Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-01-12 19:48:45

medlady

książki i filmy

ciekawią mnie książki ale bardziej obyczajowe o pracy rezdenta wycieczek,przewodnika,znacie jakies pozycje?Ja mogę zaproponować o pracy stewardessy jeśli kogoś interesuje:Zew Pustyni albo Etat w chmurach:)filmy tez mogłyby być ciekawe ja kojarze tylko Moja Wielka grecka wycieczka:)

 

#2 2015-01-16 19:02:51

piea

Re: książki i filmy

tego rodzaju literatury o pracy przewodników czy rezydentów  nie ma chyba na naszym rynku  za dużo....
Ja mogę polecić jedną pozycję: TURCJA-Półprzewodnik obyczajowy autorstwa Agaty Bromberek i Agaty wielgołaskiej; - to  kopalnia wiedzy o Turcji napisana przez prawdziwą pasjonatkę.
Agata Bromberek pracowała kiedyś w Biurach Podróży i jeździła po Turcji z tyrystami jako przewodnik; obecnie prowadzi małe Biuro lokalne w Alanyi oferujące wycieczki po regionie.
Przesympatyczna, urocza dziewczyna, którą miałam okazję poznać osobiście w Alanyi, a jej książka jest  naprawdę nietuzinkowa i bardzo ciekawa.

 

#3 2015-01-17 08:51:36

Pawel_88

Re: książki i filmy

Zgadzam sie z Piea co do Agaty Bromberek . Rowniez miałem tą przyjemność poznać Ją osobiscie i porozmawiac przy dobrej herbacie w Turcji. Naprawde sympatyczna kobieta smile

 

#4 2015-01-19 08:06:56

medlady

Re: książki i filmy

Kojarze ja z bloga

 

#5 2015-01-23 10:58:54

Karina12

Re: książki i filmy

O widziałam książkę pani Agaty ostatnio gdzieś i zastanawiałam się, czy nie kupić, ale po tylu dobrych opiniach jakie tu widzę, chyba się skuszęwink

 

#6 2015-02-16 15:50:13

ignorancja

Re: książki i filmy

A może "Kompendium rezydenta biura podróży"? Autor ma kilkanaście lat stażu, część książki typowo techniczna (co zrobić, by zostać rezydentem), ale część o tym, co może się zdarzyć, historie z życia wzięte itp

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh