Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2010-05-04 20:34:19

globusik

Re: Gdzie w podróż poślubną?

Dolaczam sie do Katrinki tym bardziej ze macie duzo kasy na te wczasy... Proponuje wam Lovine Beach na Bali... Dlaczego bo kultura balijska i natura przeplata sie na kazdym kroku... Wyspe mozna zwiedzac za pomoca taksowki z szoferem gdzies ok. 15 Euro na dzien... Gosciu jest dla was caly dzien i zawiezie was w niemal kazdy kat wyspy... Zobaczyc nalezy: Swiatynie Besakih, wulkan Gunung Ajung, miasteczko Ubud - kulturalne serce Bali... Wspaniale jedzenie no i ludzie... Czego wiecej trzeba... Bedzie to niezapomniana podroz... A jak chcecie kropke nad i to proponuje wycieczke z Bali na wyspe Komodo gdzie zyja warany najwieksze zyjace jaszczury swiata...

 

#17 2010-05-04 21:16:37

katrinka

Re: Gdzie w podróż poślubną?

Tylko tej wycieczki na Komodo nie kupuj jako 'niespodzianki' bo może się okazać że panna młoda nie  przepada za jaszczurami:)

 

#18 2010-05-05 00:12:36

globusik

Re: Gdzie w podróż poślubną?

O Katrinka mysle ze panna mloda to juz przeczytala...

 

#19 2010-05-05 13:46:50

madziuszka

Re: Gdzie w podróż poślubną?

nie wiem co urzekajacego moze byc w Lovinie:/ jezeli juz na Bali i w podroz poslubna to najlepiej ktorys z pieknych hoteli w Nusa Dua (ktorego osobiscie nie lubie ze wzgledu na to ze odcina turystow od Bali), Lovina jest nieciekawa... lepsza juz Candidassa.

 

#20 2010-05-05 18:47:33

globusik

Re: Gdzie w podróż poślubną?

Jesli chodzi tu o podroz poslubna... To mysle ze Lovina jest lepsza... Naturalne plaze zdala o tumultu publicznego... No chyba ze ktos to lubi... Candi Dasa jest przetloczona... Zniszczona rafa spowodowala calkowity zanik plazy... Lovina ma tez pare ladnych objektow turystycznych... W prawdzie nie jest to luksus ale miejsce w miare spokojne no i z natura jeszcze wszystko w porzo...

 

#21 2010-05-06 09:41:52

madziuszka

Re: Gdzie w podróż poślubną?

nie wiem, mnie sie lovina nie podobala, a podroz poslubna powinno sie spedzac w romantycznym miejscu. Candidassa przetloczona? Bylam wiele razy i nie zauwazylam... Fakt, ze rafa zniszczona, ale przynajmniej cisza i sopkoj...

 

#22 2010-05-09 12:02:15

globusik

Re: Gdzie w podróż poślubną?

W glownej zatoce na pewno nie ma ciszy i spokoju... Za to ogromny ruch turystyczny... Nastepne zatoki sa spokojniejsze i rafa gdzieniegdzie w porzadku slaba infrastruktura (bar plazowy...Upieram sie co do Loviny poniewaz chociaz piasek wulkaniczny na plazy ale na prawde to TAM jest cisza i spokoj... Puby sa czyste i cichutka muzyka Tori Amos do tego... Czy to nie jest romantycznie???

 

#23 2010-05-10 13:36:33

madziuszka

Re: Gdzie w podróż poślubną?

Tak na prawde to lepiej zaszyc sie na Gili, najlepiej Air, ale i Trawangan przejdzie... pokoik w Horizontal z prywatnym jacuzzi... ladne plaze, rafy, drinki pod palemka i nicnierobienie.

 

#24 2010-05-10 15:28:23

globusik

Re: Gdzie w podróż poślubną?

Tak masz racja madziuszka ale to jest juz na Lomboku... No i Lombok na pewno drozszy... Kultura jednak tetni na Bali... Znowu blizej na Komodo... Ale po naszych postach chyba juz te narzeczency wiedza gdzie uderzyc... Wiec zamknijmy ten temat... Dzieki madziuszka za wymiane zdan...

 

#25 2010-05-10 18:32:29

madziuszka

Re: Gdzie w podróż poślubną?

spoko, ja wlasnie mysle o swojej podrozy, stad takie zaciecie...wink i chyba stawiam na Hamilton Island w Australii- tam slub razem z pobytem:)

 

#26 2010-05-10 18:45:03

globusik

Re: Gdzie w podróż poślubną?

Slub oczywiscie pod woda w olowiowych butach?? Wielka Rafa Barierowa i Australia to nie na moja kase ale kto wie??

 

#27 2010-05-10 20:17:57

madziuszka

Re: Gdzie w podróż poślubną?

nie pod woda ale przy jakims slicznym krajobrazie:) a z Melbourne niedaleko:)

 

#28 2010-05-10 22:48:57

globusik

Re: Gdzie w podróż poślubną?

Nie bo to teraz takie modne i originalne... Brac slub wsrod kolorowych korali i rybek... No tak teraz wiem dlaczego twe podroze koncentruja sie poludniowo-wschodniej Azji.

 

#29 2010-05-10 23:28:03

madziuszka

Re: Gdzie w podróż poślubną?

akurat plan australijski jest wynikiem podrozy po Azji Pd- Wsch;) a co do miejsc na podroz poslubna to ostatnio ogladalam jakis program o Bora Bora, ogldalam tez zdjecia z podrozy Travelmaniakow i uwazam, ze jest to swietne miejsce na taka wlasnei podroz...

 

#30 2011-08-01 00:58:19

niania78

Re: Gdzie w podróż poślubną?

dołączę się...my planujemy podróż w pod koniec pażdziernika..dobry  czas?Dominikanę też zwiedzałam w pażdzierniku w 2007, a tydzien pózniej było tam mało ciekawie..Jest to nasza podróż poślubna smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh