Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-10-12 12:45:23

Eklerka

co zobaczyć w Szczytnie?

chce jechać z grupą gimnazjalnej młodzieży. Czy są tam miejsca które warto zobaczyć. chcę jechać na 5 dni.

 

#2 2008-11-05 12:16:56

atram

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

Ja pochodze ze Szczytna ,wspominam jedynie ruiny zamku krzyzackiego gdzie jako mlodziez mozna bylo w ukryciu wypic piwo lub tanie wino i zapalic fajka.Ale tak na serio to Szczytno i okolice sa ladne latem,w wakacje jest tam duzo imprez dla mlodziezy,koncertöw,puböw.Mozna jechac tez na splyw kajakowy Krutynia.Posiedziec przy ognisku nad jeziorem ,spiewajac lub robiac inne ciekwe rzeczy.Nie zapomnijmy tez o szkole policyjnej w ktörej sie ucza ci co sie na inne studia nie dostali lub mieli wtyki.

 

#3 2008-11-18 16:16:24

atram

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

takie byly mlodziencze lata,czlowiek sie stazeje i madrzeje ale chyba kazdy z nas wspomina ten" pierwszy raz"no i moze ostatni(wino nie bylo takie dobre)

 

#4 2008-12-07 17:15:02

Mika

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

tam chyba nie ma nic ciekawego. Lepiej jechać do jakiejś miejscowości nad jezioro, z dala od miasta.

 

#5 2008-12-08 15:12:17

Marga54

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

Zwiedzić Szczytno można w godzinę góra dwie i to pieszo. Radzę zacząć od spojrzenia na Bartną Stronę (dzielnica miasta po drugiej stronie jeziora Domowego Dużego). Widok podziwiamy z plaży miejskiej. Następnie odwracamy się i podziwiamy "ruiny zamku". Można zajść do muzeum (na dziedzincu zamkowym). Jest ciekawsze aniżeli w Olsztynie. Po tym pozostaje jeszcze do obejrzenia Chata Mazurska i to byłoby juz wszystko.

 

#6 2011-03-29 18:21:26

mar2403

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

Zgadzam sie z opinia, ze Szcytno mozna zwiedzic w 3 godziny wiec proponuje zatrzymanie sie w jakims innym miejscu w okolicach nad jeziorem, a wybranie sie do Szczytna tylko na jednodniowa wycieczke.
W dniach 22-24.07.2011 odbeda sie XXI Noce i Dni Szcytna - coroczne swieto Szczytna i jego mieszkancow. Tradycyjnie impreza potrwa 3 dni podzielone tematycznie i prezentujace przekroj polskiej muzyki rozrywkowej z najwyzszej polki. Gwiazdy Dni i Nocy Szczytna: VOO VOO, HUNTER, GOLDEN LIFE, KRZYSZTOF KRAWCZYK, MAŁGORZATA OSTROWSKA, VELVET.
Miejsce: Plac Juranda, ul. Odrodzenia, Plaża Miejska / wstęp wolny
Natomiast 6 sierpnia 2011 odbedzie sie kolejne Swieto Mazurskiego Kartoflaka - impreza promujaca smaki Warmii i Mazur.

 

#7 2011-05-03 15:45:21

roman_gor

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

Byliśmy przez 5 dni w Bartkowej nad Jeziorem Rożnowskim. Była tam również grupa młodzieży. Chłopcy nie nudzili się, mogli korzystać ze sprzętu wodnego /kajaki i inne/, popłynąć statkiem po jeziorze, grać w piłkę , rozpalić ognisko itp. Można się też wybrać na zwiedzanie okolicy /Nowy Sącz z ciekawym skansenem "Miasteczka Galicyjskiego"/.  Pogoda dopisała, a gospodarze ośrodka "Stalownik" dobrze karmili. Wszyscy wróciliśmy w doskonałych humorach i bardzo zadowoleni.

 

#8 2011-12-07 16:26:22

Tapczan

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

no bardzo łądnie tu jest, będę w tych okolicach niedługo, czuję sie zaproszona smile

 

#9 2011-12-29 13:37:10

TrzyKafki_pl

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

Zdjęcia faktycznie robią duże wrażenie. Zresztą myślę,że teraz podczas zimy jest tam równie pięknie i z pewnością warto odwiedzić Szczytno i okolice.

 

#10 2013-12-10 13:36:32

ewelina2013

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

Szczytno to ładna miejscowość i jest co zwiedzać, a mówię to, jako osoba z zewnątrz, bo pochodzę z zupełnie innych stron. Wszystko jednak tak naprawdę zależy od tego co oczekujemy i na jakie spędzanie czasu się nastawiamy.

 

#11 2013-12-28 16:56:52

Kornelio

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

naprawdę nie ma tam nic do zwiedzania i słabo tam o wypoczynek? Bo trafiłem na różne opinie i nie wiem tak naprawdę, co o tym myśleć...lubię jeździć po Polsce i myślałem, żeby tam w lipcu pojechać.

 

#12 2014-01-05 10:23:12

Sywor_pl

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

Niekoniecznie,ja akurat nie mogę zgodzić się z opinią,jakoby w Szczytnie było nudno i nie było co zwiedzać. w okolicy mamy chociażby ruiny zamku Krzyżackiego,nie jest daleko także do największej twierdzy- Malborka. Poza tym las,spokój,cisza,ścieżki rowerowe i jeziora:)

 

#13 2014-10-22 14:09:32

WyznaczTrase

Re: co zobaczyć w Szczytnie?

W Szczytnie to tylko ruiny Zamku Krzyżackiego. Kiedyś jadłam też najlepsze na świecie naleśniki z owocami właśnie z Szczytnie:) A tak na serio to bardziej polecam Giżycko czy Kętrzyn

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh