Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-01-13 19:35:49

micha2

Dobre buty trekingowe

Chciałbym sobie w najbliższym czasie zakupić jakieś porządne trekingi i tutaj pytanie do was - na jakie się zdecydować? Moje fundusze to powiedzmy 500 złotych i w tej sumie chciałbym się zmieścić. Czytałem trochę opinii w internecie i ludzie szczególnie polecają Batesy, podkreślając, że są wygodne i wytrzymałe. W sumie o coś takiego by mi chodziło. Czy ktoś może miał styczność z tą marką i może się wypowiedzieć? Chętnie poznam wszystkie opinie.

 

#2 2014-01-16 13:03:26

Martynka85

Re: Dobre buty trekingowe

Batesy są w porządku, można śmiało kupować.

 

#3 2014-01-16 15:36:18

piea

Re: Dobre buty trekingowe

kiedys był już tu wątek na ten temat.....; poszukaj w Pogaduchach.

Dobrych butów trekkingowych jest na rynku masa;i takich za 500 i za 1500; i znacznie tańszych też:)-  do wyboru do koloru, ważne jednak aby wiedzieć czego i do czego się szuka, gdzie i jak często będziemy je wykorzystywać, bo czasami nie warto oszczędzać, szczególnie jak ktoś zna się na rzeczy, tzn. mam na mysli chodzenie po górach;  a innym razem szkoda kasy tylko dla lansu i dreptania z kijkami po miejskim parku:)

Jedno jest pewne: dobre buty to podstawa! ; szczególnie w górach! to bezpieczeństwo i wygoda!, bez dwóch zdań

Ostatnio edytowany przez piea (2014-01-16 15:38:30)

 

#4 2014-01-19 21:57:41

myszka

Re: Dobre buty trekingowe

Ja mam zwykłe trekingi przed kostkę za ok 350 zł. Kupione w sklepie w Szczecinie. Marka to chyba Clima Activ przynajmniej taka jest na nich naszywka. W górach są pierwszorzędne, wygodne i stabilne. Noszę je  również przez większość jesieni i w każdy deszczowy szczeciński dzień bo nie cierpię jak mi przemakają buty. Średnio chodzone ok pół roku/rok i poprzednie dały rade takiej eksploatacji 4 lata. Niestety pewnego dnia w wielkiej pośniegowej chlapie przemokły. Teraz służą tylko jako zimowe buty do odśnieżania. Mam nowe. Ani w poprzednich  ani w nowych nic się nie rozkleja, nie przeciera. Polecam. Ps. Całkowicie zgadzam się z piea.

 

#5 2014-02-17 12:40:54

OWAkces_PL

Re: Dobre buty trekingowe

Do 500zł polecam pochodzić po sklepach i przymierzyć buty Salomona- bardzo dobra,solidna firma i spokojnie wystarczą Ci na lata. teraz zresztą można trafić na ciekawe promocje.

 

#6 2014-02-17 17:26:35

piea

Re: Dobre buty trekingowe

ja jestem wierna Campusowi, mam już trzecią parę, choć każde kolejne są zupełnie inne;
mój mąż natomiast jest miłośnikiem Merrella, i też bardzo sobie chwali:)

Ostatnio edytowany przez piea (2014-02-17 17:27:56)

 

#7 2014-02-28 12:40:02

WillaSwoboda_pl

Re: Dobre buty trekingowe

Campus jest akurat tańszy,teraz kiedy jeszcze są przeceny spokojnie kupisz za powiedzmy 300zł,takie na 2-3 sezony intensywnych wycieczek,a sprawdzą sie także zimą.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh