Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2012-05-16 00:40:21

martinal

Re: Do którego kraju warto się przeprowadzić ( na stałe ) - propozycje

KONIO,POZDRAWIAM SERDECZNIE.ZYCZE ODWAGI,DO ODWAZNYCH SWIAT NALEZY.A TYLKO ODWAZNYM SIE UDAJE,COS OSIAGNAC.JAK CHCESZ WYJECHAC DO AUSTRALII,TO JEDZ/OCZYWISCIE Z ROZSADNYM PLANEM/BO DO POLSKI JEST BARDZO,BARDZO DALEKO!BYLAM TAM W UBIEGLYM ROKU U ZNAJOMYCH NA WAKACJACH I UWAZAMM,ZE MOZNA SPROBOWAC,JAK JESTES MLODY I ODWAZNY...JA SIE CHYBA NIE ODWAZE,CHOCIAZ MIALA BYM STALA WIZE TAM.WIESZ DLACZEGO ..?BO ZASIEDZIALAM SIE W ITALII/10 LAT/KUPILAM MIESZKANIE I SIE PEWNIE TUTAJ ZESTARZEJE.I POWIEM CI SZCZERZE,ZE CZASAMI ZALUJE,ZE NIE MAM JUZ ODWAGI,MLODEGO CZLOWIEKA!!!DLATEGO,Z CALEGO SERCA ZYCZE WSZYSTKIM ODWAGI,BO PODZIWIAM I TRZYMAM KCIUKI ZA,TYCH ,KTORYM SIE UDALO!!!WLASNIE OGLADAM W TV"AUSTRALIE"Z NIKOLE KIDMAN.MYSLE,ZE TO DOBRY ZNAK!GOOD LUCK.

Ostatnio edytowany przez martinal (2012-05-16 00:41:44)

 

#17 2012-05-27 22:13:43

Hanna

Re: Do którego kraju warto się przeprowadzić ( na stałe ) - propozycje

Meksyk, jeśli chodzi o wrażenie. Ale bezpieczeństwo...dużo ostatnio słychać niedobrego.

 

#18 2012-06-14 02:38:07

konio

Re: Do którego kraju warto się przeprowadzić ( na stałe ) - propozycje

Cześć smile
Bardzo się cieszę, że post jeszcze żyje mimo tego, że nie było mnie tu przez jakiś czas smile
Bardzo Wam dziękuję za wielkie słowa otuchy i właśnie te Wasze pozytywnie opinie przemawiają do mnie najbardziej.

Przez jakiś czas przestałem o tym myśleć, chwilowo odpuściłem temat ale teraz ponownie zaczynam do niego wracać. Brakuje mi trochę odwagi bo już taki młody nie jestem smile
Mam 32 lata na karku ale w sumie to już teraz nic  mnie tu nie trzyma ... nooo może marnie działająca firma tongue

Im poważniej zaczynam się nad tym zastanawiać tym większe mam obawy ale właśnie takie wypowiedzi jeszcze bardziej mnie mobilizują i motywują smile

Oczywiście jeśli wyjadę ...  a jest prawdopodobieństwo że tak się stanie w ciągu najbliższego roku to w miarę możliwości będę opisywać co się dzieje, jak się dzieje  i pewnie będę czasami marudzić że nie jest wcale tak pięknie jak miało byc smile

Nie wiem czy jednak kasy wstarczy na mały 2 pokojowy hotelik ale można chyba kupić mały domek z kawałkiem działki i zrobić pole namiotowe  smile

Byłem ostatnio w Kenii i kilka dni mieszkałem w zajefajnym namiocie ...
wielki, zielony, namiot a w środku można by powiedzieć, że luksus smile
Murowany prysznic w pięknych płytkach, porcelanka, umywalka z lustrem i wspaniałe sypialnie wykonane pewnie ręcznie z kłód drewnianych smile
No pomysł niesamowity ...  i koszt postawienia nawet ze 3 takich namiotów będzie o niebo niższy niż kupno nieruchomości na hotelik.

Pyskata68 a Wy też chcecie śmigać do kostaryki ?
eeej no to może się jakoś dogadamy jeśli Wam się bardzo nie spieszy ...
Zawsze to raźniej w kilka osób ...  zawsze to taniej coś wynająć ...  zawsze to więcej pomysłów
jakby co to piszcie smile

Ostatnio edytowany przez konio (2012-06-14 06:13:14)

 

#19 2012-06-14 06:09:25

konio

Re: Do którego kraju warto się przeprowadzić ( na stałe ) - propozycje

Ostatnio edytowany przez konio (2012-06-14 06:16:16)

 

#20 2012-06-14 11:34:07

AniaMW

Re: Do którego kraju warto się przeprowadzić ( na stałe ) - propozycje

Bardzo ładnie!!! Świetny ten namiot smile
Powodzenia - Konio - z Kostaryką!!!
Przy dobrej motywacji (a na to mi wygląda!) na pewno dasz radę...

 

#21 2012-06-14 12:25:06

kangur

Re: Do którego kraju warto się przeprowadzić ( na stałe ) - propozycje

Namiot swietny smile życzę powodzenia smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2012-06-15 01:35:56)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh