Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-06-25 21:21:19

katrinka

Ibiza

no więc byłam i się chcę podzielić wrażeniami (zdjecia dodam pózniej):
zatrzymaliśmy się w stolicy gdzie jest dość ładna starówka, plaże też fajne z miękkim piaskiem, ale ogólnie bez rewelacji- porównywalnie do Krety czy Majorki. Lecieliśmy rayanairem przez Sztokholm (wyjeżdżaliśmy z Rygi dlatego dla nas taka opcja byla najlepsza, nie wiem jak to wygląda z Polski). Wejścia do klubów 30-50euro, słynna Pacha robi wrażenie głównie tym że w środku mega tłum. jak komuś zależy żeby trafić na słynnych dj-ów to rzeczywiście ma szanse, z tym że wejscie na Guette to juz okolo 70-80euro i tlum taki że karetki stoją pod clubem. Chciałyśmy z koleżankami tak dla odmiany znalezć jakąś imprezownie z inną muzyką niż house- nie udało się. Nasze wyobrażenie o Ibizie było takie że wszędzie jedna wielka impreza, troche sie rozczarowalyśmy bo ulice były dosc puste, może dlatego że przyjechalysmy na początku sezonu (przełom maja i czerwca). Wszystko skupiało się w tych kilku wielkich klubach.

 

#2 2011-06-25 22:46:25

katerina

Re: Ibiza

Czesc Katrinko!
No to ceny w klubach na Ibizie masakryczne,ale chyba mimo wszystko warto?!Ja w sumie zaluje,ze kiedys bedac na Majorce nie wybralam sie zamist tego na Ibize...

 

#3 2011-06-26 18:58:51

emilka8787

Re: Ibiza

czekam na fotki !! smile

 

#4 2011-06-26 19:57:05

maciekart

Re: Ibiza

czekamy , czekamy !

 

#5 2011-07-02 15:14:46

katrinka

Re: Ibiza

Katerina, jak dla mnie było porównywalnie do Majorki, jedyna różnica w tym że kluby na Majorce mniejsze i więcej drących mordy Niemców na ulicach;P

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh