Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-11-18 08:33:01

marlenka12

Izrael czy warto i z jakim biurem?

Czy ktoś był w Izraelu z biurem podróży i może doradzić które wybrać i co zobaczyć w Izraelu. Jak się tam poruszać. Za bardzo nie lubię wypraw z duża grupą więc chcialabym sama pojeździć trochę jak będę na miejscu ale nie wiem czy jest bezpiecznie .

Jaka porę roku wybrać na taki wypad?

Ostatnio edytowany przez marlenka12 (2008-11-18 08:33:44)

 

#2 2008-11-19 22:56:22

aga133

Re: Izrael czy warto i z jakim biurem?

Do Izraela na pewno pojechać warto, to nie ulega wątpliwości. Najbardziej optymalna pora to okres polskiej jesieni, wtedy temperatura w Izraelu się waha, ale nie ma upałów. Nie byłam z biurem podróży, ale w innej grupie - też zorganizowanej i prawdę mówiąc nie odważyłabym się na samodzielny wyjazd...Więc raczej zdaj się na jakieś biuro i standardową ofertę, w której pewnie będzie Jerozolima ( Ściana Płaczu, Góra Oliwna, Bazylika Grobu Pańskiego, Getshemani - ja bym jeszcze sugerowała wizytę w Instytucie Yad Vashem oraz choćby krótki pobyt w Mea Sharim to dzielnica ortodoksyjnych Żydów, czas tam sie zatrzymał na początku XX w....), Masada, Morze Martwe i reszta to zapewne będę miejsca związane z chrześcijaństwem. Przejrzyj moje zdjęcia, na pewno uznasz , że warto:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh