Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

#1 2008-12-01 10:03:48

Henio

Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

Planujemy wyjazd w maju/czerwcu kiedy nei ma jeszce tłumów. Która miejscowość wna Makarskiej ma najładniejze plaże.

 

#2 2010-02-20 16:18:25

nowiniak8

Re: Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

Najładniejsza jest z pewnością miejscowość Makarska,byłem tam przejazdem.

 

#3 2010-04-10 12:57:41

krzysiek

Re: Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

Witam Makarska jest piękna alo po drodze mamy jeszcze Trogir, Omisz,my spędzamy zawsze wakacje na wyspie Ćowo to jost koło Trogira -polecam obok Omisza jest piękny spływ pontonowy. Najlepszą pogodę mamy tam koniec czerwca i lipiec. Pozdrawiam   K, Hertel nr GG12450270

 

#4 2010-06-20 13:04:26

piotr44

Re: Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

Makarska jest ładna wyspa HVAR polecam ...

 

#5 2010-06-21 08:55:10

piea

Re: Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

byłam w Makarskiej i w Omisu- obie miejscowości śliczne: Mararska bardziej "kurortowo", Omis mniejszy i spokojniejszy, ale równie urokliwy. Plaże w obu miejscowościach kamieniste; w Makarskiej szeroka , w Omisu bardzo wąska i porośnięta sportmi tamaryszkami.

 

#6 2010-06-22 16:22:28

Lagos_Travel

Re: Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

Makarska to bez wątpienia największe miasto i najpopularniejsza miejscowość Riwiery Makarskiej. Malownicze położenie w zatoczce, przyjemne żwirowo-kamyczkowe plaże, bliskość Parku Narodowego Biokovo to jej największe atuty. Idealna dla miłośników sportów wodnych. Miejscowość ta jest niezwykle atrakcyjna dla ludzi młodych, lubiących zróżnicowany wypoczynek, w sezonie Makarska tętni życiem przez całą dobę.

 

#7 2010-07-27 18:49:23

Mirebo

Re: Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

Po tegorocznym wypadzie do Chorwacji, mogę polecić miejscowość Baska Voda, która jest oddalona o ok. 10 km od Makarskiej. Znajduje się tam sporo hoteli i kwater prywatnych, jest dużo knajpek, mniejszych i większych sklepów. To dobra baza wypadowa do wycieczek do Splitu i Dubrovnika.

 

#8 2010-07-27 21:10:30

Natana

Re: Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

Polecam Baśka Woda, byłam na przełomie maj, czerwiec. Sezon zaczyna się w czerwcu. Do końca maja cisza, prawie puste plaże, pełen relaks. Niestety nie ma też na plazy leżaków, a cała mała gastronomia dopiero szykuje się na otwarcie sezonu. Całe centrum to promenada, sklepy i knajpki (otwarte do późnego wieczora).
Makarska to ruchliwe i gwarne miasteczko. Z Baśki do Makarskiej autobusem 15-20 minut. Bilet w jedna stronę 12 kuna. z Baski wycieczki statkiem na wyspy Brać i Hvar. Super. Polecam. Do Splitu samochodem w godzinę.
Ogólnie świetnie.

 

#9 2011-01-21 12:39:25

danutar

Re: Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

Makarska jest piękna. Spędziłam tam 2 tygodnie kilka lat temu. Bardzo polecam. Piękne miejsce na wypoczynek i dobra baza wypadowa do zwiedzania.

 
  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » Riwiera Makarska- którą miejscowośc wybrać.

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh