Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-04-07 06:34:07

PAVULON

Upada Triada?!

Wiadomość troszkę mnie zeelektryzowała, podobno Triada ma potężne problemy i hyli sie ku upadkowi...Nigdy nie byłem wielbicielem tego biura, ale zawsze uważałem je za jeden (obok Itaki)z filarów Polskiej bazy turystycznej...

Ostatnio edytowany przez PAVULON (2012-04-07 18:27:53)

 

#2 2012-04-07 11:50:33

aknolinka

Re: Upada Triada?!

Tak, czytałam o tym dwa dni temu na WP.PL. Ponoć zaczęli zalegać z czynszem, nie płacili pensji, w końcu zwolnili pracowników. Niewiarygodne, prawda?

 

#3 2012-04-07 16:28:13

KlaudiaRakocz

Re: Upada Triada?!

Nie do końca tak jest. Wszystkie imprezy robi teraz sky club...swoje i triady. wydzierżawia logo Trady.  Stara Triada ma tylko już 5 pracowników i zobowiązania. Ogłosi upadłość - klienci nawet tego nie odczują. Bo ona sie już turystyka nie zajmuje. Także spokojnie mozna jechać na wakacje z Triada (a właściwie Sky Clubem) bez obaw, że będzie cos nie tak;)

 

#4 2012-04-10 18:09:09

Michasia_Bogus

Re: Upada Triada?!

My mamy sentyment do Triady,nasze pierwsze wspólne,wielkie wakacje nad ''ciepłym morzem''spędziliśmy 10lat temu we Włoszech...właśnie z Triadą!Byliśmy z nimi tylko raz,ale sentyment pozostał,może dlatego, że wakacje były bardzo udane,pierwsze i co za tym idzie wyjątkowe...szkoda takiego wielkiego,polskiego,czołowego biura podróży. sad sad

 

#5 2012-04-15 14:42:30

fotoewa

Re: Upada Triada?!

szkoda...pojechaliśmy z Triadą na dwie wycieczki i obie młio wspominamy...szkoda sad

 

#6 2012-04-15 21:19:00

piea

Re: Upada Triada?!

Byłam z nimi 5 razy na różnych urlopach i chociaż wolę Itakę czy Rainbow jako organizatora, to do Triady miałam jednak sentyment.....; mimo wielu narzekań i złych opinii na forach- my nigdy źle nie trafiliśmy i zawsze wszystko było zgodnie z ofertą.

Bardzo zastanowiło mnie to, że jesienią 2011 , jak Triada wypuściła swój nowy katalog na Lato 2012- bardzo mocno zawężono ich ofertę, zrezygnowano z wielu kierunków dostępnych od lat. Wydało mi się to dziwne......, takie duże, znane od lat Biuro, co roku wzbogacające ofertę , nagle ją ucina! rezygnuje z wielu ciekawych destynacji.....
Zastanowiło mnie to wtedy, ale nie przypuszczałam, że to już mógł być sygnał, że "idzie nowe". Szkoda wielka .... jednak  byli tyle lat na rynku i mieli naprawdę ogromna ilość   klientów......sadsadsad

 

#7 2012-04-15 23:04:44

Fresh

Re: Upada Triada?!

 

#8 2012-04-16 15:41:39

TrzyKafki_pl

Re: Upada Triada?!

Warto wiedzieć i znać szczegóły. No lale tak czy inaczej musze przyznac,że mnie także zszokowała ta wiadomość.W końcu to duże i bardzo znane biuro podróży.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh