Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-07-25 21:46:38

Viccka

Szukam towarzyszki/towarzyszek podróży

Witam Wszystkich

Jestem osobą, która bardzo lubi podróżować, poznawać nowe miejsca, ludzi i kulturę. Problem w tym, że nie bardzo mam z kim dzielić moją pasję. Mogłabym co prawda pojechać gdzieś sama, ale ani nie chcę dopłacać do "jedynki", ani decydować się na opcję "dokwaterowanie", gdyż nie chcę zdawać się na przypadek w doborze współlokatorki.

W tym roku niestety ze względu na ograniczony budżet nie mogę sobie pozwolić na dalsze i bardziej kosztowne eskapady, dlatego w grę wchodziłby raczej wyjazd na tydzień-10 dni w opcji last minute. Może to być wyjazd typowo wypoczynkowy lub objazdowy ze zwiedzaniem. Jeśli chodzi o kierunki to preferuję cieplejsze kraje tj. kraje południa Europy (Grecja, Chorwacja, Bułgaria, Bałkany), lub Tunezję, Turcję, w ostateczności Egipt.


Termin wyjazdu: koniec sierpnia (po 24), wrzesień (zarówno I jak i II połowa).

Kilka słów o mnie: Mam 28 lat, mieszkam i pracuję w Łodzi, jak już pisałam bardzo lubię podróżować, fotografować, czytać książki.

 

#2 2013-08-18 23:38:42

karlusia

Re: Szukam towarzyszki/towarzyszek podróży

hej mam tydzien urlopu we wrzesniu dokladnie w pierwszym tygodniu, więc tez czegos pioszukuje,,,
pzdr

 

#3 2013-08-19 09:13:30

Marq

Re: Szukam towarzyszki/towarzyszek podróży

Witam Serdecznie!

Szukam chętnej Osoby na „przejażdżkę” po Europie smile
Moja propozycja to:
14 - dni (7-21/09/2013)
13 - państw (Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Macedonia, Kosowo, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Słowenia, Włochy, Niemcy)
4 - morza (Morze Czarne, Morze Egejskie, Morze Jońskie, Morze Adriatyckie)
3 - pasma górskie (Karpaty, Góry Dynarskie, Alpy)
1 - auto
O - soby zainteresowane proszę o wiadomość smile

Więcej pytań? Śmiało!

Pozdrawiam
Marek 29l.
Wrocław
rajczakowskimarek@wp.pl

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh