Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-05-05 22:17:04

Julka88

Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

Weekend majowy spędziłam ze znajomymi na Kaszubach nad jeziorem Wdzydze ( Wdzydzki Park Krajobrazowy). Bardzo bardzo polecam wszystkim to miejsce! Jezioro jest czyste, piękne widoki i oczywiście blisko 3miasta! Do tego ceny za noclegi są tanie! często jeżdżę pod namiot, ale przyznam, że najpiękniejsze miejsca w Polsce, to na pewno Pomorze i nasze góry!

 

#2 2011-05-25 00:10:36

a_gatka

Re: Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

Dorzucam głos na tak smile Jeśli ktoś szuka cudownego miejsca, które sprzyja wyciszeniu i cieszy oko - warto!

 

#3 2011-06-13 15:50:12

Wakacje_Gdansk_pl

Re: Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

No to i ja dorzucę na tak smile Pomorze to piękny rejon i warto tam pojechać smile

 

#4 2011-12-05 17:32:52

anet_zb

Re: Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

Przywidz to mała miejscowość położona 30 kilometrów od Gdańska z dwoma przepięknymi jeziorami połączonymi wąskim przesmykiem. Są tu pola namiotowe, kempingi z domkami do wynajęcia. Można wypożyczyć sprzęt wodny i po przepłynięciu z jeziora Przywidzkiego Małego do jeziora Przywidzkiego  Wielkiego dostać się na dziewiczą wyspę niezamieszkaną przez nikogo. Pomimo niedużej odległości od Gdańska jest to spokojne miejsce i przygotowane na przyjęcie turystów. Znajduje się tutaj stadnina koni a tutejsze lasy są pełne grzybów.

 

#5 2011-12-29 13:38:25

TrzyKafki_pl

Re: Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

Kaszuby to z pewnością bardzo dobry region na biwak,ale równie fajnie jest także w Krakowie i okolicach gdzie możemy zwiedzić wiele atrakcyjnych zabytków i odetchnąć świeżym powietrzem.

 

#6 2012-05-03 11:08:26

OW_Akces_pl

Re: Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

To prawda Kaszuby są piękne. Miejsca nieodkryte. Biwak na Kaszubach to piękna rzecz;)

 

#7 2012-05-17 13:39:00

DworDziekanow_pl

Re: Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

Wstyd się przyznać,ale jak do tej pory nie miałem okazji gościć na Kaszubach,wiec podczas tegorocznych wakacji muszę koniecznie nadrobić te zaległości.

 

#8 2012-07-05 10:11:48

litborowski

Re: Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

Ja byłem w podobnej sytuacji w zeszłym roku, ale już nadrobiłem kaszubskie zaległości. ogólnie polecam wszystkim wyjazdy typowo agroturystyczne. Wybraliśmy się w nieznany region Polski, do nieznanych gospodarzy z pewną dozą niepewności czy potrafimy się zaaklimatyzować. Już po powitaniu wiedzieliśmy, że nasz przypadkowy wybór był trafny. Spotkaliśmy się z prawdziwie staropolską gościnnością. Otoczeni zostaliśmy troską i ciepłem domowego ogniska. Wspaniała rodzinna atmosfera i wspaniała kuchnia tak naprawdę sprawiły, że chcemy tam wrócić. Także jeśli ktoś się tam wybiera, ja na Twoim miejscu wybrałbym się do Pana Jana Miodowskiego, takie skromne polecenie.

 

#9 2012-07-07 12:57:30

maniara

Re: Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

ja właśnie w tym roku chce pojechać nad jedzioro Wdzydze, bo do tej pory siedziałam na pojezierzu drawskim (Ińsko, Pile m.in), ale czas zobaczyć wreszcie te owiane sławą Kaszuby:)

 

#10 2012-11-06 16:21:50

VillaHolidayPark_pl

Re: Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

Na pewno zaznasz tam spokoju oraz ciszy,miejsce bardzo fajne na relaks,jednak rozrywek na próżno szukac. Każde miejsce ma swoje plusy oraz minusy,pamiętajmy o tym.

 

#11 2012-11-07 20:49:04

myszka

Re: Kaszuby - najpiękniejsze miejsce na biwak

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh