Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-05-27 17:06:04

Kujawiak123

Domek dla wędkarza

Witam.
W drugiej połowie lipca chcę wybrać się w zaciszne miejsce nad jeziorem.  Poszukuję domku z własnym pomostem, gdzie nie będzie gwaru, tłumów kąpiących się ludzi.
Standard domku nie musi być bardzo wysoki, gdyż wybieram się sam. Ważne,  żeby w jeziorze były jakieś ryby, bo wędkowanie jest celem mojej wyprawy.
Macie może jakieś sprawdzone miejsce z dala od tłumów?  Interesują mnie jeziora na Mazurach lub w Borach Tucholskich. 
Dzięki z góry za każdy namiar.

 

#2 2014-05-30 10:19:25

ekomelany1246

Re: Domek dla wędkarza

W okolicach RESZLA na Mazurach znajdziesz mnóstwo takich ofert , ale są to najczęściej pokoje w domach z mini kuchnia i  łazienką wspólną dla wszystkich pokoi , ja najczęściej wybieram się na koniec sierpnia.

 

#3 2014-06-03 09:22:08

Pantaleon77

Re: Domek dla wędkarza

W zeszłym roku byłem z rodziną na Mazurach. Trafiliśmy w bardzo ładne miejsce, niedaleko Węgorzewa. Miejscowość nazywa się Kolonia Rybacka. Polecam szczególnie domek w którym mieszkaliśmy. Bardzo dobrze wyposażony, wszystko nowe z własnym ogrodem i niedaleko od jeziora. Szczególnie dobre miejsce jak się jedzie w dwie pary i z małymi dziećmi.

 

#4 2014-07-22 23:07:09

NellyUk2661

Re: Domek dla wędkarza

Jeśli cenicie sobie cisze spokój i bliskość natury , to polecam cała działke do wynajecia wraz z domkiem holenderskim dla 7 osob z dostępem do jeziora, pomost , parking , wc wiata tv, miejsce na ognisko.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh