Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-11-05 21:41:32

MM90

Ankieta dotycząca wyjazdów do Egiptu!

Cześć!

Jestem studentem II roku studiów magisterskich na kierunku turystyka i rekreacja, spec. turystyka międzynarodowa (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Przygotowuję prac magisterską dotyczącą "Arabskiej Wiosny" (Tunezja/Egipt) oraz jej wpływu na ilość wyjazdów turystycznych do krajów arabskich.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety smile. Udział w badaniu jest anonimowy, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłączenie do celów naukowych.

Egipt link : https://docs.google.com/forms/d/1lLL7ndmy1kV-xNGNDdmCKLikzF6p86S5ew62yFmYEeA/viewform?edit_requested=true

Wielkie "dzięki" za udział w badaniu i poświęcenie mi kilku minut czasu wolnego smile.

Pozdrawiam,

MM

 

#2 2013-11-06 10:27:45

Imbachhorn_eu

Re: Ankieta dotycząca wyjazdów do Egiptu!

Witaj,ankietę już wypełniłem i muszę przyznać,że niektóre pytania są bardzo interesujące i czekam na jej końcowe wyniki. Teraz wyjazd z do Egiptu jest trochę ryzykowny.

 

#3 2013-11-06 15:35:28

AniaMW

Re: Ankieta dotycząca wyjazdów do Egiptu!

Ankieta wypełniona, ale gdy chciałam wpisać 2 daty, 2 różnych wyjazdów - nie weszły, musiałam ograniczyć się do jednego...

 

#4 2013-11-07 10:44:20

roman_gor

Re: Ankieta dotycząca wyjazdów do Egiptu!

Ankieta wypełniona, życzę sukcesu.

 

#5 2013-11-12 21:17:27

MM90

Re: Ankieta dotycząca wyjazdów do Egiptu!

Bardzo dziękuję smile jeżeli ktoś jeszcze miałby czas wypełnić ankietę - zapraszam!

Hum jeżeli chodzi o daty - tak zgadza się mogą pojawić się problemy - najlepiej wówczas wpisywać je łącznie - wtedy nie będzie żadnego problemu.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh