Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Wczasy odchudzające w Fox Boot Camp - skuteczny sposób na odchudzanie

Wczasy odchudzające w Fox Boot Camp - skuteczny sposób na odchudzanie

Każdy z nas marzy o pięknej sportowej sylwetce. Niestety, wielu Polaków ma nadwagę, z którą sobie nie radzą. Dla osób, które mają problem z odchudzaniem rozwiązaniem są wczasy odchudzające w Fox Boot Camp.
 

Nadwaga – ciężki problem

Otyłość i nadwaga to jedna z najbardziej problematycznych chorób cywilizacyjnych. Według World Obesity Federation w 2025 roku na świecie prawie 3 miliardy ludzi (co czwarta osoba na świecie) będzie cierpieć na nadwagę lub otyłość. W Polsce problem ten dotyka około 70% społeczeństwa i z każdym rokiem będzie się nasilał. Zmieniamy nasze przyzwyczajenia, ograniczamy ruch i jemy coraz więcej niezdrowej żywności. Nadwaga wiąże się nie tylko z mniej atrakcyjnym wyglądem, ale również chorobami. Nadciśnienie, choroby serca, cukrzyca czy żylaki to tylko niektóre z nich. Co więc robić? Trzeba się wziąć za siebie, póki nie jest jeszcze za późno. Jednym z rozwiązań są wczasy odchudzające w urokliwym zakątku Polski – na Mazurach.

Wczasy odchudzające, czyli aktywny wypoczynek

Być może nigdy nie słyszałeś czym są wczasy odchudzające. To póki co mało popularna w naszym kraju metoda na zrzucenie zbędnych kilogramów. Większość osób chcących pozbyć się brzucha wybiera ćwiczenia na siłowni. Jednak nieumiejętne odchudzanie może sprawić, że nasze wyniki nie będą zadowalające. Wczasy odchudzające w Fox Boot Camp mogą temu zaradzić. Zacznijmy jednak od początku. Wczasy z pewnością kojarzą ci się z urlopem i wypoczynkiem. Na obozie odchudzającym możesz zapomnieć o leniwym wylegiwaniu się na plaży – nie po to tam jedziesz. Jedziesz na niego po to, by zrzucić kilka, a nawet kilkanaście kilogramów. Przeciętny turnus trwa od 1 do 2 tygodni i jest wypełniony po brzegi ćwiczeniami. Jakimi? Repertuar przygotowany prze trenerów jest naprawdę różnorodny. Nordic walking, boks, ATB, joga, spływy kajakowe czy gry zespołowe to tylko niektóre z nich. Zaś w wolnym czasie możesz skorzystać z atrakcji, jakie znajdują się w okolicy ośrodka Fox Boot Camp (https://www.foxbootcamp.pl/atrakcje). Jak widzisz, wczasy odchudzające to nie tylko trening, ale również aktywności poboczne, jak zwiedzanie czy korzystanie z uroków okolicznej plaży.

Czy to działa?

Z pewnością interesuje cię, czy wczasy odchudzające są skuteczną metodą. Najlepszą odpowiedzią niech będą przemiany ich uczestników. Sprawdź na stronie Fox Boot Camp, jakie wyniki osiągnęli wczasowicze. Metamorfozy wielu z nich robią wrażenie. 5 kilogramów w 2 tygodnie, w miesiąc 15 kilogramów, 8 kilogramów w tydzień – to tylko przykładowe rezultaty. Twój rezultat jest uzależniony od tego, jak bardzo się zaangażujesz w trening. Im więcej od siebie dasz, tym lepszy efekt osiągniesz w trakcie wyjazdu na wczasy odchudzające.

/ Fr/Whi /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA