Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Top 9 prezentów dla podróżników

Top 9 prezentów dla podróżników

Nadszedł czas na obdarowywanie się prezentami. Są one dowodem bliskości i przyjaźni, mają sprawiać przyjemność. Co i komu kupić pod choinkę? Jeśli w rodzinie czy wśród przyjaciół masz podróżnika, sprawa jest prosta. Z pewnością bliskiemu globtroterowi sprawisz radość, wręczając jeden z prezentowanych niżej gadżetów.
 

Fotoksiążka

Książka to prezent uniwersalny, fotoksiążka to prezent jak najbardziej zindywidualizowany i spersonalizowany. Po pierwsze, jej przygotowanie wymaga od ciebie dużej inwencji: musisz wybrać zdjęcia, które tematycznie wiążą się z podróżami (skoro są przeznaczone dla podróżnika), zaprojektować fotoksiążkę, skomponować tło, wybrać ramki itp. Tak więc taki prezent jest niemal jak rękodzieło.

Fotokalendarz

Podobnie jak fotoksiążka wymaga twojej kreatywności. Może wybierzesz najlepsze zdjęcia twojego podróżnika z dalekich wypraw, może to będą fotografie miejsc, do których pragnie pojechać, albo każde inne tematycznie wiążące się z eskapadami po kraju czy świecie. 12 uroczych zdjęć na 12 miesięcy z dużym wkładem własnej kreatywności na pewno ucieszy każdego.

Selfiekijek

Moda na selfie nie przemija. Jeśli podróżnik „cyka” zdjęcia na tle zabytkowych budowli czy egzotycznych krajobrazów, spraw mu selfiekijek.

Plecak

Nie ma wyprawy, choćby tylko za miasto, bez plecaka czy sportowej torby. Dla małego czy dorosłego podróżnika plecak znaleziony pod choinką z pewnością się przyda.

Fotoobraz

Twój podróżnik ma kawałek wolnej ściany w mieszkaniu? Niech zawiśnie tam fotoobraz. Ty wybierasz zdjęcie (może swój portret, może fotka będąca przypomnieniem wspólnej wycieczki), fotoempik zamienia je w atrakcyjny obraz.

Praktyczny kurs mówienia i rozmawiania. Język angielski

Beata Pawlikowska to doświadczona podróżniczka, która z niejednego pieca chleb jadła i z niejednym cudzoziemcem rozmawiała. Jeśli obawiasz się, że szkolna znajomość języka angielskiego twojemu podróżnikowi nie wystarczy, w upominku podaruj mu „Praktyczny kurs mówienia i rozmawiania. Język angielski” Beaty Pawlikowskiej. Do książki dołączona jest płyta.

Prezenty świąteczne w Empiku

Everest

Twój podróżnik marzy o zdobyciu Mount Everestu? A może dopiero wspina się na skałki pod Ojcowem? To bez znaczenia. Nie ma wątpliwości, że zainteresuje go emocjonujący film „Everest” – historia dwóch ekspedycji, które w skrajnie trudnych warunkach usiłują osiągnąć szczyt korony świata. Fabuła oparta na faktach.

W drodze. Martyna Wojciechowska

To idealny prezent dla osób łączących pasję podróżniczą i muzyczną. Jest to składanka utworów wybranych przez Martynę Wojciechowską, które stanowią jej inspirację. Pochodzą z różnych zakątków świata, pozwalając odbyć piękną muzyczną podróż.

Książki blogera Autostopem przez świat

Kup nie jedną, a kilka książek autorstwa Karola Lewandowskiego - popularnego blogera, który zdecydował się odbyć podróż autostopem. Inspirujące i wciągające. Czyta się jednym tchem.

Prezenty dla podróżników znajdziesz na empik.com, a fotogadżety i relacje z podróży stworzysz dzięki empikfoto.pl. Wesołych świąt i świetnych zdjęć!

/ Fr /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA