Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

#16 2012-03-07 17:23:23

TrzyKafki_pl

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

A co powiesz na Kraków i magiczną kolację na starym mieście z widokiem na Wisłę? Moim zdaniem to świetny pomysł i Twoja narzeczona będzie zachwycona. Romantyczna atmosfera gwarantowana.

 

#17 2012-03-08 15:16:45

gmariusz8

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Wszystko prawda, tyle, ze juz dawno po Walentynkach smile

 

#18 2012-03-14 19:25:42

kornelcia

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Pamiętam, kiedyś byłam z chłopakiem w Karkonoszach w jakimś gospodarstwie agroturystycznym, było to dla nas bardzo fajne rozwiązanie bo spędziliśmy weekend tylko we dwoje w pięknym otoczeniu zwiedzając pobliskie dworki i pałace. Była to naprawdę świetna wycieczka. Teraz dla odmiany pojechałabym do jakiegoś SPA albo trochę lepszego hotelu w górach z atrakcjami.

Ostatnio edytowany przez kornelcia (2012-03-21 16:19:33)

 

#19 2012-04-13 11:22:40

atkinsonik

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Ja myślałem nad tym by wybrać się do Poronina, to bardzo piękna miejscowość, która urzekła mnie ostatnim razem. Chcę tam wrócić, do pensjonatu, z okna którego widziałem Giewont.

 

#20 2012-04-13 12:04:03

Majkers

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Ja zdecydowanie wolę jakieś spokojne górskie miejscowości niż Zakopane.

 

#21 2012-04-15 16:25:59

ja_mam_to

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

no nie, Zakopane to nie, za dużo ludzi, owszem jak się ma fart i najlepiej po sezonie, można znaleźć fajne miejsce, ale ja nie cierpię tłumów. Wspomniany wcześniej Beskid jak najbardziej. Jakikolwiek wybierzesz będzie dobrze. Może Beskid wyspowy ?? co Ty na to??

 

#22 2012-04-16 15:50:37

TrzyKafki_pl

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Fakt,Zakopane oznacza z reguły tłok i podobnie będzie podczas weekendu majowego,dlatego warto wybierać miejsca które są mniej uczęszczane,zależy jeszcze czy chcemy zwiedzać czy wypoczywać w spokoju.

 

#23 2012-06-16 17:07:56

kinia

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Ja polecam Białkę Tatrzańską. W Termie Bania jest SPA, można sobie zafundować fajny masażyk, pomoczyć się w wodzie we dwoje, poopalać. Świetna baza wypadowa do pieszych wędrówek, dalekich i bliskich. Cisza i spokój. Baza noclegowa świetna (od kwater po pensjonaty i hotel). Generalnie Białeczka zostawia Zakopane w tyle:)

 

#24 2012-07-02 09:18:52

Columbus24_pl

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Witam Wszystkich. Jeżeli chodzi o romantyczny weekend we dwoje, to jak najbardziej Białka lub Zakopane są odpowiednim wyborem. To coś dla miłośników górskich klimatów. Ja ze swojej strony proponuję także zagraniczny wyjazd dla dwojga,ale to już zależy od funduszy.

 

#25 2012-08-03 15:04:15

TrzyKafki_pl

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Myślę sobie, że Pieniny są bardzo urokliwe, spływ Dunajcem itp, choć również bywa tłoczno:)

 

#26 2012-08-24 09:06:08

Edzia35

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Zakopane smile

 

#27 2012-08-29 19:31:57

texarkana

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Opcja1: Kauzkaz.
Opcja 2: Kudowa (Góry Stołowe - Szczeliniec Wielki, a przy okazji Adrspasskie Skalne Miasto - Czechy).
Opcja 3: Tatry Polskie z noclegiem w 5 Stawach.

 

#28 2012-09-10 14:53:11

Manfreda

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Witam serdecznie:)
Polecam na romantyczny wypad do  Hotelu Bukovina Terma Hotel Spa:) Byłam tam w sierpniu z moim ukochanym. Spędziliśmy bardzo miło czas i co najważniejsze ani przez chwilę się nie nudziliśmy! A to spacerowaliśmy po urokliwej Bukowinie, potem wygrzewaliśmy się termach, zamówiliśmy wspólny masaż, romantyczna kolacja! Wróciliśmy bardzo wypoczęci i zadowoleni. I już wiemy, że wracamy tam zimą! smile:)Zdecydowanie jest to hotel godny polecenia!

 

#29 2012-09-10 17:43:59

anulka

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

 

#30 2012-09-11 15:48:28

Manfreda

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

smile
Skoro uważasz, że w Zakopanem za dużo ludzi to wybierzcie się do Bukowiny Tatrzańskiej! Ja tam byłam na romantycznym wypadzie ze swoim facetem:) było super. Nie ma za dużo ludzi, spokój, miejscowość piękna! Jeżeli hotel to najlepiej Bukovina Terma Hotel Spa, my się tam zatrzymaliśmy i było genialnie! Hotel piękny, jedzenie pyszne, termy! (teraz jest Noc Basenów- my też się załapaliśmy:)- można wygrzać ciałko. Do Zakopanego jakbyście chcieli się udać to 20 minut macie! Polecam ja wróciłam chyba jeszcze bardziej zakochana! smile pozdrawiam!tongue:*

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh