Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-04-23 10:36:30

karinek

Wygodna podróż

Czeka mnie bardzo długa podróż autokarem. Od pewnego czasu miewam bardzo dokuczliwe bóle kręgosłupa, a pozostawienie w jednej pozycji bardzo mnie męczy i powoduje ból. Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się bólu powodowanego przebywaniem w jednej pozycji w czasie podróży autokarem? Będę wdzięczna za sugestie.

 

#2 2013-04-23 21:52:42

texarkana

Re: Wygodna podróż

Gimnastyka izometryczna podczas jazdy i obowiązkowo na każdym postoju trochę ruchu z gimnastyką kręgosłupa. Nie oszukujmy się, że ból minie jak ręką odjął, ale trochę pomoże. Drugi sposób to spora dawka środków nasennych - ale tego nie wypróbowałam, więc polecić nie mogę wink

 

#3 2013-04-24 20:14:44

myszka

Re: Wygodna podróż

Ja mam w autokarach chorobę lokomocyjną, polecam awiomarin chyba tak się pisze:) po tym zawsze jestem tak zmulona że śpię 3/4 trasy i nic nie czuję. Na postojach gimnastyka reszta sen, niekoniecznie w wygodnej pozycji ale generalnie jest ok. To tak ode mnie.

 

#4 2013-04-25 11:24:16

fotoewa

Re: Wygodna podróż

Ja zawsze zabieram ze sobą niewielką poduszkę do podkładania pod plecy co pozwala mi zmieniać pozycję co jakiś czas. Dobrze też wziąć ze sobą Nurofen albo Voltaren. smile

 

#5 2013-05-03 15:07:44

WillaBartek_pl

Re: Wygodna podróż

W zasadzie ja także mogę polecić dopasować dobrą i wygodna poduszkę,tym bardziej jeśli czeka Cię daleka podróż autokarem,gdzie te możliwości ruchu i wyprostowania się,są mocno ograniczone.

 

#6 2013-06-03 10:23:25

menorca

Re: Wygodna podróż

myślę, ze mógłby pomóc taki fotel masujący, który położysz sobie na siedzenie

 

#7 2013-06-06 16:27:57

WillaBartek_pl

Re: Wygodna podróż

Też sugeruje użycia poduszki pod kręgosłup oraz dużo ruchu podczas postoju. Na pewno nie pomogą środki nasenne, bo zmulą Cię dokumentnie. Wiadomo, że przez sen szybciej minie droga, ale usnąć można bez tych środków.

 

#8 2013-07-03 13:10:11

Hotel_Lidia_pl

Re: Wygodna podróż

Najlepiej kupić sobie taką specjalną poduszkę pod plecy, ona zdecydowanie powinna pomóc. Warto sie również starać troche poruszać w czasie jazdy, żeby kręgosłup nie był tak bardzo zastany.

 

#9 2013-07-16 15:35:41

marioka

Re: Wygodna podróż

Ja też myślę, że taka poduszka będzie świetnym pomysłem.

 

#10 2013-09-11 12:07:57

Hotel_Lidia_pl

Re: Wygodna podróż

Sama korzystam z takiej poduszki podczas długiej trasy i muszę przyznać ze się sprawdza,dlatego też polecam. Daj znać jeżeli zdecydujesz sie na jej kupno:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh