Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Kuba
  •  » ile trwa lot z Polski na Kubę?

#16 2014-01-07 21:57:29

Fresh

Re: ile trwa lot z Polski na Kubę?

Tylko pozazdrościć, bo lot zwykłym czarterem to była mordęga, a w Dreamlinerze to będzie luksus nawet w klasie ekonomicznej smile

 

#17 2014-01-07 23:06:37

Soniza89

Re: ile trwa lot z Polski na Kubę?

O ile Dreamliner doleci

 

#18 2014-01-07 23:21:05

Fresh

Re: ile trwa lot z Polski na Kubę?

Bez obaw smile Już wszystko z nimi ok, od dość dawna (poza przypadkiem Tajlandii) nie było żadnych problemów. Zresztą jak na Kubę Dreamlinerem to z Rainbow Tours musi być wycieczka. Oni w umowie mają, że jak coś by było nie tak z Dreamlinerem, który ma obsługiwać przelot, to wtedy leci inny samolot rejsowy - także bez miedzylądowania z tego co się orientuję.

 

#19 2014-01-08 00:06:02

piea

Re: ile trwa lot z Polski na Kubę?

Kochani, uwierzcie mi, że z racji skrzywienia zawodowego (tzn. tego co robię na co dzień )wiem na ten temat nieco więcej, niż to, czym karmią nas media, i uwierzcie mi, że mimo całego tego szumu rozdmuchanego przez dziennikarzy Dreamlinery są znacznie (naprawdę bardzo znacznie) mniej awaryjne, niż zwykłe boeingi, którymi masowo latamy!
Po prostu to nowość i byle pierdy są tu sprawdzane po 100 razy, bo nikt się nie chce podpisać pod czymś czego nie zna (faza testów, tzw efekt "dzieciństwa") i brać odpowiedzialności zezwalając na lot;
to czym zwykle  latamy po Europie i nie tylko,  ma całe mnóstwo drobnych awarii i lepiej o tym nie wiedzieć, bo wiekszośc z nas w ogóle nie wsiadłaby do samolotu! ja wciąż (przez tę wiedzę) mam  poważne obawy...smilesmilesmile

 

#20 2014-01-08 00:07:53

Fresh

Re: ile trwa lot z Polski na Kubę?

Ala, jak najbardziej podpisuję się po tym co napisałaś obiema rękoma i nogami także smile

 

#21 2014-01-08 00:09:55

piea

Re: ile trwa lot z Polski na Kubę?

 
  • Index
  •  » Kuba
  •  » ile trwa lot z Polski na Kubę?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh