Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-10-22 16:45:56

Mikus

Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

Czesc, ostatnio mialem spotkanie ze znajomymi i zaswitala nam mysl o wspolnych azjatyckich wakacjach w 2012. Chcielibysmy cos zobaczyc i wypoczac wiec zamierzamy skoncentrowac sie raczej na jednym miejscu. Bralismy pod uwage Tajlandie, Sri Lanke albo Malezje. Ale dwoje z naszej paczki bylo juz w Tajlandii a ja bylem na Sri Lance, wiec chyba wypada jechac do Malezji. Myslimy o jakims egzotycznym miejscu - wyspie? Jesli ktos z was moglby nam cos w tym temacie podpowiedziec byloby super smile  Jest nas 5 osob i myslimy o wyjezdzie na 2 tygodnie. Z gory dziekuje za info smile    Mikus smile

 

#2 2011-10-22 17:22:38

kangur

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

Ja moge polecic Langkawi. Fajna wyspa: egzotyka, dzungla, wycieczki ladowe i morskie, hotele do wyboru - do koloru, sporo atrakcji. I jest to wyspa bezclowa a wiec alkohole sa tam za poldarmo wink Jesli lubicie duzo zwiedzac to dwa tygodnie to dosyc dlugo... My bylismy tam w czasie ramadanu wiec nie bylo arabskich turystow -nie bylo tlumow a wycieczki byly tansze niz w sezonie. Napewno bedziecie leciec przez KL a tam tez warto zatrzymac sie na pare dni smile Polecam, choc to nie to samo co Tajlandia smile   Grzesiek

 

#3 2011-10-22 17:34:59

Mikus

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

Dzieki za szybka odpowiedz smile  A jak tam z cenami, tzn hotele, jedzenie w knajpach, transport? Czy jest drozej niz w Tajlandii? Chcemy zatrzymac sie w jakims nienajgorszym ale i nienajdrozszym hotelu...

 

#4 2011-10-22 17:44:37

kangur

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

Z hotelami to Ci za wiele nie pomoge bo ceny hoteli zaleza od sezonu, poza tym bookowane z Australii tez moga zupelnie inaczej kosztowac smile A jedzenie jest moze ciut drozsze niz w Taj ale ogolnie tanie. Taksowki sa tanie, szczegolnie jesli jedziecie grupa i bedziecie dzielic koszty a ceny sa odgornie ustalone. Jak Ci sie chce poczytac to wszystko opisalem w relacji z mojej podrozy Langkawi sierpien 2010.
Inna fajna wyspa to Sabah (zyja tam orangutany). Atram z TM tam byla, zobacz jej relacje i fotki smile
Hoteli na Langkawi sa setki, mysmy zatrzymali sie w hotelu mieszczacum sie praktycznie w samej dzungli - bylo duzo malp i innych dzikich zwierzat smile
Jak masz jakiekolwiek pytania to wal smialo smile

 

#5 2011-10-22 17:54:13

katerina

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

Ja mysle,ze polaczenie Tajlandii z Malezja to jest najlepszy pomysl.Sama myslalam o takim polaczeniu na nastepny urlop:)Jesli chodzi o Malezje to BEZSPRZECZNIE Redang!Ponizej filmik na zaostrzenie apetytu:)
http://youtu.be/UBfD6ENMETI
http://youtu.be/r2ATj0CLw94
I jeszcze Perhentian Islands
http://youtu.be/zM5FXaO7Kpo

 

#6 2011-10-22 18:33:31

Mikus

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

Jeju, ludzie dzieki! smile  Kangur: przeczytalem twoj opis i widzialem zdjecia - czad! Widze ze masz szwagra na TM smile Katerina: Redang i Perentian to tez odjazd kompletny. Widzialem filmiki, suuuper! A do tego piekna rafa! Poczytalem tez troche na necie. Malezja zapowiada sie super! Teraz mysle zeby moze zrobic i Lankawi i Redang. Widzialem fotki z redang u Atram. Dzisiaj spotykam sie z kolega wiec bedziemy sie naradzac smile Jeszcze raz dzieki smile

 

#7 2011-10-22 18:48:16

gmariusz8

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

Czesc Wam!  W Malezji bylismy z zona w podrozy poslubnej. Myslelismy o Palau Redang, Langkawi albo Penang. W koncu pojechalismy do Penang, bylo fajnie ale to b. komercyjne miejsce i troche drogie, choc piekne. Znajomi byli na Redang i sa zachwyceni ale to b. mala wyspa. Katerina - super te filmiki smile Slyszalem tez dobre opinie o Langlawi. Ogolnie Malezja jest super! Bedziecie mieli fajne wakacje. Zazdroszcze smile

 

#8 2011-10-22 19:18:51

kangur

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

Katerina: dzieki za linki do tych filmikow. Teraz ja zachorowalem na Redang smile i wpisuje ja na liste "mustow" tym bardziej, ze zawsze chcielismy wrocic do Malezji a Penang jakos nas nie kreci smile
Mikus: tak Staszek to moj szwagier i na Langkawi bylismy razem smile
Pozdrawiam

 

#9 2011-10-22 21:17:01

Mikus

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

dziekuje i pozdrawiam smile

 

#10 2011-10-25 18:35:15

kaka

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

czy ktoś jeździ z wykupioną wycieczka czy sami organizujecie się ......ciekawe wycieczki ma rainbowtour i na forach ludziska sa zadowoleni.Jak lepiej?

 

#11 2011-10-26 13:00:01

gmariusz8

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

My organizowalosmy wszysto indywidualnie a akomodacje w hotelu w Penang przez biuro podrozy w Monachium....tak wtedy wyszlo najtaniej smile

 

#12 2011-10-26 14:58:05

kangur

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

Ja Ci, niestety, nie moge pomoc bo my wszystko zalatwialismy z drugiej strony smile Ale pozdrawiam i polecam Malezje.  PS: w ptasim ZOO w KL spotkalismy pare Polakow z Katowic...niestety nie zapytalismy jak oni zorganizowali sobie wakacje w Malezji hmm

 

#13 2012-01-20 11:22:11

Mikus

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

czesc smile  w koncu jedziemy do tajlandii- w kwietniu- ale malezje zostawiamy sobie na 2013 smile tak wiec wszystkie wasze informacje sie przydadza smile jeszcze raz dzieki smile

pzdr  marcin

 

#14 2012-01-20 18:44:56

inaok

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

a ja już w poniedziałek będę w Malezji, byłam na Sri Lance i w Tajlandii ,więc będę porównywać. Szczegóły po powrocie:)

 

#15 2012-01-20 18:47:56

inaok

Re: Wakacje w tropikalnej Azji - Malezja?

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh