Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-01-02 10:11:51

kangur

Hong Kong, co do zobaczenia

Czesc smile Mam pytanie do Travelmaniakow, ktorzy byli w Hong Kongu. Co ciekawego mozna tam zobaczyc, zwiedzic czy robic i ile na to potrzeba dni (wliczajac w to jakies niewielkie zakupy)? Z gory serdecznie dziekuje za kazda podpowiedz, pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2013-01-02 10:12:15)

 

#2 2013-01-02 14:21:14

AniaMW

Re: Hong Kong, co do zobaczenia

Cześć, Grzesiu smile Na Hong Kong w zupełności wystarczy 2-3 dni (mała powierzchnia, wszędzie blisko!) Polecam bezwzględnie Wzgórze Victorii, reszta wg uznania... fajnie popatrzeć na miasto od strony wody - są różne opcje rejsów, jak chcesz - zobacz i poczytaj w mojej relacji z 2008 roku:  www.travelmaniacy.pl/profil,2529,podroze,3469,chinska_republika_ludowa .
Poza samym H.K. polecam też Macao (w 1 dzień tam i z powrotem z- i do Hong Kongu) - www.travelmaniacy.pl/profil,2529,podroze,3725,chinska_republika_ludowa . To taka mieszanka Portugalii i Las Vegas... i trochę Chin smile
Pozdrawiam!

 

#3 2013-01-02 14:41:50

Mikus

Re: Hong Kong, co do zobaczenia

czesc Grzesku smile  jakis czas temu myslalem o hong kongu i znalazlem godna polecenia stronke po polsku:
http://hongkong-iaeste.blogspot.com.au/2010/07 warto poczytac i poogladac smile pzdr

 

#4 2013-01-03 01:53:11

kangur

Re: Hong Kong, co do zobaczenia

Dzięki serdeczne smile Dzięki Waszym podpowiedziom i po kilku godzinach spędzonych na necie mam już jakie takie pojęcie o Hong Kongu wink Napewno będziemy chcieli pojechać kolejką linową na wyspę Lantau, żeby zwiedzić klasztor Po Lin i zobaczyć ogromnego Budde Tian Tian, popłynąć na Makao, wjechać na szczyt Victoria Peak, z zobaczyć pokaz świateł, pójść do Disneylandu, a potem zwiedzać na ile czas pozwoli smile jeszcze raz dziękuję smile pozdrawiam

 

#5 2013-01-27 10:35:11

OWAkces_PL

Re: Hong Kong, co do zobaczenia

Hong-Kong to wielka aglomeracja miejska,w sumie nie wiadomo do czego zacząć w kwestii zwiedzania. A jedziecie sami czy też zorganizowaną wycieczką z przewodnikiem? Bo to zasadnicza różnica.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh