Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-09-23 20:43:01

Mikusia

Wyjazd w cieple kraje na marzec/kwiecien 2 doroslych+2 dzieci.Pomocy!

Witam,
Tak jak w temacie chcialabym rodzinnie wyjechac w cieple kraje,tylko chodzi mi o taki wyjazd ktory bylby na przelomie marca/kwietnia z dwojka dzieci (3 lata i 6 lat)...
Szukam takiego miejsca ktore bedzie najcieplejsze w tym terminie bo lubimy ciepelko,opalanie i kapanie;)
Odpada Egipt,bo bylam tam z mezem jak jeszcze nie mielismy dzieci i po takim dlugim locie tylek mi odpadal,wiec powiedzialam sobie; bylo cudownie ale nigdy wiecej!
Poradzcie gdzie bedzie takie najcieplejsze miejsce/wyspa w marcu/kwietniu ,moze ze zjezdzalniami dla dzieci?,basenami i fajnym hotelem (allinclusive)....
Nie nastawiamy sie na zwiedzanie ale na leniuchowanie....
Dziekuje za wszelkie propozycje i cenne uwagi:)
Pozdrawiam:)

 

#2 2014-09-23 22:32:39

piea

Re: Wyjazd w cieple kraje na marzec/kwiecien 2 doroslych+2 dzieci.Pomocy!

hmm... czytając, że chodzi o wyjazd w ciepłe kraje w tym terminie uznałam, że dotyczy to dalekich wyjazdów poza Europę, ale skoro lot do Egiptu (=/-4 godz. z Polski) był zbyt długi, to raczej chodzi o bliższe miejsce....
W Europie w tym terminie naprawdę ciepło jest na Wyspach Kanaryjskich i Maderze, ale lot tam trwa jeszcze dłużej niż do Egiptu; więc raczej proponowałabym przełożyć nieco wyjazd o np. miesiąc później, gdzie np:  na Sycylii, na południu Portugalii czy Hiszapnii, lub też na  Cyprze potrafi być juz bardzo ciepło, ale przełom marca i kwietnia na Starym Kontynencie  bywa chłodny , a gdzieś bliżej niż 4 godziny lotu to jednak ryzyko, bo chyba nie o takie ciepełko w okolicach 18C Ci chodzi.

Z tak małymi dziećmi długie loty z pewnością są męczące , więc najlepiej lecieć gdzieś na południe Europy w miarę blisko (2 godz), ale to juz raczej w maju, gdzie wszędzie bywa juz ciepło, bo w tym terminie który podajesz- to albo Egipt i Maroko, albo Kanarki smile

pzdr

 

#3 2014-09-23 22:44:05

Mikusia

Re: Wyjazd w cieple kraje na marzec/kwiecien 2 doroslych+2 dzieci.Pomocy!

No wlasnie nie dodalam ze mieszkam w uk,wiec stad lecielismy +/- 6 godzin.....
Juz sama nie wiem co wybrac bo jest zbyt ubogi.Niestety urlopu nie mozemy przelozyc poniewaz w tym okresie dzieciaki maja wolne 2 tygodnie od szkol/przedszkoli...
Kurcze no jakos moze jakos bysmy to przetrwali...troche moze by pospali,troche tablety,kolorowanki....
A Majorka czy ktos byl w tym terminie bo widzielismy ciekawe ''last min.'' w bardzo ciekawej cenie?!Jak tam z temperatura na koniec marca,poczatek kwietnia???
Dzieki wielkie Piea;)

 

#4 2014-09-24 00:09:47

piea

Re: Wyjazd w cieple kraje na marzec/kwiecien 2 doroslych+2 dzieci.Pomocy!

na Majorce nie byłam, ale wiem z różnych źródeł, że  marzec na tej wyspie potrafi być bardzo przyjemny i słoneczny, choc raczej w kontekście spacerowyo-poznawczym niż plażowo-basenowym:)

Mikusia, z UK na Kanary macie znacznie bliżej niż my z Polski, więc się nie zastanawiaj i leć z dzieciakami; tylko znów pojawia się dylemat na którą wyspęsmile) ?

Najwięcej piachu i  cudnych plaż jest na Fuercie, ale wieje tam tak, że mało łba nie urwie:) (tak samo zresztą  jak i na Lanzarote); na Teneryfie piach jest czarny jak sadza, choć b. przyjemny i gorący; ze w2zgledu na dzieci polecałabym raczej Gran Canarię i jej cudne złote piaski Maspalomas, ale raczej z dala od Playa de Ingles, chyba, ze lubicie hurgot i hotelowy rwetes; ja na GC byłam tez w marcu, pogoda była jak marzenie ( lato jak w pełni lipca w Polsce, ale zaskoczyły mnie tłumy turystów o takiej porze roku, ja wolę bezludzia, ale Wy jak macie takie małe dzieciaczki to młodzi ludzie jesteście, więc gwar i imprezy nie powinny Wam przeszkadzaćsmile
Miłego wyboru, pozdrowionka

 

#5 2014-09-24 10:16:08

Mikusia

Re: Wyjazd w cieple kraje na marzec/kwiecien 2 doroslych+2 dzieci.Pomocy!

Dziekuje serdecznie Piea....kiedys myslelismy o Fuercie ale slyszelismy ze tam wieje jak cholera,z reszta jak na innych wypach pozbawionych gor;)
Teraz korci mnie ta Gran Canaria i chyba bylby to najlepszy wybor w marcu/kwietniu...i w tym kierunku bedziemy patrzec...
Widze ze jestes obeznana,ja to raczej laik bedacy gora na 4 wycieczkach;)
Napisz mi jeszcze kochana na co warto zwrocic uwage wyjezdzajac na GC,co wziac (jakies tabletki?),no jak jak tak jest cenowo np.z jedzeniem,napojami itd?
Za wszelkie rady bede wdzieczna ♡

 

#6 2014-09-24 11:22:29

Mikusia

Re: Wyjazd w cieple kraje na marzec/kwiecien 2 doroslych+2 dzieci.Pomocy!

Napisz/cie jaki hotel polecacie na Gran Canarii z dziecmi...
Dziekuje:)

 

#7 2014-09-25 19:25:38

Mikusia

Re: Wyjazd w cieple kraje na marzec/kwiecien 2 doroslych+2 dzieci.Pomocy!

Czy nikt nie byl na Wyspach Kanaryjskich w hotelu godny polecenia????????

 

#8 2014-09-25 21:11:22

Fresh

Re: Wyjazd w cieple kraje na marzec/kwiecien 2 doroslych+2 dzieci.Pomocy!

Na Gran Canarii mogę Ci polecić hotel Barcelo Margaritas (jest np. w ofercie ITAKI). Mają dobrych animatorów dla dzieci, a także specjalny plac zabaw dla maluchów.

 

#9 2014-09-26 08:01:24

piea

Re: Wyjazd w cieple kraje na marzec/kwiecien 2 doroslych+2 dzieci.Pomocy!

Mikusia, szczerze mówiąc w kwestii wyboru hoteli pod kątem dzieci raczej nie pomogę, bo moje "dzieci" są juz wąsate i znacznie wyższe ode mnie smile
my zwykle raczej szukamy czegoś dokładnie odwrotnego- czyli hotele małe, ciche, bez dzieci i w tzw.miejscach z dala od wszelakich "rozrywek", no ale takie upodobania przychodzą wg potrzeb i z wiekiem smile;
Odsyłam Cię do moich licznych relacji z Wysp Kanaryjskich (znajdziesz, jak klikniesz w mój nick), może coś Cię zainspiruje...., jednakże poznawanie nowych miejsc "na moją modłę" nie bedzie raczej skierowane dla ludzi z dziećmi, bo to są wyjazdy w zupełnie innych "klimatach". Pozdrawiam,

 

#10 2014-09-26 10:54:20

Mikusia

Re: Wyjazd w cieple kraje na marzec/kwiecien 2 doroslych+2 dzieci.Pomocy!

Dzieki Wam serdecznie za odpowiedzi...
Bedziemy nadal szukac jakiegos hotelu z dziecmi...
Jestesmy juz prawie pewni ze to bedzie Gran Canaria;) zalezy nam na ciepelku od tego 30 marca (na 10 dni),a co do lotu z dziecmi to mam nadzieje ze damy rade, bo jak lecimy do Polski (2h) to dzieciaki ucinaja sobie drzemke,to pewnie teraz nie bedzie inaczej;)
Pozdrawiam:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh