Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-11-19 23:53:32

Wiktoria_Barczewska

Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Witajce,
Kolejny raz wybieram się na Sylwestra z niezależną "Ekipą Venture Club". Idea polega na stworzeniu grono pasjonatów niecodziennych podróży pragnących się samoorganizować, poznawać nowych nieprzeciętnych ludzi lubiących dobrą zabawę oraz odkrywanie nowych ciekawych miejsc.
Szczerze polecam osobom ceniącym niezależność oraz nowe wyzwania. To zupełnie inna bajka niż wyjazd z biurem. Zawsze jest megaogień, a pozytywna integracja panuje od początku do końca wyjazdu. ;-) Osobom preferującym spokojne separowanie się, zdecydowanie nie polecam. ;-)
Więcej informacji znajdziecie na stronie klubu – ventureclub.pl

Pozdrawiam smile

 

#2 2013-11-21 12:48:47

HotelPolanica_com_pl

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Szczerze mówiąc to nie do końca wiem na czym dokładnie polega ta swoboda i niezależność,bo np przyjeżdżając do nas do Polanicy-Zdrój,także poczujecie tą swobodę i komfort wypoczynku.

 

#3 2013-11-21 20:21:28

Wiktoria_Barczewska

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Wierzę, że ktoś (nie wiem kto, bo się nie podpisał), kto napisał powyższy post, miał jak najlepsze intencje, ale ciężko zrozumieć idee, z którą się nie zapoznano. Nie wątpię, że w Polanicy jest bardzo ładnie, ale ja pisałam o czymś zupełnie innym i nie miałam zamiaru niczemu, ani tym bardziej nikomu umniejszać. Chciałam, najzwyczajniej w świecie podzielić się swoim doświadczeniem z w/w klubem, który to w moim mniemaniu stanowi wyjątkowo niecodzienną ideę, to wszystko! Mimo to, serdecznie pozdrawiam i życzę udanej zabawy! Vika ;-)

Ostatnio edytowany przez Wiktoria_Barczewska (2013-11-21 20:23:40)

 

#4 2013-11-26 14:40:44

AniaMW

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Vika, ciekawe jest to, o czym piszesz.
Myślę, że dla wszystkich stałoby się to "jaśniejsze" i pewnie bardziej zachęcające, gdybyś wrzuciła krótką relację (wraz ze zdjęciami!) z któregoś ze swoich wyjazdów z tym klubem...
Pozdrawiam

 

#5 2013-11-26 23:33:30

Wiktoria_Barczewska

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Aniu, dziękuję za podpowiedź. Przysiądę nad tym w wolnej chwili, bo teraz mam totalne urwanie głowy w pracy. sad Pozdrawiam serdecznie

 

#6 2013-11-26 23:47:08

Fresh

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Wiktoria, ja również zachęcam do dodania relacji z któregoś z wyjazdów z tym klubem, bo szczerze powiem, że długo zastanawiałem się czy nie skasować tego wątka (panuje u nas bardzo rygorystyczna polityka antyspamowa/antyreklamowa), no ale został smile

 

#7 2013-11-27 17:24:56

Wiktoria_Barczewska

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Fresz, jeżeli uważasz, że ten wpis nie spełnia wymogów regulaminowych, to możesz śmiało kasować. Wrzuciłam to na własną rękę i nikt mi za to nie płaci, heheheh. Szczerze powiedziawszy jestem jeszcze nieco "zielona" na tym FORUM, bo od niedawna zaczęłam tu częściej zaglądać i dopiero wczoraj "AniaMW" uświadomiła mnie, że istnieje możliwość relacjonowania podróży ... co zrobić, w końcu każdy kiedyś zaczynał. ;-) Właśnie zaczęłam kompletować zdjęcia z Bałkanów i w weekend postaram się dodać ową relację. Wielkie dzięki za wyrozumiałość! Pozdrawiam smile

 

#8 2013-11-27 20:35:03

Fresh

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Wiktoria, jak już zostawiłem to zostawiam smile Zapraszam do zapoznania się z możliwościami portalu, a gdybyś miała pytania, pisz do mnie bezpośrednio lub na forum administracyjnym.

 

#9 2013-11-27 22:34:45

Wiktoria_Barczewska

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

;-)

 

#10 2013-12-03 12:49:25

STOPWroclaw_pl

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Ja jestem ciekawy czy ktoś już spędzał Sylwestra i Nowy Rok w ten sposób,na Bałkanach i jeżeli tak to jakie były jego wrażenia bo przyznam,że oferta równie pociągająca co egzotyczna:)

 

#11 2013-12-13 21:46:07

Wiktoria_Barczewska

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

W zeszył roku bałam z nimi w Belgradzie i Timszoarze na Sylwestra, tyle się działo, że ciężko to opisać, dlatego postawiłam sobie za punkt honoru wrzucić w końcu w TEN weekend relację, właśnie z tego wyjazdu. Generalnie, zabieram się za to od 2ch tygodni, ale jestem tak zawalona pracą, że szkoda słów. hmm ... co zrobić, idą Święta, Święta, Święta i wszyscy "wariują". hmm pozdrawiam, Vicka ;-)

 

#12 2013-12-13 22:22:35

Fresh

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Czekamy, czekamy na relację smile

 

#13 2013-12-16 03:32:55

Wiktoria_Barczewska

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Siedzę nad fotkami od wieczora i nadal jestem "w lesie". Na szczęście dowiedziałam się przed chwilą, że nie muszę iść jutro do pracy, yeahhhh! ... więc będę mogła spokojnie skończyć relację zeszłorocznego sylwka. ... a jako przedsmak, przesyłam link do krótkiej wideorelacji z owej imprezy - http://www.dailymotion.com/video/xwfhna_sylwester-2012-oradea-arad-timiszoara-belgrad-budapeszt-venture-club-polska-ventureclub-pl_travel

 

#14 2013-12-17 01:33:47

Wiktoria_Barczewska

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

ufff, jakoś przez to przebrnęłam ... ;-) Najmocniej przepraszam tych, którym owa relacja wyda się nieco chaotyczna, ale naprawdę mam teraz bardzo trudny okres, oto link do relacji - http://www.travelmaniacy.pl/profil,2343,podroze,4922,serbia

 

#15 2013-12-19 11:35:42

Hotel_Lidia_pl

Re: Polecam najmocniejszy niekomercyjny Sylwester.Bałkany-Sarajewo-Mostar.

Dziękuje za link,na pewno sie przyda i w wolnej chwili dokładnie ją przeczytam,bo zawsze będzie to dodatkowa opinia na plus:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh