Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2011-07-05 14:36:23

Pankracy

Re: Timesharing jak to działa?

Chyba nie tylko HTC są też inne firmy ale ta jest najdłużej na rynku i ma najwięcej klientów.

 

#17 2011-07-12 08:41:01

WillaAlta_pl

Re: Timesharing jak to działa?

Jako że póki co Timesharing jest w Polsce dość młodym zjawiskiem to i niewiele firm się tym zajmuje. Z czasem jednak liczba ofert timesharingu wzrośnie, więcej biur zacznie się tym interesować. Przecież nic nie dzieje się od razu smile

 

#18 2011-08-01 13:01:10

Pankracy

Re: Timesharing jak to działa?

Też mi się wydaje, że będzie więcej firm zaraz. Sporo ludzi się już interesuje timesharingiem, więc będzie coraz więcej propozycji. Narazie największą ofrtę ma firma HTC

 

#19 2011-09-26 14:17:03

mamma

Re: Timesharing jak to działa?

Zakup wymiany tygodni wakacyjnych to jest wielka sciema.Kupiłam taki tydzien własnie na Teneryfie za 7tys euro w 2004 roku.Do dzisiaj nie moge sie z tego wyplatac.Co roku drozeje utrzymanie tygodnia .Od poczatku umowy place juz 25% drozej. Mozesz wymienic swoj tydzien,ale to kosztuje 170euro i dodatkowo musisz byc czlonkiem klubu co rowniez kosztuje 100euro/rok.Jak sobie policzysz koszt takiego tygodnia w miejscu innym niz Teneryfa to na dzien dobry placisz 670euro.Sprzedac nie mozna ,bo nie ma podobno chetnych na kupno,a jezeli juz to za ok1500euro.Dalam sie zrobic,ale wam mimo,ze was nie znam - odradzam z calego serca.

 

#20 2011-10-12 14:09:13

piea

Re: Timesharing jak to działa?

mamma,
dokładnie taki sam dylemat mają teraz moi znajomi ze swoim apartamentem na Teneryfie!
Juz nawet nie chodzi im o to, żeby sprzedać to z zyskiem- bo taka opcja w ogóle nie wchodzi w rachubę! Wiedzą że stracą, ale mimo wszystko  też nabywców znaleźć nie mogą!
(PS. A może tak Pankracy by od nich odkupił po kosztach??? smile), z powyższych wypowiedzi wygląda na to, że jest zwolennikiem tejże formy wypoczynku , więc może.......????)

 

#21 2012-02-25 23:04:19

kwaki

Re: Timesharing jak to działa?

Witam.
Jestem już od 8 lat posiadaczem tygodnia w apartamencie na Teneryfie i wymieniałem go już kilkakrotnie na inne hotele, dlatego też nie narzekam na to samo miejsce. W tym roku będę budował dom i z ciężkim sercem zdecydowałem się na odsprzedaż mego tygodnia. Zainteresowanych zapraszam na maila, chętnie odpowiem na pytania.

 

#22 2012-08-06 10:53:09

przemyslawZW

Re: Timesharing jak to działa?

od nowelizacji ustawy timesharing to teraz dobre rozwiązanie dla firm które wysyłają swoich pracowników na wakacje w ramach premii - można odliczyć vat, zrobić sobie koszty. Wiadomo z góry ile się co rok zapłaci i jak wyżej napisano - jest możliwość wymiany miejsc. teraz HTC to promuje

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh