Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-02-22 11:05:11

Staszek

Sprawdzone biura podrozy?

Chcemy latem wybrac sie na wycieczke autokarowa po Hiszpani lub Grecji.  Czy ktos moglby nam polecic sprawdzone biuro turystyczne, ktore takie wycieczki organizuje?  Bedziemy bardzo wdzieczni.  Ostatnim razem wybralismy sie przez Orbis i bylismy bardzo zadowoleni, ale teraz to biuro chyba juz nie istnieje.....

 

#2 2011-02-22 17:28:56

PAVULON

Re: Sprawdzone biura podrozy?

grecję   z Grecosem- przyjemnie i taniej niż z innymi , zwłaszcza jeśli wybierzesz którys z ich hoteli

 

#3 2011-02-22 20:37:57

texarkana

Re: Sprawdzone biura podrozy?

Rainbow Tours SA ma dobrych pilotów.

 

#4 2011-02-23 14:00:53

piea

Re: Sprawdzone biura podrozy?

Niestety...równiez lubiłam Orbis, ale  nie ma juz Orbisu więc i dyskusji na ten temat tez juz nie ma !
Ja na  różnych objazdówkach byłam z 3 dużymi biurami i z kilkoma mniejszymi lata temu. Duzi to: Itaka, Triada i Rainbow Tours!
I tak: Itaka ma duzo ciekawych opcji do wyboru, dobrych przewodników, niezłe hotele i fajne trasy tzw" regionalne"- czyli jeżdżenie po jakims regionie danego kraju! ( osobiście nie zbyt lubie objazdówki po całym kraju, szczególnie jak jest to kraj wielki -  bo to takie troche i wszystko i w zasadzie niewiele! Ot taka pigułka!!
Rainbow Tours ma genialne programy/ trasy zwiedzania!, doskonałych pilotów, Triada natomiast ma również swietnych przewodników, napewno jest konkurencyjna cenowo w stosunku do ww Biur- sa znacznie tańsi, ale niektóre trasy sa ułożone beznadziejnie, nie chcę ichh tu opisywac dokładnie, ale chodzi o marnowanie czasu, złe miejsca przylotu/ wylotu- potem daleko trzeba jechac, albo na trasie jest jakiś niewypał (np. Po kiego grzyba w programie zwiedzania Portugalii jest _ santiago de Compostella?- tego nie wiem, przecież to juz Hiszpania, itd...) ale to jest moje wyłacznie subiektywne zdanie, na nic nie namawiam, ale wyrażam swoja opinię!  Moim zdaniem warto zwiedzać; więc jeśli nie ma możliwości zorganizowac sobie takiej przyjemności samemu ( najlepiej), to i przez jakiekolwiek Biuro bedzie i tak ciekawiej niż siedzenie w hotelu czy na plaży!

 

#5 2011-02-24 23:06:07

TrzyKafki_pl

Re: Sprawdzone biura podrozy?

Pamiętaj,że ile biur podróży tyle różnych opinii na ten temat. Do Grecji lub Hiszpanii jest naprawdę mnóstwo ofert i możesz w nich przebierać. Im więcej pozytywnych opinii o danej firmie,tym lepiej.

 

#6 2011-02-25 12:29:13

klusia

Re: Sprawdzone biura podrozy?

Też jestem takiego zdania, że ile biur tyle zdań big_smile
Ja opieram się najbardziej o zdanie i doświadczenie znajomych. Oni zawsze podróżują z Itaką i chyba jak będę szukała konkretnej oferty to w Itace. Teraz bardzo kręcą mnie oferty Hiszpanii, ale na Grecję też zerknę.

 

#7 2011-03-01 01:27:59

Staszek

Re: Sprawdzone biura podrozy?

Dziekuje bardzo za porady, bardzo sie przydaly. Pozwolily mi znalesc kilka interesujacych i ciekawych wycieczek.

 

#8 2011-03-01 07:56:50

piea

Re: Sprawdzone biura podrozy?

 

#9 2011-03-01 08:40:08

danutar

Re: Sprawdzone biura podrozy?

Też jeździłam z różnymi biurami podróży i uważam, że oferta objazdówek w B.P. Itaka jest bardzo ciekawa. Programy zwiedzania są  interesujące i z reguły wyróżniają się na tle innych biur. Z Itaką byłam we Włoszech i Grecji na objazdówkach i bardzo byłam zadowolona również z pilotów, którzy zawsze starali się pokazać nam jak najwięcej, a nawet coś poza programem. Jeździłam też na objazdówki z Rainbow Tours, Orbisem i Triadą. Nie narzekałam, bo ogólnie do narzekających nie należę. Dla mnie liczy się głównie program zwiedzania - reszta to drobiazgi. A pod tym względem Itaka się wyróżnia.

 

#10 2011-03-04 12:23:23

xiza

Re: Sprawdzone biura podrozy?

My byliśmy z Olimpem na objazdówce autokarem w Hiszpanii i było super a kupiliśmy przez agencje turystyczna teraz też sprzedają przez internet.

 

#11 2011-03-22 14:43:24

TrzyKafki_pl

Re: Sprawdzone biura podrozy?

Dzięki za informacje,może się przydać. A ile płaciliście za taką wyceiczkę objazdową do Hiszpanii? Na ile dni?

 

#12 2011-03-24 15:30:56

klusia

Re: Sprawdzone biura podrozy?

 

#13 2011-03-24 15:56:12

maciekart

Re: Sprawdzone biura podrozy?

Ja bardzo polecam Itakę !!!

 

#14 2011-04-06 12:30:38

Usmiech_com_pl

Re: Sprawdzone biura podrozy?

Ile biur podróży tyle różnych opinii,więc kierujmy się także rozsądkiem. Na forum można poczytać opinie dotyczące większości biur podróży.

 

#15 2011-04-27 10:57:26

deborah83

Re: Sprawdzone biura podrozy?

Funclub z Poznania organizuje wycieczki autokarowe. My bylismy z nimi dwa lata temu w Hiszpanii, ale wtedy mielismy dolot wlasny, bo coreczka byla za mala i nie chcialam jej ciagnac autokarem. Ale teraz jedziemy z nimi na wczasy do Grecji.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh