Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-06-10 10:42:00

aparker

Zakopane we wrzesiniu

Jaka jest wasza opinia o pogodzie we wrzesniu? Moze jakieś propozycje

 

#2 2012-06-11 20:44:59

krakowianka

Re: Zakopane we wrzesiniu

Zakopane to miasto gdzie na pogode sie nie patrzy z wyprzedzeniem... Do Zakopanego sie jedzie i na miejscu widzi sie pogode. Poza tym tam jest tak,ze jest cieplo a za chwile burza i zimnica. Trzeba byc przygotowanym na ciagla zmiane pogody.
Wrzesien moze byc i bardzo goracy i zimny.

Osobiscie radze z przymruzeniem oka patrzyc na meteo zakopianskie!
Pakowac walizki i jechac we wrzesniu.

 

#3 2012-06-12 16:53:26

AniaMW

Re: Zakopane we wrzesiniu

A ja lubie wrześniową aurę w Tatrach (i Zakopcu, rzecz jasna).
Nie ma już takich upałów, jakie bywają latem, a jednak często jest jeszcze słonecznie i ciepło, choć niespodzianki pogodowe bywają, jak o każdej porze roku w naszych najwyższych górach.
Największym atutem we wrześniu jest jednak mniejsza gęstość turystów, niż w lipcu-sierpniu!!!
Wg moich doświadczeń decydowanie korzystnie jest wybrać się do Zakopanego we wrześniu.
Pozdrawiam!

 

#4 2012-07-02 09:23:38

Columbus24_pl

Re: Zakopane we wrzesiniu

Ja także bardzo lubię wrześniową aurę w górach. Co prawda szybciej robi się ciemno,ale pogoda jest stabilna,słoneczna i bardzo ładnie widać wszystkie złote drzewa. Dla mnie to piękna sprawa.

 

#5 2012-07-09 14:07:51

Tommi

Re: Zakopane we wrzesiniu

W każdej porze roku Zakopane jest pięknym miejscem na wyjazdy.
Bywaliśmy tam z całą ekipą od września do października, i fakt, mało ludzi, wolne pokoje, deptak wieczorem prezentuje się pięknie wraz z tymi kolorowymi liśćmi wink)
Polecam, pogoda z nią nie zatrafisz - jednak knajpki, karczmy i inne dobroci zapraszają w pochmurne dni.

 

#6 2012-08-03 15:06:53

TrzyKafki_pl

Re: Zakopane we wrzesiniu

Fakt, że Zakopane są zawsze piękne. W Polsce trudno przewidzieć pogodę, choć z reguły wrzesień bywa bardzo ciepły, pewniejsza pogoda niż w lipcu, gdyż wówczas oczekuje się upałów, co do września wystarczy żeby był ciepły wink

 

#7 2012-08-14 09:12:43

MagiczneMiejsca

Re: Zakopane we wrzesiniu

Byliśmy nie dawno, pogoda zmieniała się trzy razy dziennie rano mgła, potem deszcz, a za godzinę upał. Na szlakach też bywało różnie, płaszcz przeciwdeszczowy  zawsze bierz ze sobą smile a wrzesień ma być cudny podobno, więc jesień w Tatrach na pewno zrobi wrażenie, ja bym się decydowała tongue

 

#8 2012-08-20 14:03:26

v123

Re: Zakopane we wrzesiniu

Nie tylko Zakopane tak ma - w górach trzeba być przygotowanym na każdą pogodę

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh