Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Tajlandia
  •  » Zakupy w sklepach bezcłowych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku

#1 2012-05-27 22:59:01

Fresh

Zakupy w sklepach bezcłowych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku

Czy biorąc pod uwagę ceny opłaca się robić zakupy na lotnisku w Bangkoku, w drodze powrotnej? I na co Waszym zdaniem warto zwrócić tam uwagę, czy lepiej odpuscić sobie?

 

#2 2012-05-29 10:16:32

Kasia6555

Re: Zakupy w sklepach bezcłowych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku

Jeśli chodzi o pamiatki,to raczej sobie odpuść-ceny duże.Ichni alkochol-pewnie bedziesz chciał kupić chociazby tez w prezencie-lepiej kupować w ich sieciówce.
Ja akurat trafiłam na jakąś promocje na perfumu-przy zakupie 4 sztuk był rabat 20% ,nie mówiac juz o tym,ze za swoje ,które kupuje w seforze po 520 zł dałam przed rabatem 80$.Musisz pamietać jeśli lecisz tranzytem,ze perfumy nie moga miec wiecej niz 100 ml-ale o tym panie na bezcłowce na pewno Cie poinformuja......My akurat mielismy nocleg w helsinkach więc moglismy w hotelu spokojnie sie przepakować.

 

#3 2012-05-29 11:28:14

kangur

Re: Zakupy w sklepach bezcłowych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku

Ceny pamiatek na lotnisku beda napewno drozsze...ale zyskujesz na wadze bagazu glownego (jesli chcesz kupic cos większego). Ale jak bedziesz mial dosyc miejsca w walizkach to osobiscie kupowalbym na bazarkach na Phuket. smile

Jeśli zaś chodzi o zakupy alkoholu, papierosów czy perfum w sklepach bezclowych to my wracajac do domu zawsze korzystamy do oporu. Dla nas alkohol w sklepach bezclowych jest dużo tańszy i możemy go przywieźć 2,25 litra na osobę. Z tym, ze w Australii alkohole są duuuuzo droższe niż w Polsce. To samo dotyczy papierosow. Choc my nie palimy to kupujemy dla znajomego palacza. Perfumy to w zależności od ceny i promocji smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2012-05-29 15:29:15)

 

#4 2012-05-29 21:26:13

katerina

Re: Zakupy w sklepach bezcłowych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku

Ja doradzam kupic na lotnisku w Bkk cos z tajskiej zywnosci!Jest bardzo duzy wybor,zarowno snakow,slodyczy,suszonych egzotycznych owocow,jak rowniez pol-produktow do ugotowania czegos tajskiego po powrocie:)Jestem pewna,ze rozmilujecie sie w tajskiej kuchni,wiec polecam tego typu zakupy!Ja osobiscie kupilam troche smakolykow na lotnisku,ale zdecydowanie za malo,czego po powrocie zalowalam,bo produkty okazaly sie bardzo dobre!Jesli chodzi o pamiatki i tego typyu zakupy to lepsze ceny sa w centrum Bkk w domach towarowych lub na bazarach!Perfumy i inne takie to w sume jak na innych lotniskach.No chyba,ze chcecie sie szarpnac na cos drogiego i jakosciowego/zegarki,torebki,markowe ciuchy,wtedy lotnisko z ekskluzywnymi sklepami bedzie najlepszym rozwiazaniem!

P.S.Moj zegarek SWATCH'a w firmowym sklepie na lotnisku w Bkk kosztowal ponad 20% mniej niz w Grecji...

Udanych wakacji!!!

Ostatnio edytowany przez katerina (2012-05-29 21:30:03)

 

#5 2012-05-29 22:07:23

krakowianka

Re: Zakupy w sklepach bezcłowych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku

Dzieki wszystkim za te dokladne wiadomosci. Wiem juz jak mam sie zorganizowac z zakupami podczas mojego wyjazdu.

 

#6 2012-05-30 00:29:24

Fresh

Re: Zakupy w sklepach bezcłowych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku

Dziękuję Wam wszystkim za cenne uwagi, już więcej wiem niż nie wiem w tej kwestii smile

 

#7 2012-05-30 05:57:13

kangur

Re: Zakupy w sklepach bezcłowych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku

Fajnie Wam, ze mozecie przywozic zywnosc do Polski...do Australii nie wolno wwozic ZADNEJ zywnosci sad

 
  • Index
  •  » Tajlandia
  •  » Zakupy w sklepach bezcłowych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh