Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-11-25 11:03:58

warzocha

HAWANA czy VARADERO?

gdzie wybrać hotel? W varadero na pewno są piękne plaże, morze a w Hawanie prawdziwa Kuba.
Co wybrać? czy ktoś z was był w Hawanie? co tam można robić oprócz zwiedzania?
jakie są plusy i minusy Hawany
jakie są plusy i minusy Varadero?

 

#2 2008-11-27 15:47:11

warzocha

Re: HAWANA czy VARADERO?

a jak długo z Varadero jedzie się do Hawany?

 

#3 2008-12-16 18:02:17

mrsadowscy

Re: HAWANA czy VARADERO?

Z Varadero do Hawany 2,5 h samochodem. jest bardzo dobre połączenie autobusowe 10 peso w jedną stronę, czyli 10 euro. Możesz pojechać na parę dni do Varadero i na parę do Hawany. Ale polecam też Trynidad.

 

#4 2008-12-16 18:43:57

KaSiK

Re: HAWANA czy VARADERO?

hej byliście już na kubie? myślałam ze w styczniu lecicie ale pewnie cos mi isę pomieszało. Jeśli tak to KONIECZNIE wstwcie zdjęcia!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez KaSiK (2008-12-16 18:44:22)

 

#5 2008-12-16 19:48:24

DoRa

Re: HAWANA czy VARADERO?

koniecznie ZDJĘCIA, koniecznie!!!!

 

#6 2009-06-12 13:44:23

bronek

Re: HAWANA czy VARADERO?

Hmm... trudno powiedzieć co lepsze: Varadero czy Hawana. Zależy czego oczekujesz od wyjazdu smile Wyspa jest tak piękna, że osobiście polecam spędzić wszędzie trochę czasu.

 

#7 2010-12-18 23:29:00

Jack

Re: HAWANA czy VARADERO?

W Varadero nigdy nie byłem... ale głównie jest to przepiękna plaża i masę hoteli.  Jeżeli więc ktoś lubi po prostu wodę, słońce, plaże, nurkowanie, pływanie, a wieczorem hotelowe rozrywki, to na pewno nie będzie Varadero rozczarowany--z tym, że proponuję nie wybierać się tam w styczniu, bo pogoda może być całkiem nie-plażowa.  Ponieważ ja akurat resortów typu Varadero nie lubię, 2 lata temu spędziłem tydzień w Hawanie, w hotelu Tropicoco, znajdującym się zresztą na plaży, ok. 25 min. od Hawany.  Codziennie rano po śniadaniu jechaliśmy do Hawany i wracaliśmy często późnym wieczorem--a było co robić: jeździliśmy autobusami turystycznymi po całej Hawanie, zwiedzaliśmy stare miasto, Capitol, b. Pałac Prezydencki, cmentarz Colon i  po prostu chodziliśmy po tym niezmiernie oryginalnym mieście.  BYŁO CUDOWNIE!  Aparat fotograficzny to mi się dosłownie przegrzał, zrobiłem ponad 3000 zdjęć i parę godzin wideo.  Natomiast na plaży spędziłem coś ponad 1.5 godziny... i wystarczyło.

Pozdrawiam,

Jack

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh