Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

#16 2011-04-06 12:12:41

Usmiech_com_pl

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Im więcej sprawdzonych adresów,tym lepiej. A tak poza tym,to Zakopane jest przecież bardzo zatłoczone i może lepiej byłoby wybrać bardziej kameralną i także popularną Wisłe?

 

#17 2011-04-21 12:48:17

andzias76

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Jedni cenią sobie ciszę i spokój, a inni obecność dużej liczby osób smile - żeby ciągle "się coś działo". Mi osobiście tłumy turystów nie przeszkadzają i od lat jeżdżę do Zakopanego, do ośrodka Geovita - otoczenie hotelu jest ciche i spokojne, a do centrum mam 10 minut piechotą, więc mam i ciszę i "coś się dzieje" smile Dodatkowo w ośrodku jest Spa, więc prócz spacerów po górach i Krupówkach można się relaksować w inny sposób smile

 

#18 2011-05-09 09:21:46

Usmiech_com_pl

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

A ja muszę przyznać przyznać,że mi tłumy jakoś przeszkadzają i nie lubie tłumów. Dlatego zawsze wybieram te spokojniejsze miejsca. A Krupówki w szczycie sezonu to prawdziwa tragedia... Tłumy jak nigdzie:)

 

#19 2011-05-17 13:40:14

Bernadeta_eu

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Można wybrac także miejsce noclegowe przed Zakopanym np w Białym Dunajcu. Uważam że to bardzo dobry pomysł,mniejszy tłok i spokojnie można wszędzie dojść lud dojechać.

 

#20 2011-07-03 12:47:06

Anit

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Fajne miejsce w Zakopanym jest na Antałówce. znajdują się tam w większości pensjonaty i kwatery, a do centrum czy w góry jest nie daleko.

 

#21 2011-08-03 12:11:40

TrzyKafki_pl

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

A jak nazywa się to miejsca,czy też ta kwatera? Bo w końcu to jest najbardziej istotny szczegół. Kwater nie brakuje,tylko liczy się oczywiście cena. Im bliżej Krupówek tym drożej.

 

#22 2011-08-05 12:18:32

ViktorN

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Na Antałówce jest fajny pensjonat zaraz przy wyciągu Koziniec, ale niestety nie pamiętam nazwy uprzejmi właściciele pomocni, a za oknem piękny Giewont wink

 

#23 2011-12-15 10:40:45

roman_gor

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Polecam:  Biały Dunajec - "BOROWY",  Zakopane /Suche/ - "U Jędroli", Zakopane /Olcza/ - "U Haliny", Zakopane /Harenda/ - "U Józefa". Życzymy miłego wypoczynku :-)

 

#24 2011-12-16 08:11:58

myszka

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

U Sobali na Mrowce 14 bardzo polecam,pokoje ładne z łązienkami lub bez. Kobitka gotujeteż posiłki, po przyjściu z gór świerzo podane nie odgrzewane i bardzo smaczne:) Ceny przystępne.  Na dworze huśtawka, miejśce do grania w siatkę, niedaleko centrum. Ładna i miła okolica. Niedaleko śliczny kościół, i widok na góry - z domku. Do tego Mrowce 15B też polecam bardzo swojscy ludzie. Moi teście byłi, kobieta gościnna trochę mniejsy standard jak na poprzednim adreśie. Dane z 2008 roku więc mogło szię zmienić umeblowanie.

Ostatnio edytowany przez myszka (2011-12-16 08:16:44)

 

#25 2011-12-29 13:42:26

TrzyKafki_pl

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Dzięki za wszystkie przydatne adresy z noclegami,będąc w górach warto je mieć,ponieważ ciężko teraz o coś naprawdę sprawdzonego w atrakcyjnej cenie. Więc tym  bardziej przydają sie tutaj opinie forumowiczów.

 

#26 2012-02-10 18:59:17

Anka2011

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Własnie wróciłam z tygodniowego pobytu w Zakopanem. Z tego też powodu pragne dodać adres gdzie mielismy swoje lokum. Wiem, że nie wszyscy będą zainteresowani tego typu noclegiem czy nazwijmy to bazą wypadową, bo wynajmowany jest cały dom, a nie pojedyncze pokoje, ale może pewne grono osób taka propozycja zainteresować. W sumie (oczywiście oprócz przypadku, gdy termin jest już zarezerwowany) to warunki jakie są od nas jako wynajmujących wymagane są dwa. Pierwszy to wynajem grupowy, w liczbie 10 osób, a drugi to minimalny okres wynajmu to tydzień. Ale w zamian za to otrzymujemy do dyspozycji cały dom z ogrodem. Dom jest w pełni wyposazony, więc do dyspozycji mamy oprócz miejsc nazwijmy to noclegowych łazienkę, wyposażona kuchnię, telewizory (o ile ktos ma ochotę i czas oglądać TV podczas pobytu w górach). Dodatkowo jest uważam, jeszcze jeden pozytyw takiego rozwiązanie. NIkt nie patrzy na nas wrogo jak później wrócimy lub wstaniemy w nocy by uszykować wypad i nad ranem wyjść w trasę. Nikomu nie będzie przeszkadząło, że w nocy będziemy puszczać wodę do kąpieli. Nikt nie będzie marudził, że rozpalimy grilla i coś mu śmierdzi, bo on jest uczulony na jego zapach. Totalny luz pod tym względem. Zgadzam się, że aby taki wyjazd był udany musi być zgrana jeszcze grupa, która się wybiera w góry, ale tak jak napisałam, propozycja na jaką trafiłam w sieci nie jest raczej skierowana do pojedyńczych osób szukających pokoju na jedna noć. Choć prawdę powiedziwszy nie wiem jaką odpowiedź byśmy otrzymali jeżeli zgodzimy się zapłacić za wymagane 10 osób, a pojedziemy tam we dwie... przypuszczam że problemów raczej nie będzie, ale zaznaczam, na taki pomysł praktycznie wpadałam podczas pisania niniejszego postu i w żaden sposób nie dyskutowałam na ten temat z właścicielem. Pytanie tylko czy takie rozwiązanie jest opłacalne? Nie mniej jak mamy grupkę dziesięciu osób to zaprezentowane rozwiązanie uwazam, za godne uwagi. Ponadto, rzecz na którą zwracam bardzo uwagę, czystośc. Pomimo może w pewnych przypadkach zbytniej pedanterii w tym zakresie, o co pewne osoby z najbliższego otoczenia mają nie raz do mnie pretensje to w tym przypadku nie miałam do czego się doczepić. Ponadto dla nas ważna była również jak szukaliśmy lokalizacja. Z jednej strony chcieliśmy być troszkę na uboczu-chodziło o spokój i ciszę, a z drugiej strony zależało nam aby odległośc od centrum Zakopanego nie była zbyt wielka. Tu lokalizacja ta spełniła nasze wszelkie wymagania. Bowiem domek ten jest malowniczo położony w najstarszej cześci Zakopanego (Roje-kto choć troszkę zna teren ten wie o co chodzi, innym polecam wujka Google), lecz do Krupówek miałam spokojnym krokiem około pięciu minut drogi. Na ulicy  jest też sklep, więc nie ma problemu z zakupami podstawowych artykułów pierwszej potrzeby. Jeżeli znajdą się osoby zainteresowane to polecam odwiedzenie strony domek.wzakopanem.pl Tam dowiecie sie wszelkich szczegółów jak również będziecie mogli sprawdzić jak wyglądają wolne terminy odnośnie rezerwacji domku

Ostatnio edytowany przez Anka2011 (2012-02-10 19:02:16)

 

#27 2012-03-07 17:21:57

TrzyKafki_pl

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

W samym Zakopanym dobrych kwater nie brakuje,jednak warto wcześniej sprawdzić opinie na je temat,żeby później nie być zdziwionym Ciesze się,ze Ci się podobało i w przyszłosci zapraszam również do pięknego i zabytkowego Krakowa:)

 

#28 2012-04-01 13:25:31

ewek920

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Karpacz polecam willaviolettapodsniezka.pl

 

#29 2012-04-01 16:08:53

piea

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Ech, Reklama dźwignią handlu!
szukają Zakopanego, a w odpowiedzi dają im Karpacz!  dobre....!

 

#30 2012-04-01 19:38:00

AniaMW

Re: zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

A ja wrócę do ...noclegów w Zakopcu. Osobiście testowałam różne kwatery w pobliżu dworca. Jest sporo b.tanich, ale i ich standard jest taki, że po pierwszym pobycie nie wracałam tam sad
Mogę jednak polecić pensjonat "Pohulanka" - też blisko dworca i blisko basenu "Antałówka". Obiekt nie jest prowadzony przez górali (własność jakiejś wyższej uczelni, chyba z Płocka), b.czysto i miło, do dyspozycji turystów wyposażona kuchnia...
www.pohulanka.info

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » zakopane - szukam sprawdzonej kwatery

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh