Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-07-18 17:04:32

Columbus24_pl

Gdzie wybrać się na mazury?

Jakie miejsce na mazurach polecacie, aby dobrze odpocząć i zrelaksować się. Także, żeby było jezioro jakiejś, aby móc rybki łowić bez żadnych opłat:). Ogółem żeby było cicho i fajnie?

 

#2 2012-07-18 22:14:07

Soniza89

Re: Gdzie wybrać się na mazury?

Ja byłam na mazurach w miejscowości Kosewo kilka minut od Mikołajek na kempingu OSTOJA STARA BAŚŃ bardzo spokojne miejsce na pewno można tam odpocząć i się zrelaksować jeżeli się na to nastawiasz smile tu masz link http://mazury.info.pl/starabasn/ ... a ogólnie mazury to dla mnie tragedia wszędzie pola , stare szopy , jakaś taka bieda. Mikołajki jak i zarówno Mrągowo do którego przy okazji pojechaliśmy przereklamowane , wrażenie na mnie wywarło jezioro śniardwy które jest ogromne ale tam było gwarno aż do nocy i masa młodych...podsumowując były to moje najgorsze wakacje z  pewnością nie jest  to miejsce dla młodych i w życiu bym tam nie wróciła .

 

#3 2012-07-19 13:28:28

myszka

Re: Gdzie wybrać się na mazury?

A ja jak byłam to byłam z mężem i oboje jesteśmy młodzi:) Podobało nam się. Mieszkaliśmy w Jaworzno. Nasz gospodarz miał łódkę z której można było korzystać bezpłatnie w cenie noclegu. Idealna na rybki. Dość ciężka dla dwóch osób w tym jednej kobiety do przeniesienia. Na szczęście blisko jest jeziorka. Blisko las - w nim sarny widzieliśmy i grzybki zbieraliśmy. Plaża w sąsiedniej wiosce. Malownicze tereny na wycieczkę rowerową.  Miejsce też miałąm kiedyś przez kogoś polecone. Właściciel domu w wieczór przyjazdu robi wieczorek zapoznawczy z pozostałymi gośćmi, można postrzelać z wiatrówki u niego na ogródku, zrobić ognisko. Milę i sympatyczne małżeństwo. Dla gości jest również kuchnia do użytku.  Columbus24_pl jak będziesz zainteresowany to poszukam namiarów. smile

 

#4 2012-08-01 15:54:12

roman_gor

Re: Gdzie wybrać się na mazury?

Spędziliśmy piękny urlop w Wilkasach nad jeziorem Niegocin. Za trzy tygodnie wybieramy się na malowniczy półwysep jeziora Pluszne /okolice Olsztynka/, mam nadzieję, że również będzie to udany wyjazd (zdjęcia po powrocie). Życzę miłego wypoczynku :-)

 

#5 2012-08-02 09:28:59

trotamundos

Re: Gdzie wybrać się na mazury?

Również byłam w Wilkasach i gorąco polecam. Bardzo fajny jest też Augustów:)

 

#6 2012-08-03 15:10:32

TrzyKafki_pl

Re: Gdzie wybrać się na mazury?

 

#7 2012-11-27 09:09:16

wiolka

Re: Gdzie wybrać się na mazury?

Ja polecam jezioro Wiartel. To mało znane jezioro, nie za wielkie, ale urocze. Gdy się płynie np. łódką to widać jak ryby pluskają - jest ich naprawdę ogrom. Nad tym jeziorkiem jest kilka ośrodków wypoczynkowych i pól namiotowych. POLECAM!

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh