tulum i ze wzgledu na male odleglosci zwiedzalismy wszystko wypozyczonym autkiem wink

 

#63 2015-05-06 22:57:51

Fresh

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

 

#64 2015-05-07 08:44:36

Lenusia

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

Witam wink

Odpowiadam....właśnie tak mi się wydawało,że ma to znaczenie.Bo większość zdjęć w relacjach są zapisywany w Picassy/Google.Ja natomiast jestem w te klocki nie kumata  nie dla tego przenoszę zdjęcia z komputera przez "tinypic" tak

Może i racja,jakby było mnie zdjęc w poście,to by szybciej "wskakiwało"?? Ale ja dopiero się uczę jak tu wszystko działa,tzn z relacjami big_smile 


PAWEŁ odnośnie wycieczek,to tak jak pisałam dostaliśmy upust.Ceny mocno się różnili,w zależności jaką opcje sobie wybierasz VIP czy ekonom.Dokładnie już nie pamiętam ile każda z osobna kosztowała,ale mniej więcej koszt wychodził od 80$-105$ za osobę za każdą wycieczkę,a było ich 5.Tak czy inaczej obliczam to w ten sposób,że na przyjemności wydaliśmy tam za 3 tygodnie 1000$.
3 wycieczki braliśmy w wersji VIP + 2 ekonom.Reszta poszła na inne drobiazgi,pamiątki itd.

I tak jak Katerina piszę,wszystko zależy,gdzie kupujesz bezpośrednio w kasie parków,tam zawsze taniej,niż w biurach,w jakiej odległości znajduje się atrakcji itd.Naprzykład z parku Xcaret mogą korzystać bezpłatnie(jako wejście na teren parku) goście z hotelu Occidental Grand Xcaret Resort ,ponieważ znajduje się bezpośrednio w sąsiedztwie.Natomiast za Show czy jedzenie w parku muszą zapłacić,jesli będą z tego korzystać. 

Jeśli są jeszcze jakieś pytania,to postaram się odpowiedzieć,jeśli będę umiała wink

Ostatnio edytowany przez Lenusia (2015-05-07 08:47:34)

 

#65 2015-05-07 20:30:25

Pawel_88

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

Co jest ciekawego w tym parku xcaret? warto się tam wybrac? co tam jest do zobaczenia?

 

#66 2015-05-07 23:15:59

Kolka

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

Szkoda Paweł, że nie widzisz zdjęć - na nich wszystko widać wink
Dzięki Lenuśka, mam nadzieję, ze i ja kiedyś na te Karaibki dolecę smile

 

#67 2015-05-08 06:41:59

Lenusia

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

 

#68 2015-05-09 18:42:09

Pawel_88

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

A który rodzaj biletu miałas bo widze ze jest kilka opcji do wyboru w tym parku

 

#69 2015-05-09 21:19:32

piea

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

poczytałam , pooglądałam ( mnie się na szczęście wszystkie zdjęcia otwierają)l bardzo fajna podróż; a Meksyk to super kierunek; właśnie się ostatnio zaczytuję i rozmyślam.....; ja już knuję  zimowy, przyszłoroczny wypad smile gdzieś tak na luty  mam ogromny apetyt właśnie na Meksyk, choć mój mąż coś bardziej rozmyśla o Kubie tongue , pożyjemy... zobaczymy...
Lenusia, dzięku za to Mexico. Pozdrawiam,

 

#70 2015-05-10 16:36:59

Lenusia

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

 

#71 2015-05-10 16:42:14

Lenusia

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

 

#72 2015-05-10 20:28:32

Katarina

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

Lenus, i jaki hotel wybrałaś? Brałaś pakiet czy osobno rezerwowalas?

 

#73 2015-05-10 22:19:19

Pawel_88

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

Lenusia ale sie masz fajnie z tym wypadem na Dominikane smile Udało mi się zobaczyc zdjecia twojej relacji są super nie moge sie doczekac az ja  będe w Meksyku smile

 

#74 2015-05-11 11:34:08

Lenusia

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

 

#75 2015-05-11 11:35:17

Lenusia

Re: RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

 
  • Index
  •  » Meksyk
  •  » RELACJA - Majówki w Mexico Barcelo Maya Beach & Caribe

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh