Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Noclegi na warszawskiej Pradze - na co warto się zdecydować?

Noclegi na warszawskiej Pradze - na co warto się zdecydować?

Warszawa to miasto, które również przyciąga wielu turystów. Ocalałe z zawieruchy wojennej zabytki i ciekawe wydarzenia kulturalne powodują, że co roku odwiedzają ją setki tysięcy osób. Jednym z jej malowniczych zakątków, który wzbudza duże zainteresowanie, jest Praga.
 

Dlaczego Praga?

Prawobrzeżna Praga jest jednym z pięknych zakątków Warszawy. W przeszłości była ona miastem samodzielnym, które zostało przyłączone do obecnej stolicy dopiero pod koniec XVIII wieku. Swój unikatowy klimat zawdzięcza różnorodności - przez długi czas funkcjonowały tutaj obok siebie trzy wyznania - katolicyzm, judaizm i prawosławie. Również ocalała ona od zniszczeń wojennych, dlatego do dzisiaj można podziwiać jej zachwycające zabytki. Dzisiaj to dzielnica artystyczna - znajduje się tu wiele galerii, teatrów, kin, działają modne kluby, restauracje i puby. To tutaj odwiedzić można Ogród Zoologiczny, znany Bazar Różyckiego, a latem wypocząć na plaży nad Wisłą.

Przenocuj na Pradze

Jeżeli wybierasz się do Warszawy, w takim przypadku Praga jest jednym z tych zakątków, który zasługuje na uwagę. Również znajduje się tutaj wiele obiektów noclegowych, dlatego jeżeli chcesz zatrzymać się na dłużej w tym zakątku, masz przed sobą do dyspozycji różne opcje. Hotele Praga Warszawa to także innego rodzaju obiekty, w tym hostele czy prywatne apartamenty na wynajem, ale to właśnie hotele są najbardziej popularne i także to one mogą zapewnić odpowiedni komfort w przystępnych cenach.

Oferty hoteli, a także innych obiektów możesz znaleźć już teraz na licznych stronach internetowych. Pamiętaj o szybkiej rezerwacji, zwłaszcza w okresie weekendów oraz świąt, aby mieć pewność, że pokój będzie na ciebie czekać.

Jeżeli interesują cię praskie hotele, wybierz hotel Felix Warszawa, który należy do sieci Best Western. Tutaj czekają na ciebie komfortowe pokoje i studia z pełnym wyposażeniem, a ponadto restauracja serwująca wyśmienite specjały i zaplecze konferencyjne. Z pełną ofertą hotelu można zapoznać się na jego stronie internetowej.

/ Fr/wh /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA