Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-12-18 19:14:04

OWAkces_PL

Bory Tucholskie

Jeżeli lubicie wypoczynek w lesie, zbierać grzyby i łowić ryby, oraz zażywać kąpieli słonecznych bez plażowego tłoku, wybierzcie się nad jezioro Kałębie. Dookoła niego są ośrodki campingowe i zajazdy. Grzybów jest zatrzęsienie, a w jeziorze można złowić piękne leszcze, okonie i sandacze. Zdarza się też węgorz, a wtedy za niewielką opłatą można dać go do uwędzenia w leśniczówce Kałębnica.

 

#2 2012-12-19 22:19:51

gmariusz8

Re: Bory Tucholskie

Zgadzam sie, dwukrotnie jezdzilem tam na wakacje jako nastolatek do miejscowosci Osiek. Pieknie tam - z jednej strony jezioro a z drugiej Bory Tucholskie. Polecam smile

 

#3 2013-01-25 13:53:53

muniek

Re: Bory Tucholskie

Też jako nastolatka tam jeździła i pamiętam że bardzo kochałam to miejsce a teraz już jakoś 5 lat mija i nie byłam tam czas to chyba zmienić big_smile

 

#4 2013-01-27 10:05:21

OWAkces_PL

Re: Bory Tucholskie

Jest tam kilka bardzo fajnych tras rowerowych z których warto skorzystać. Poza tym mamy jezioro,gdzie można odpocząć na plaży czy też popływać. Bardzo fajna sprawa.

 

#5 2013-01-31 15:00:39

Katarzynka_eu

Re: Bory Tucholskie

Witam na forum. Faktycznie Bory Tucholskie to idealne miejsce dla tych osób,które szukają ciszy,spokoju oraz ścieżek rowerowych,ponieważ jak słusznie wspomniałeś- jest ich bardzo duży wybór.

 

#6 2013-02-14 11:39:45

edom_wakacje

Re: Bory Tucholskie

Zgadza się, to piękne miejsce idealne na aktywny wypoczynek - spacery lub przejażdżki ścieżkami rowerowymi a dla tych, co kochają wodę - spływy kajakowe i żeglowanie łódką smile

 

#7 2013-02-14 20:14:30

uHeliosa2_pl

Re: Bory Tucholskie

Raz byłam w Borach i zauroczyły mnie. Nie tylko cisza, spokój i piękna przyroda ale i zabytki. A przede wszystkim te piękne lasy. Warto zobaczyć też szlak Trzech Wież, ścieżkę dydaktyczna Woziwody ,kanał rzeki Brdy a także kręgi kamienne w miejscowości Odry. I dużo jeszcze innych zabytków.

 

#8 2013-02-19 12:13:59

OWAkces_PL

Re: Bory Tucholskie

Kręgi kamienne robią chyba największe wrażenie,nie ma co ukrywać. Poza tym jest także szereg innych typowo wypoczynkowych atrakcji,w zależności odo indywidualnych preferencji,każdy znajdzie coś dla siebie,podobnie jak u nas,nad morzem:)

 

#9 2013-02-26 18:11:39

stobejczyk

Re: Bory Tucholskie

Popieram, popieram, jeżdżę co roku do Swornychgaci położnych 25 km na północ od Chojnic. To wieśletniskowa nad jez Karsińskim przez które przepływa Brda, dalej płynie prze kolejne jeziora oraz Chocina p bardzo kreta mała rzeczka zakwalifikowana jako rzeka górska. Las, grzyby, jeziora, kajaki, żegle (na szczęście mniej niż na Mazurach) rowery. A co najwazniejsze co roku coś nowego dla turystów. Tu sie o nich naprawdę myśli.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh