Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-11-18 08:22:53

marcin1

USA - wiza

Hej,
Czy ktoś wie może jak teraz wygląda kwestia wiz do stanów .Czy warto starac się o wizę turystyczną B1 i czy teraz łatwo ją dostać. Na jaki okres czasu jest wydawana - róznie podają strony internetowe.

 

#2 2008-11-18 16:31:31

asnieszka

Re: USA - wiza

mysle ze z wizami jest roznie, nie ma reguł - moze byc przyznana na 10lat, na 2, a nawet tylko na 4 miesiące (prywatne doswiadczenia). Z tą łatwością tez nie ma reguły.. ja kiedys miałam problem mimo iz wszyscy wychodzący z konsulatu potwierdzali ze im przyznano.. ja mimo iz potwierdziłam stare zatrudnienie, dodatkowe dochody, i byl to ponowny wyjazd do USA.. ledwo ledwo mi przyznano.
wydaje mi sie ze troche tu zalezy od konsula..a wlasciwie od jego humoru

powodzenia

 

#3 2008-11-18 16:39:42

atram

Re: USA - wiza

wspölczuje wam, od kiedy mieszkam w niemczech(mam pochodzenie niemieckie)nie potrzebuje wizy.

Ostatnio edytowany przez atram (2009-01-19 17:23:47)

 

#4 2009-01-19 11:23:45

maciej_moch

Re: USA - wiza

właśnie, ponawiam pytanie jak teraz jest z dostaniem wizy?? chce sie wybrać do stanów na jakis miesiac na objazdówke może w tym może w nastepnym roku tylko co z ta WIZA??

 

#5 2009-09-13 07:51:23

travelerka

Re: USA - wiza

Miało być łatwiej z wizami, ale problem nadal niestety jest. Dlatego ja, decydując się na wyjazdu, zrezygnowałam z samodzielnego załatwiania wyjazdu, czekania w niepokoju czy dostanę wizę czy nie i zdecydowałam się na 9 tyg wyjazd z Camp America. Dużym plusem jest właśnie to, że nie musisz martwić się formalnościami (wszystko załatwia biuro) i mały koszt takiego wyjazdu. Wydaje mi się że dla młodych osób, jest to najlepsza alternatywa, zwłaszcza jeśli chce się nie tylko pozwiedzać Stany, ale i poznać kulturę, popracować i podszlifować język.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh