Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-11-08 01:12:45

toria83

Pozdrowienia z Kambodzy

Przesylam pozdrowienia z Kambodzy, Angkor robi niesamowite wrazenie, zwlaszcza o wschodzie slonca ... Dzieciaki bawily sie w berka w swiatyniach i wzbudzaly sensacje wsrod zwiedzajacych ... Jutro ruszamy w dalsza droge, przed nami Tajlandia ;-)

 

#2 2012-11-08 02:00:12

kangur

Re: Pozdrowienia z Kambodzy

Ale Wam dobrze. Do Kambodży wybieram sie od lat i jakoś się wybrać nie mogę hmm Czekam niecierpliwie na zdjęcia smile Życzę wspaniałych wakacji w mojej ukochanej Tajlandii, pozdrawiam smile

 

#3 2012-11-08 02:24:04

Fresh

Re: Pozdrowienia z Kambodzy

Super, super! Dziękujemy za pozdrowienia smile Jadąc do Tajlandii rozważałem wizytę w Kambodży, ale tak jak Kangurowi, jakoś nie było po drodze.

Bawcie się dobrze i pozdrówcie Tajlandię od wszystkich Travelmaniaków! smile

 

#4 2012-11-08 09:18:28

katerina

Re: Pozdrowienia z Kambodzy

Podziwaim Was za taka rodzinna wyprawe z dziecmi!Jestescie dowodem,ze chciec to moc!Pozdrawiam

 

#5 2012-11-09 09:46:36

myszka

Re: Pozdrowienia z Kambodzy

Super wyprawa. Powodzenia i miłego zwiedzania. Czekam na relację.

 

#6 2012-11-09 19:23:44

toria83

Re: Pozdrowienia z Kambodzy

Tajlandie napewno pozdrowimy ;-) Mialam obawy przed przyjazdem, dlugo sie zastanawialam, ale Angkor to bylo marzenie mojego meza, wiec cos za cos - ja z nim do Kambodzy, on ze mna na Phi Phi ;-) Jednak nie zaluje, bylo super! Lecielismy z Malezji Air Asia, a potem przez Poipet do Bangkoku, podroz pociagiem dluga, ale wrazenia nizapomniane, bo dzieci znow wzbudzily sensacje ;-) pozdrawiam jeszcze raz, tym razem z Bangkoku ;-D

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh