Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

#1 2011-11-18 16:09:34

Mania33

Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

W styczniu jest dla mnie dość szczególny moment, minie 10 lat od kiedy poznaliśmy się z moim mężem, chcę mu zrobić niespodziankę i porwać na weekend. Myślę o Beskidach albo Karkonoszach, potrzebuje jakieś urokliwe miejsce z pięknymi widokami, nie będziemy jeździć na nartach bo nie będzie kiedy:) możecie mi polecić jakiś hotel, pensjonat? z jakimiś atrakcjami w okolicy.

 

#2 2011-11-20 14:19:47

hekabe

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Fajny pomysł z tym wyjazdem. Ja zazwyczaj jeździłam w Tatry lub w Bieszczady. O hotelach w tych miejscach, które wymieniłaś nie mam pojęcia bo nigdy nie byłam. Może akurat warto nadrobić i się tam wybrać wink Popytam znajomych o jakieś dobre hotele w tamtych okolicach bo mi samej przydadzą się te informacje.

 

#3 2011-11-21 11:51:16

johanka

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Rewelacyjna niespodzianka. Faktycznie jeżeli chcecie wyskoczyć tylko na weekend to czasu na narty nie będzie na pewno:) Ja mam sentyment do Karkonoszy;) Niestety ale z moim chłopakiem nocujemy zawsze na prywatnych kwaterach.

 

#4 2011-11-21 21:14:28

Mania33

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

ja nie mam przekonania do prywatnych kwater to raz, a dwa chcę żeby było wyjątkowo, dlatego tylko hotele wchodzą w grę i to jakieś fajne smile

 

#5 2011-11-22 00:53:33

aknolinka

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

nie byłam w Beskidach, jednak słyszałam o hotelu Klimczok w Szczyrku - ponoć rewelacyjny, ale drogi...

 

#6 2011-11-22 08:11:49

magacy

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

wiesz co, mnie mąż zabrał z okazji 1 rocznicy ślubu do hotelu Concordia w Karkonoszach, niesamowicie romantycznie było smile okolicy za bardzo nie zwiedzaliśmy, co innego mieliśmy w głowie wink

 

#7 2011-11-22 09:56:07

AniaMW

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Jak w Beskidy, a nie na narty - to najbardziej romantyczny wydaje mi się Ustroń...

 

#8 2011-11-22 22:31:27

hekabe

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Mania, w sumie masz rację co do tego hotelu. Zawsze to więcej luksusu. Świadczy usługi na wyższym poziomie, trzeba sobie pozwolić na odrobinkę wygody wink Weszłam na stronę tego hotelu Concordia, o którym wspomniała Magacy i obejrzałam zdjęcia : bajka. Mają nawet pakiety andrzejkowe, świąteczne i sylwestrowe. Może tam?

 

#9 2011-11-24 17:56:49

Leokadia

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Znam hotel Concordia, miałam okazję tam spędzić kilka dni. Wrażenia-średnie, bywałam w lepszych miejscach.

 

#10 2011-11-25 12:04:20

johanka

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

No oczywiście że hotel to większa klasa, zresztą samo samopoczucie też jest ważne. Siedząc na prywatnych kwaterach można mieć wrażenie, że się jest w domu:) A hotel sam w sobie to już jest jakaś atrakcja. Więc to jest dobry wybór jak na wyjazd weekendowy. Poza tym gdybyście planowali jeszcze inne atrakcje niż romantyczny wieczór;) na które byłby czas to byłoby obojętne gdzie nocujecie. Ale w tak ważnym momencie to stawiam na luksus:)

 

#11 2011-11-27 20:42:12

rl98ps

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

wow, super  pomysł, ale niestety nie pomogę ;(

 

#12 2011-11-28 17:00:02

hekabe

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

To teraz decyzja należy do Mani. Daj nam znać jaki hotel wybrałaś no i czekamy na relacje po powrocie wink

 

#13 2011-11-30 13:48:29

TrzyKafki_pl

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

A muszą byc akurat góry? Bo równie piękny i romantyczny weekend we dwoje możecie spędzić w Krakowie gdzie serdecznie zapraszam:)

 

#14 2012-01-26 13:16:13

teddy

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

A ten hotel Concordia na wyjazd z dziećmi tez się nadaje? Podoba mi się jego okolica i zastanawiam się czy nie wybrac się tam na ferie

 

#15 2012-02-02 11:52:57

Alpine

Re: Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Walentynki już za pasem, nie przepadam za tym świętem, ale jednak moja narzeczona nie wyobraża sobie, żeby w ten dzień nie dać sobie wyrazu uczuć. Co roku wygląda to podobnie, idziemy gdzieś na kolację, później wiadomo…hehe, jednak w tym roku chce ją czymś zaskoczyć, chce żeby była naprawdę szczęśliwa, co możecie polecić? wink

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » Gdzie w góry na romantyczny weekend we dwoje?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh