Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-10-05 18:44:25

ElChapinho

Trip Across America 2012

Witam smile
Jestem dość początkującym podróżnikiem, ale uznałem że warto spełniać swoje marzenia póki jeszcze nie jestem niczym zobowiązany. Dlatego zaplanowałem na przyszły rok podróż do Stanów Zjednoczonych. Parę informacji dotyczących wyjazdu:

Termin: sierpień-wrzesień 2012
Czas: ok. 5 tygodni
Wstępny zamysł: Podróż z Nowego Jorku na Zachodnie Wybrzeże wynajętym samochodem
Zwiedzanie: Wszystko co najlepsze w USA więc przyroda + architektura
Koszt: Jak najmniejszy, ale bez popadania w paranoję. Noclegi- tanie motele, kempingi, CS

Czyli krótko mówiąc przygoda życia smile
Im więcej osób tym lepiej i tym taniej- optymalnie 3,4 albo 5.

O mnie- 23 l. student z południa Polski. Zainteresowania- podróże, sport, filmy. Jestem osobą bardzo niekonfliktową, dogadam się z każdym. Nie mam żadnych wymagań co do współtowarzyszy, no może poza determinacją- jeśli wszyscy będziemy mieli wielkie chęci by tego dokonać to podróż uda się na 100%.

Generalnie nie jestem organizatorem, szukam jedynie współtowarzyszy- organizacja podróży i to jak ją odbędziemy będzie efektem kompromisów i uzgodnień tak więc jeden za wszystkich wszyscy za jednego smile

Kontakt ze mną:
Albo prywatne wiadomości tutaj
albo mailowy- chapi88@gazeta.pl
albo gg- 7895003
do wyboru.

Zwiedzenie w ten sposób Stanów Zjednoczonych jest moim marzeniem ( i pewnie wielu z Was). Więc- spełniajmy je!

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh