Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-12-13 10:18:49

aknolinka

Sylwester w Zakopanem

Wpadłam na pomysł wyjazdu na Sylwestra do Zakopanego. Czy był ktoś w noc Sylwestrową na Krupówkach? Opowiedzcie o swoich wrażeniach.

 

#2 2011-12-13 13:44:38

piea

Re: Sylwester w Zakopanem

Byłam dawno...dawno...temu!- jeszcze jako nastolatka!
Wtedy jeszcze Krupówki były Krupówkami, a Zakopane- Zakopanym! Kto jeszcze pamięta Zakopane z połowy lat 80-tych- ten wie co mam na mysli!
Dziś piękne są tak samo Tatry i przyroda wokół, ale samo Zakopane..., no cóż... ja tesknię za TAMTYM  prawdziwym Zakopanym, które zostało juz tylko w mojej pamięci na zawsze! , bez promenad pełnych sieciowych sklepów, Mc Donaldów, itd....
Sylwester, mimo że juz tyle lat upłynęło-  w takim miejscu  był  i chyba zawsze będzie fantastycznym przeżyciem z niezapomnianymi wrażeniami!!!, mimo, że w samo miejsce wdarła się komercja i zatraciła się gdzieś ta niezwykła zakopiańska atmosfera, to myslę, że i tak warto!
W końcu receptą na doskonałą zabawę jest przede wszystkim dobry humor i dobre  towarzystwo, a miejsce- to zawsze jest juz sprawa drugorzędna! smile- (wiem to z doświadczenia:))
Pozdrawiam,

 

#3 2011-12-14 23:06:00

aknolinka

Re: Sylwester w Zakopanem

Ciekawi mnie jak tam jest teraz...czy są jakieś koncerty? inne atrakcje?

 

#4 2011-12-16 20:55:33

krakowianka

Re: Sylwester w Zakopanem

Zakopane to cudowne miejsce do spedzenia Sylwestra na sniegu.
W tym miescie zawsze cos sie dzieje. A jesli chodzi o koncerty i inne atrakcje wejdz na strone Zakopanego i zobacz.

Fajny masz pomysl na te jedna noc... i zabawe na sniegu ( jak bedzie)? Najlepiej wybrac kwatere z widokiem na gory bo po to sie jedzie do Zakopca.

Sylwester w Zakopanym to moje marzenie i mam nadzieje,ze sie spelni!

 

#5 2011-12-29 13:40:58

TrzyKafki_pl

Re: Sylwester w Zakopanem

Podczas sylwestrowej nocy wszyscy wychodzą na Krupówki,idą do knajp aby świętować. Wtedy atmosfera jest naprawdę magiczna i udziela się każdemu kto jest w Zakopanem. Zresztą mnóstwo atrakcji jest także w Krakowie,gdzie serdecznie zapraszam.

 

#6 2012-10-30 14:59:56

Jolanta999

Re: Sylwester w Zakopanem

Byłam kilka razy na Sylwestrze w Zakopanem. No szczerze dwa lata temu zdecydowałam, że to ostatni raz kiedy jadę na dziko w Zakopane na sylwestra:) tylko po to żeby się pobujać po Krupówkach. Tzn dużo się dzieje: pełno pijanych ludzi, śpiewy, ale jeżeli o jakieś szczególne atrakcje.... nie bardzo. W tym roku wybieram się w Bukowinę, na trzy dni do Bukovina Terma Hotel Spa. Planuje dwa dni jeździć na nartach na pobliskich stokach, a sama impreza sylwestrowa to Sylwestrowa Noc Basenów, myślę, że będzie fajnie. Może zamiast jechać na Krupówki lepiej poszukać czegoś ciekawego:D

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh