Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-02-15 16:00:22

glasvegas

Wyspy Cook'a vs Fidzi

W 2015 planuje kilkutygodniowy "wypad" na Antypody. Skupie sie glownie na zwiedzaniu Australii i Nowej Zelandii. W zwiazku z tym, ze bede tak blisko rajskich wysp Pacyfiku zastanawiam sie nad odwiedzeniem Wysp Cooka badz Fiji. Interesuje mnie treking w dzungli, piekne widoki, wodospady, snurkowanie, plazowanie, lokalna kuchnia i kultura, no i oczywiscie lazurki obowiazkowe. Czy ktos byl w tych miejscach i moze polecic gdzie bedzie lepiej znalezc to wszystko? Moze macie doswiadczenia z innych wysp jak Vanuatu, Samoa...
Dzieki

 

#2 2014-02-16 00:18:34

katerina

Re: Wyspy Cook'a vs Fidzi

Glasvegas,Ty szczesciarzu!!!Super plany,lec szybciutko i wracaj pochwalic sie fotkami tongue
Niestety nie bylam ani tu ani tam,ale Wyspy Cooka to dla mnie raj absolutny!!!
Relacje z Vanuatu masz tutaj:
http://www.travelmaniacy.pl/profil,853,podroze,3468,vanuatu
Pozdrawiam

 

#3 2014-02-16 00:45:48

Fresh

Re: Wyspy Cook'a vs Fidzi

Jak napisała Kasia, masz super plany smile
W moim przypadku to chyba by było bez róźnicy czy Vanuatu, Wyspy Cooka czy Fiji - jako że to kierunki raczej nieosiągalne dla mnie (choć może kiedyś smile ).

 

#4 2014-02-16 00:56:27

katerina

Re: Wyspy Cook'a vs Fidzi

A tam nieosiagalne tongue
Glasvegas czy Ty mieszkasz w Australii?

 

#5 2014-02-16 13:04:54

Soniza89

Re: Wyspy Cook'a vs Fidzi

Plany no mega , tylko pozazdroscic smile...Grzesiek nie mow hop , ja tez zawsze twierdzilam ze  egzotyczne kierunki sa dla mnie nieosiagalne a juz spelnilam jedno z swoich marzen i bylam w Tajlandii co kiedys przez mysl mi nie przeszlo ze kiedykolwiek tam sie znajde a  za kilka tygodni lece na Sri Lanke smile wiec ja tez uwazam nie ma rzeczy niemozliwych wink

 

#6 2014-02-17 00:08:52

Fresh

Re: Wyspy Cook'a vs Fidzi

Sonia, nie obrażę się, jeśli tak będzie także i w moim wypadku smile

Ale nie odbiegajmy od tematu głównego.

 

#7 2014-02-17 12:32:02

OWAkces_PL

Re: Wyspy Cook'a vs Fidzi

Plany ambitne,a samo miejsce bardzo fascynujące i z pewnością wielu Użytkowników na forum może tylko pozazdrościć... Czekamy w takim razie na zdjęcia i relację z poróży:)

 

#8 2014-02-17 17:20:44

glasvegas

Re: Wyspy Cook'a vs Fidzi

Hey wszystkim. Katerina dziekuje za linka do relacji o Vanuatu smile Niestety nie mieszkam w Australii, ale odwiedzilem ten cudowny kontynent w zeszłym roku i kompletnie mnie zauroczyl wiec plany sa takie, ze zamiast kilku mniejszych wakacji będzie jeden dluzszy i dalszy kierunek. Padlo na rajskie wyspy Pacyfiku. Kiedys nie myslalem ze bedzie dane mi zwiedzic np Hiszpanie, wydawalo sie to nieosiagalne. Trzeba spelniac marzenia, wszystko jest mozliwe smile

 

#9 2014-02-17 17:23:52

piea

Re: Wyspy Cook'a vs Fidzi

poszperaj też w podróżach adafa; nasz Adaś był już chyba wszędzie smile, więc może coś doradzi.....;
A swoją drogą pozazdrościć TAKICH podróżniczych planów smile

 

#10 2014-02-17 23:26:44

glasvegas

Re: Wyspy Cook'a vs Fidzi

Dzieki, poszperam smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh